Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | НАБУ і САП нам щось адекватне представили як доказ по справі Міндіча? ...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
449 Охват/переглядів 2026-03-15 07:25 Повідомлення №6279
НАБУ і САП нам щось адекватне представили як доказ по справі Міндіча? Щось, окрім плівок розмов? У них є хоч щось по цьому скандалу? Поки що я бачу потужну інформаційну операцію, в якій ключовими гравцями були НАБУ і САП.Мені самому не подобаються люди, які знаходяться десь біля президента і намагаються розставляти свої кадри. Але відкрию вам таємницю: такі люди були всі 35 років української незалежності. Біля всіх президентів без винятку були наближені особи, які намагалися розставляти своїх людей, телефонувати, впливати на кадрову політику.У Кучми такі були. У Ющенка таких було дуже багато. У Януковича були. У Петра Порошенка теж. Вони намагалися демонструвати свою близькість до президента і використовувати її у своїх бізнес-інтересах. Тому цей випадок нічим принципово новим не є.Просто цього разу НАБУ просвердлило «дірку» і почало слухати. У Кононенка в офісі, наприклад, ніхто нічого не свердлив. І що ми побачили? Побачили так званий «шлагбаум».Відкрию ще одну страшну таємницю: такий шлагбаум є у будь-якій бюджетній програмі будь-якої державної компанії. У «Нафтогазі», «Укрнафті», «Укренерго», «Енергоатомі» чи у будь-якій іншій державній структурі. Там завжди є свої й чужі підрядники. Когось пускають на тендери, когось ні.У Кличка так само, у Філатова так само, у Садового так само, у Терехова так само, в Одесі так само. Просто масштаби різні.Я не кажу, що це правильно, але поки що не бачу юридичного складу злочину, чіткого обвинувачення: за якою статтею і в чому конкретно.