Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ
Додано 14 лип 2024

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ

@YullaPe
Кількість підписників: 778
Фото: 795
Відео: 913
Посилання: 1,840
Опис:
ЩАСЛИВІ ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ! ЮЛІЯ ПЕЛИХ Тілесний практик Клінічний психолог Працюю через відчуття в тілі. Тіло ніколи не бреше. Допомагаю вам бути здоровими - без пігулок! Карта для подяки: 4441111130493467 Запис на сесію 👉 - @YuliyaPelyk
Джерело

ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ | Чи треба боятися ХВОРОБИ?Хто пройшов мій курс вже розуміє та знає чому...

Логотип телеграм спільноти - Психосоматика з Юлією Пелих. Прощавайте хвороби ТІЛО ПАМ’ЯТАЄ ВСЕ @YullaPe
82 Охват/переглядів 2024-11-05 11:16 Повідомлення №4118
Чи треба боятися ХВОРОБИ?Хто пройшов мій курс вже розуміє та знає чому будь-яка хвороба – це вже вирішення конфлікту та вихід у фазу відновлення.У традиційній медицині цей період вважається початком хвороби і ми починаємо лікуватися.Насправді це вже робить сам наш організм, йому треба лише трохи допомогти.Дати можливість відпочити, розслабитись.Допомагають у цьому випадку сольові ванни, масаж, природа.Для більшості ХВОРОБ правильний ланцюжок:"Активний конфлікт ➡️ фаза ремонту (відновлення) ➡️ знову все гаразд"У яких випадках необхідна і психологічна і медична допомога?1. коли хвороба переходить у хронічну- хвороба триває понад 6 місяців- або часто людина хворіє (наприклад, постійні бронхіти, синусити, тонзиліти тощо)У цих випадках ми говоримо про певну нашу реакцію на ситуації, яку треба знайти і поміняти.2. коли вроджене захворювання, укогось із батьків, предків теж є чи було це захворювання.У цих випадках ми переймаємо досвід реагування від батьків і потрібно знайти першопричину такої реакції. 3.коли аутоімунне захворюванняЧасто причиною аутоімунних захворювань є наявність несподіваних, драматичних ситуацій у мами в період нашого внутрішньоутробного розвитку.Тому слід дослідити саме цей період. Природне лікування пухлин теж відбувається по цьому ланцюжку але в тому випадку, якщо вони невеликі.Навіщо ми працюємо з ПСИХОСОМАТИЧНИМИ ПРИЧИНАМИ?Щоб змінити нашу реакцію на травмуючі ситуації, що раніше виникли, після яких тіло стало реагувати хворобою.Щоб зняти напругу з тіла від стресу, непрожитих і пригнічених емоцій, позбутися вантажу образ, болю і претензій.Щоб усунути страхи, тривоги, переживання, які заважають жити вільно і без обмежень.Ну і для того, щоб жити в ЗДОРОВОМУ ТІЛІ і насолоджуватися кожним моментом життя 💫🎊Буду рада, допомогти вам особисто розібратися з вашим захворюванням та зцілити його. 🤗Записатись можна тут 👉 @YUgarmoniia