Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Кількість підписників

1 509
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -18

👁️ Середній перегляд на повідомлення

462
Середній/День:: 486
Середній/Тиждень:: 438
ERR: 30.62%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 522 24-07-31 13:48
Стисло про результати колегії Держенергонагляду, який за наказом Міністерства енергетики України перевіряв «справедливість» відключень.Я як член колегії переконаний в необхідності посилення державного нагляду та контролю над енергетичними монополіями.Там де вони винні - їх треба карати.Там де ситуація спричинена неправильними державними рішеннями - карати треба посадових осіб та виправляти ситуацію.«За результатами проведених моніторингів виявлено такі порушення:- непочергове та непослідовне відключення електроенергії за графіками погодинних відключень (далі – ГПВ) для всіх черг;- розбіжність у сумарній тривалості часу обмежень за різними чергами ГПВ протягом місяця;- перевищення максимальної тривалості перерви в електропостачанні споживачів під час застосування ГПВ (понад сім годин протягом доби);- довготривалість реалізації уведення в дію черг ГПВ (відключення та включення споживачів) сягає від 30 до 45 хв;- застосування при відключенні наступної черги ГПВ повітряних ліній, які були аварійно відключені понад 6-12 год;- невідключення окремих приєднань, занесених до ГПВ.- недостатня укомплектованість робочих місць оперативним та виробничим персоналом у повному обсязі;- не відображення актуальної інформації на сайтах ОСР про час початку та закінчення перерви електропостачанняТакож за результатами моніторингів встановлено, що ГПВ складені ОСР на довготривалий період та не оновлюються на щоденній основі, що призвело до того, що деякі черги відключались замість 8-12 годин (при застосуванні ОСР 2-3 черг) упродовж 15-18 годин.З метою уникнення такого несправедливого підходу та зняття соціальної напруги, а також розгляду можливості забезпечення перепідключення об’єктів субспоживачів, заживлених від об’єктів критичної інфраструктури, для зменшення навантаження на побутових споживачів, Держенергонагляд, починаючи з 11 липня 2024 року, розпочав здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо питань порядку застосування ОСР заходів з обмеження та/або припинення постачання електричної енергії споживачам.Перевірки вже відбулися у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Кіровоградській та Одеській областях. З 22 липня розпочалися перевірки ще у кількох регіонах: м. Київ, Київській, Полтавській, Львівській, Запорізькій і Закарпатській областях.У ході перевірок інспектори встановили, що в усіх областях «не забезпечено максимально можливий рівномірний розподіл обсягів зниження споживання між споживачами». Зокрема, виявлено, що не всіх споживачів, які не відносяться до обʼєктів категорії критичної інфраструктури, залучено до графіків погодинних відключень. Наразі, найбільше порушень було виявлено у Дніпропетровській і Житомирській областях.Виявлені факти призводили до збільшення соціальної напруги та кількості звернень і скарг громадян. За результатами перевірок надано приписи щодо усунення порушень у тижневий термін. Після цього будуть проведені повторні перевірки ОСР. При невиконанні виданих приписів до ОСР будуть застосовані штрафні санкції.»
👁 505 24-07-29 09:55
Уже понад рік компанія #Укрнафтобуріння (УНБ), перебуває в управлінні ПАТ #Укрнафта згідно Розпорядження КМУ та на підставі договору між АРМА та ПАТ «Укрнафта» про передачу в управління корпоративних прав (акцій).Уже понад півроку видобуток УНБ на Сахалінському родовищі було зупинено після ухвалення судового рішення щодо спецдозволу, держава від цього щомісяця втрачає 190 млн грн ренти, 130 млн грн ПДВ і близько 80 млн грн податку на прибуток.Як народний депутат України, я був присутній на двох засіданнях із даного питання. Незважаючи на те, що новий розгляд спору щодо видачі спецдозволу на видобуток для компанії ще не розпочався по суті, одержана інформація з судової справи та з інших джерел, уже поставила ряд запитань до АРМА та суб’єкта управління — «Укрнафти».Два тижні тому я «брудно і маніпулятивно» коментував рівень контролю ефективності управління від АРМА, суть якого вичерпується майже прямою цитатою з їх довідок — «результатом управління є здійснення управління»: https://www.facebook.com/Kucherenko2020/posts/3213990498736496Ну з #АРМА ми обовʼязково проведемо ще «розбір польоту» - це я обіцяю.Днями ж отримав і відповідь від «Укрнафти» на моє звернення, у якому ставив кілька простих питань як до управителя УНБ:- який розмір зарплати керівника УНБ?- чи внаслідок припинення видобутку компанією були зменшені зарплати керівництва УНБ?- чи заброньоване від мобілізації керівництво УНБ, та з якою метою, якщо компанія фактично припинила діяльність?- чи був присутній керівник УНБ на судовому засіданні, де вирішувалася доля спецдозволу на видобуток, та чи перебував він у відрядженні у цей час?- чи надавалася «Укрнафтою» оцінка юридичного супроводу з боку УНБ зазначеної судової справи, або доручення щодо її ведення?Суть відповіді по кожному пункту звернення дивує своєю простотою і відвертістю та зводиться до «не знаємо і не зобов’язані знати». Лишається єдине питання: «А хто з уповноважених суб’єктів хоч щось знає та за щось відповідає?». Розраховував одержати на нього відповідь на засіданні комітету у минулу середу, де мала бути розглянута ситуація з УНБ, але з незапланованою перервою доведеться зачекати до наступного місяця.До речі, дуже актуальним на фоні цієї повної профанації з управлінням держактивами виглядає оголошений «Укрнафтою» тендер на закупівлю трьох потужних газогенераційних установок - як я розумію в рамках оголошеного «гігаВата» розподіленої генерації.У фахівців вже виникає дуже багато питань з цього приводу, але тут треба просто почекати - час покаже. Бо з «додатковим» видобутком газу на «Укрнафтобурінні» ми вже розібралися - тому, погодьтеся, є підстави тривожитися зараз й за «додаткову» генерацію.І остання свіжа новина як «вишенька на торті.Дізнався що в довге закордонне відрядження до Чехії немов би за цими газовими установками було відправлене керівника «Укрнафтобуріння» Мальчика.Де «буріння» і де «газогенерація»?!До чого тут взагалі «Укрнафтобуріння»?!За який кошт і з якою метою відбувається весь цей театр абсурду?!Хто і коли відповість за цей безлад?!До речі, тепер «розподілена генерація» від «Укрнафти» буде під нашим дуже прискіпливим контролем.Тут вже не до жартів.(