Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Кількість підписників

1 509
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -18

👁️ Середній перегляд на повідомлення

462
Середній/День:: 486
Середній/Тиждень:: 438
ERR: 30.62%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 539 26-01-31 08:38
Ось ви всі смієтеся з того, що президент доручає уряду підготувати рішення стосовно невиставлення платіжок за не надану послугу, в тому числі й по теплу.А насправді я йому десь навіть вдячний за це.Зрозумійте глибину трагедії.Зеленський і Ко за 7 років вибудували абсолютно нездатну працювати самостійно систему виконавчої та законодавчої влади. Це просто імпотенти-імітатори, які очікують чітких команд згори і без цього нездатні на будь-яку ініціативу.Не встиг президент дати чергову «команду» - одразу ж в порядок денний комітету було внесено законопроект на друге читання, який з травня 2025 року (!!!!) очікував своєї долі від так званого голови комітету, а насправді геніального імітатора Андрія Геруса. 9 місяців цей цинік та пофігіст, незважаючи на мої чисельні прохання, ігнорував цей з/п, який дає можливість не платити за ненадані послуги.Навіть вчора його не було на черговому нікчемному засіданні комітету.Але як тільки пролунала команда президента - зелений Герус одразу миттєво відреагував.Ви запитаєте чому так сталося??Чому ця шобла дозволяє собі так вести себе в такий скрутний для країни та для людей момент??Про це поговоримо окремо в наступних постах.
👁 965 26-01-29 06:18
Отже, підводимо риску під «дискусією».В пості не лише про «злив води», ключове це система взаємовідносин та відповідальність!Раджу прочитати! Хто САМЕ відповідає за рішення про злив теплоносія (води) з будинку🔹 Відповідальний №1 — управитель / балансоутримувач будинкуЦе єдиний суб’єкт, який має право приймати та оформлювати рішення про злив теплоносія з внутрішньобудинкової системи опалення.Залежно від форми управління:⸻🏢 Будинок з управителем👉 Управитель (КК, КП, ЖЕК)• саме він приймає рішення• несе повну відповідальність за наслідки• діє в межах договору управління📌 Підстава:• Закон «Про житлово-комунальні послуги»• Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж⸻🏠 ОСББ👉 Правління ОСББ / голова ОСББ• приймає рішення як орган управління спільним майном• особисто відповідає за законність дій📌 ВАЖЛИВО:• у планових ситуаціях → на підставі рішення зборів або затверджених повноважень• в аварійних ситуаціях → може діяти негайно, але з обов’язковим актом‼️І наостанок:В Києві 1800 будинків з ОСББ, 850 будинків з ЖБК, 8100 будинків без ОСББ та ЖБК під управлінням «керуючих компаній».Стислий висновок:З величезною повагою до ОСББ та їх голів — бажаю їм успіхів і щиро раджу їм опікуватися проблемами своїх будинків. Ми будемо їм максимально сприяти в цьому!У той же час — в 8100 БКБ під управлінням «керуючих компаній» ми якось самі будемо розбиратися з нашими «управителями» та цільовим використанням коштів плати за «управління».Тим більше, що скоро минає рік ганебному «конкурсу», і «керуючі компанії» мають звітувати перед співвласниками.Ми обома руками за наших двірників, слюсарів, сантехніків, електриків, тепловиків тощо.Ми категорично проти, щоби кошти, які мають піти на оплату їх праці, бездумно витрачалися на адмінпослуги чи розкрадалися «підрядниками», наближеними до КМДА!Тим більше, що тариф КК практично зрівнявся з внесками в ОСББ і в «комунальних» БКБ має бути адекватна послуга!NB. Для прискіпливих — термін «балансоутримувач» є в Законі про теплопостачання, і він там базовий!
👁 593 26-01-26 09:15
Те, що кияни зараз опинилися у такій ситуації, ви вважаєте, що це не тільки наслідок війни, а ще й управління?– Безумовно. Ракети й дрони роблять свою справу. Захиститися від них не неможливо. Але тут ключове, які наслідки і як швидко потім відновлюється вся ситуація. Давайте я аналогію просту проведу. Стихія – снігопад шалений. Що треба від міської влади в будь-якій країні, в будь-якому місті? Бути готовою до ліквідації наслідків. Якщо влада готова, є техніка належна, особовий склад, все відпрацьовано, маневри розуміють свої, наслідки будуть не такими катастрофічними. Тобто достатньо швидко можна впоратися.Якщо звітувати лише на папері, а техніки немає, дизпалива немає, немає особового складу, немає ремонтних бригад, це все буде повторення 2013 року, снігопад, те, що там відбулось. Точно так само і в цій ситуації. Ракети, дрони спричиняють дуже серйозні пошкодження і, відповідно, погану ситуацію, але як виходити з неї залежить від того, готувалися чи не готувалися, зробили запобіжники чи не зробили.Саме тому я вам зараз сказав про резервне живлення насосів. Це для мене однозначна штанга київської влади. Інші речі так само очевидні: непідготовленість і відсутність належної кількості аварійних бригад в керуючих компаніями.Проблеми на ТЕЦ-5 не пов'язані з захистом від ракет, від ракет би вони не захистилися. Проблеми в тому, що в них старі були насоси, підкачки теплоносія, які виходили з ладу, не було резервних насосів, відповідно значно розтягнулася у часі після минулого удару подача тепла. Це їхня відповідальність. Центральна влада за своє має відповідати.
👁 614 26-01-24 09:01
Розмова з депутатом КМР Вітренком.Таке враження що схеми сумнозвісних київських монополістів «керуючих компаній» не дуже цікавлять депутатів.«Потрібно провести незалежний, повний, не просто фінансовий, а фінансово-господарський аудит десяти ваших керуючих компаній. Наших керуючих компаній, які всі є власністю міста.Я вам відкрию, за моєю інформацією, в середньому кожна керуюча компанія має приблизно 40 “підсніжників”. Знаєте, що таке “підсніжники”? З радянських часів це знали дуже добре. Це коли в організації, умовно, на посаді хтось працює, його ніхто не бачить, але зарплату він отримує. І бронювання — 50%.Це класична схема для київських комунальників вже років 15. Вони там гроші отримують через оцих, нібито двірників. Вони оформляють на посади слюсарів, електриків, двірників — “підсніжники” отримують заробітну платню. Це приблизно 10 тисяч доларів на місяць. І повірте мені: у вас, у нас, у всіх киян розплющаться очі на те, що це за монстри такі утворилися — оці районні керуючі компанії, які виграли конкурс.»
👁 591 26-01-17 07:10
Передивився виступ пана Шмигаля на вчорашньому Дні Уряду у ВР.В принципі нічого поганого він не говорив.Зрозуміло, звісно, що так званий «надзвичайний стан в енергетиці» це поки що просто гасло, яке ще треба буде наповнювати змістом.Бо ніхто в країні зараз не знає, що це таке.Зрозуміло, що це значно більше, ніж послаблення комендантської години, електрика для будинків на електроопаленні чи збільшення імпорту. До речі, нарешті хоч хтось чесно сказав, що акумулятори без генерації це не користь, а шкода енергосистемі.Безумовно, описувати та вводити цей надзвичайний стан треба було робити заздалегідь, роки два тому.Прописати все точно та внести необхідні зміни у цілу низку законів і використовувати саме для підготовки до цієї надзвичайної ситуації.В першу чергу припинити цей так званий «енергоринок», механізм, через який з реальної енергетики вимивається щорічно десятки мільярдів гривень та зникають в невідомому напрямку.І який саме було створено і підтримувалося урядом пана Шмигаля, до речі.Істерики так званих «ринковиків» від умовних «герусів» треба було задавити в зародку, я би підказав, як.Пару-трійка ефективних справ НАБУ/САП проти «герусів-кудрицьких-тарасюків», і все би встало на свої місця.Обовʼязково у «кооперації» з СБУ, для перехресного контролю «незалежних» структур, так би мовити.Плюс справа про укриття для енергообʼєктів з посадкою «кудрицьких-наємів», звісно.Але тут в ході слідства, звісно, вийшли би на себе.Додатково це мали би бути норми про жорстку відповідальність та жорсткий контроль за виконанням всіх завдань центру для всіх без винятку інституцій, ОМС, енергокомпанії всіх форм власності, власників житлового фонду тощо.Обовʼязково треба було створити держрезерв обладнання та інших ресурсів для миттєвої реакції на ситуацію.НКРЕКП давно мало би бути підпорядкована «надзвичайному енергетичному комісару» (нинішній пан Шмигаль чи хтось інший) на період воєнного стану. Ключовим елементом державного нагляду та контролю мав би давно стати значно посилений Держенергонагляд.Мав би бути забезпечений ефективний нагляд за ТКЕ, які належать ОМС, та житловим фондом, в якому переважною мірою відбувається традиційний хаос.Чого це не створили своєчасно, в першу чергу той же самий премʼєр Шмигаль, питання риторичне?!Зараз по суті перший віце-премʼєр Шмигаль констатує провали в роботі премʼєра Шмигаля.Це прямі наслідки спотвореної системи державного управління (центр прийняття рішень з Офісу президента, його енергетичний блок, який зараз переважно в Ізраїлі чи Німеччині, відсутність ініціатив з боку уряду, повна інституційна неспроможність «монокоаліції» проконтролювати «свій» уряд, банальна жадібність та корупція. Енергетика завжди в цьому плані приваблювала всіх президентів та їх найближче оточення (Клюєв, Кононенко, Міндіч, яскраве підтвердження).Отже тепер будемо жити певний період в моделі щоденних енергетичних «ініціатив» від президента, які будуть миттєво виконуватися новим штабом.Сказав про надзвичайний стан в енергетиці, миттєво, сказав про відкриття імпорту, миттєво, сказав про проведення селекторної наради «за ініціативи президента», миттєво.Чогось комплексного точно не буде, дуже запізно.Є, безумовно, і «плюси». Перша особа держави нарешті глибоко вникне в проблеми енергетики і зʼявиться хоч якесь уявлення про них.Сподіваємося, воно буде адекватним.Іншого шансу й нема - "наказано вижити".
👁 504 26-01-15 08:01
Погоджуюся з цією думкою - інженерно-технічний склад «Київенерго» дійсно герої та рятувальники.Але це абсолютно не означає що на рівні керівництва міста було зроблено все що потрібно.Те ж саме стосується і уряд звісно.«Київтеплоенерго» врятувало столицю від техногенної катастрофи після російських обстрілів — енергетичний експерт Олександр Харченко.Під час морозів -15° Київ був за крок від критичної ситуації: через знеструмлення близько 60-70% міста тимчасово залишились без опалення, розповів директор «Центру досліджень енергетики» Олександр Харченко.За словами експерта, комунальникам вдалося запобігти сценарію, який міг би зробити місто непридатним для життя на тривалий час."Чесно, я щиро вважаю, що людям в "Київтеплоенерго" треба роздати ордени. Вони місто фізично врятували. Врятували своєю підготовкою і врятували своїм інженерним талантом",Харченко наголосив, що якби система опалення була б зруйнована, люди не змогли б жити у багатоквартирних будинках навіть за плюсової температури.»
👁 651 26-01-11 05:36
Йде якась запекла баталія навколо фрази Віталія Кличка.Якщо відверто - фраза мені самому не дуже сподобалася, але то таке.Це моє субʼєктивне.В кінці кінців кияни здається за те й обирають свого міського голову, що він, мʼяко кажучи, не оратор - вони обирають якийсь образ «бійця» і мабуть мають на це право.А ось що стосується дій київських комунальників та енергетиків саме по ліквідації наслідків атаки в екстремальних умовах то тут скажу відверто і впевнено оскільки моніторю уважно цю ситуацію - величезна подяка і Киівтеплокомуненерго, і Дарницкій ТЕЦ і слюсарям, водопровідникам та «аварійникам» керуючих компаній!Роблять що можуть в цих умовах!І останнє. Як завжди дуже слабка і непрофесійна комунікація.Ніяка армія «ботів», «блогерів», «екпертів» з так званого «фан-клубу» Кличка та Порошенка не замінить професійної комунікаціі як від КМДА, якої я не бачу як завжди якщо відверто, так і від « керуючих компаній».Їх аматорські та несвоєчасні пости це точно не те, що потрібно в цій ситуації.А керівники міста (Кличко, Пантелеєв) чомусь уникають прямого спілкування та комунікації з киянами.Таке враження що просто побоюються його - типу «над схваткою».Звісно є дуже серйозні претензії і до «керуючих компаній» - не до слюсарів, а до керівництва.Вони у нас давно вже типу не «радянські ЖЕКи», а типу «європейські управителі» - але схоже цього так і не зрозуміли досі!Комунікація нульового рівня.Після так званого «конкурсу» та підняття ціни за «ПОСЛУГУ з УПРАВЛІННЯ» вдвічі вони так і не зрозуміли в силу свого монополізму що від них вимагається.Ви, шановні, повинні забезпечити якісну та повноцінну комунікацію по КОЖНОМУ з 8.5 тисяч багатоквартирних будинків, якими ви немов би тепер «управляєте».Як це роблять керівники КК ми побачили по прибиранню снігу на прибудинкових теріторіях - погано, дуже погано.Ми ще обовʼязково повернемося до цього після виходу з цієї аварії.А поки спокійно працюйте, шановні комунальники - на вас вся надія!NB. Претензій до діючої центральної влади стосовно провалів в їх сфері компетенції звісно ніхто не знімає і не забуває. Все в свій час.
👁 449 26-01-07 06:50
​​У мене своє ставлення до «УП» і я достатньо часто її критикую за певні «нюанси» редакційної політики.У мене своє ставлення до власника цього ресурсу, який робить непоганий бізнес в Україні.Тим не менш я не можу не визнати — це професійний і потужний медійний ресурс з дуже професійною журналістською командою. Саме тому значну частину інформації я отримую завдяки «УП».Як бачите на фото її сторінки, ресурс випускається трьома мовами. Спеціально підкреслюю для новостворених гіперактивних мовних патріотів — не «на трьох мовах», а «трьома мовами»! Українською, російською та англійською. І я щось не чую істерик мовних «активістів», я не бачу якихось скарг та петицій. І ніхто не бігає за журналістами по вулицях та не бʼє вікна в редакції.Чому?!Думаю, ресурс добре розуміє, що робить, бореться за своїх читачів та свою аудиторію як за фінансово-економічну основу свого існування та розвитку. І ні в кого не виникає питання — якою мовою користуватися ресурсом?Є вибір, який аж ніяк не суперечить жодному мовному Закону України! І є здоровий глузд та прагматичні реалії повсякдення, які значною мірою відрізняються від хибних фантазій тих чи інших персонажів. Які розглядають нинішню ситуацію як черговий «соціально-мовно-патріотичний ліфт».До речі, таких структур в країні дуже багато! Тих, хто в рамках законів України веде свою професійну діяльність, обираючи для себе свою мовну тактику та свою стратегію.Я задаюся простим питанням:Чого раптом в Україні, в якій діє чітке та однозначне мовне законодавство, спрямоване на захист державної мови, чого раптом почали зʼявлятися якісь незаконні аматорські «мовні інспектори», які, зухвало порушуючи закони України, гіперактивно почали займатися деструктивною та провокативною діяльністю по відношенню до значної кількості інших активних та патріотичних громадян України?!Які, до речі, цих законів точно не порушують, використовуючи в побуті інші мови.Яку мету ви переслідуєте?! Хто наділив вас такими повноваженнями?! Який «правитель»?!Хто вас переконав, що ви в даній ситуації робите щось корисне для країни?! Чи не наш ворог?!І останнє. Я переконаний, що вченому-філологу (або ж філологині), який в результаті якогось сумнівного та скандального чергового «конкурсу» потрапив на вагому державну посаду, варто було би нарешті уважно ознайомитися зі своїми повноваженнями та обовʼязками, в першу чергу саме в юридичному та адміністративному, а не мовному аспекті.І в першу чергу сконцентруватися на реалізації виваженої та послідовної державної політики, спрямованої на цілісність країни, а не на бажанні сподобатися комусь із «кураторів».Я думаю, юристи-першокурсники могли б їй в цьому допомогти.Слава Україні!
👁 544 25-12-31 08:00
Пояснюю - це надзвичайно вигідні для інвесторів та швидкоокупні проекти, фінансування яких буде закладено в тариф «Укренерго» за принципом «зеленого тарифу», тобто гарантована оплата з фіксацією в євро.Тобто за все заплатить споживач!Як бачите одним з переможців став колишній керівник «Укренерго» Кудрицький разом із своїм спонсором Фіалою.Вітаю цього талановитого ділка з таким успіхом - побудувати для себе такий бізнес на державній компанії, довести компанію до дефолту, закредитувати іі «під завʼязку», щоби потім виписати собі 40 млн грн премії, «звалити» звідти за власним бажанням і до сих пір не ходити на допити.Єдине до сих пір не можу зрозуміти.Так він «жертва режиму», чи суперталановитий «Бендер» сучасної України?!«Згідно з рішенням комісії, переможцями визнані:ПрАТ "Кривий Ріг Цемент" (входить до групи Concord Capital Ігоря Мазепи) з одним об'єктом 9,4 МВт та двома об'єктами по 9,2 МВт в Дніпропетровській області;сп "Агродар" (контролюють брати Вʼячеслав та Геннадій Фурса) з 16,1 МВт в Чернігівській області та 63,2 МВт в Івано-Франківській області;агрохолдинг "Радосвіт" (контролюють брати Вʼячеслав та Геннадій Фурса) з 9,2 МВт в Київській області та трьома об'єктами на 13,8 МВт, 40,9 МВт та 16,1 МВт в Чернігівській області;"Пауер 1" (контролюють Dragon Capital Томаша Фіали (власник УП) спільно із Володимиром Кудрицьким та Андрієм Немировським) з двома об'єктами по 9,2 МВт в Закарпатській області;три учасники в Івано-Франківській області: "Магнат Енерго" (контролюють брати Фурса) з 79 МВт; "Норт Ленд" (засновником є Олександр Артемчук) з 6,9 МВт; "Станція Індустріальна" (кінцевий бенефіціар – Юлія Савко) з 25 МВт.При цьому комісія остаточно відхилила пропозиції "Укрнафти", яка пропонувала об'єкти по 19,88 МВт в Полтавській та Черкаській областях, а також 27,24 МВт у Львівській області за ціною майже 797 тис євро/МВт без ПДВ.»
👁 541 25-12-29 13:04
⚠️ У мене є відчуття, що на певний час усі розслабилися. Особливо у 2024 році, коли фактично цілий рік не було масованих ударів по енергетиці. Здавалося, що так буде й далі.Я відверто спілкувався з керівниками міст, профільними заступниками, керівниками компаній. Не публічно вони визнавали: так, ми розслабилися. Ми були переконані, що протиповітряна оборона не пропустить ударів, і тому не поспішали реалізовувати всі запобіжні заходи, які треба було зробити.Я вам це кажу чесно і відверто. При цьому жорсткого контролю з боку Ставки також не було. Виникає просте питання: хто на Ставці відповідає за енергетику? Хто персонально несе відповідальність у країні?Я можу лише здогадуватися. Бо я вже три–чотири роки благав уряд, у тому числі й на останніх засіданнях, десятки разів звертався до Шмигаля з трибуни і особисто: давно треба було запровадити посаду першого віцепрем’єра — енергетичного комісара країни.Це має бути людина, яка персонально відповідає за координацію всього, що стосується роботи енергосистеми.