Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official

👥 Кількість підписників

1 509
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -18

👁️ Середній перегляд на повідомлення

462
Середній/День:: 486
Середній/Тиждень:: 438
ERR: 30.62%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 432 26-05-01 05:02
32 млрд грн на рік з тарифу «Укренерго» обійдеться «зелена енергетика»!!!32 млрд грн, які чомусь ми всі маємо сплатити через тариф як обовʼязковий платіж за ексклюзивними умовами цим так званим «інвесторам», це майже половина тарифної виручки!Причому цієї суми явно не вистачить, і вона збільшиться до 40 млрд грн, для цього треба буде збільшувати тариф, і «Укренерго» вже готує звернення до НКРЕКП.4 млрд грн заплатить з тарифу «Укренерго» сонячним станціям навіть тоді, коли їх електроенергія буде непотрібна системі!4 млрд грн за «повітря».З 70 млрд грн тарифної виручки (яку сплачують без виключення всі споживачі) на інвестиції йде лише… 2,5 млрд грн.Ще 10 млрд грн коштує обслуговування кредитів, яких набралося попереднє керівництво, той самий «суперменеджер», який лізе зараз з усіх екранів та щілин.Мільярдів 15 грн піде на купівлю дорогої електроенергії для покриття втрат, решта — на зарплати.Компанія в 100 млрд грн кредитних боргах та в технічному дефолті, це свідчення повного фіаско.В 2019 році був шанс кардинально змінити ситуацію, виправити всі хибні корумповані рішення попереднього управління та зайнятися реальною модернізацією ключової енергокомпанії країни.Був!Але якось раптом на ключових посадах опинилися «потужні» реформатори, Герус в комітеті з енергетики, Ковальчук, а потім Кудрицький в «Укренерго», Тарасюк в НКРЕКП, Оржель в міністерстві тощо.І почався період суцільної маніпуляції та обману.В цих хлопців зараз все дуже і дуже непогано, вони майже всі тепер енергобізнесмени з дуже великими статками.А ось державну енергокомпанію та всю енергосистему країни чекають дуже непрості часи.І новому голові правління разом з колегами буде дуже непросто її врятувати.І просвітлення поки що не видно.Особливо, якщо ви розглянете уважно ці фото, бажано з досвідченим психіатром.
👁 402 26-04-29 15:59
Коли я намагаюся донести до суспільства наслідки всієї цієї «герусятини» останніх шести років - я ж не просто так це роблю!За все доведеться заплатити нам з вами!(«НЕК "Укренерго" звернеться до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунпослуг (НКРЕКП), з проханням підвищити тариф на передачу електричної енергії у разі вичерпання коштів на розрахунки з об’єктами відновлюваної генерації (ВДЕ).Про це повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Віталій Зайченко у бліцінтерв’ю проєкту з енергетики агентства "Інтерфакс-Україна" "Енергореформа"."Ми однозначно розуміємо, що дефіцит коштів буде. Вони ще не вичерпані, але вже на межі (…) Як тільки вони закінчаться, всі учасники ринку будуть про це знати, а ми будемо звертатись до регулятора із запитом щодо перегляду чинного тарифу на передачу", – сказав він.За словами очільника "Укренерго", сказане стосується не тільки промислової ВДЕ-генерації, а й домашніх СЕС, оскільки всі виплати йдуть з одного джерела – із тарифу на передачу е/е.»
👁 337 26-04-28 08:53
Через рік її дохід у 200 000 доларів, який вона отримувала, працюючи за контрактом через агентство USAID, змінився на 9 000 доларів за викладання двох курсів з громадської охорони здоров'я в Університеті Таусона в штаті Меріленд.Зводити кінці з кінцями їй допомагали невеликий дохід від інвестицій та ануїтет, що залишився від колишньої роботи у Світовому банку. Проте, за її словами, те, що, по суті, стало раптовим і вимушеним виходом на пенсію, призвело до її розгубленості.КІНЕЦЬ ЦИТАТИЩе одна людина, чиї вміння ринок оцінює $9 000 на рік, отримувала від платників податків майже скільки ж, скільки отримує Віце-Президент США, конгресмени, Держсекретар, і професора Гарварда.ХТО ЦІ ЛЮДИ???Але давайте зайдемо з іншого боку. Може, ми несправедливі?Так, це правда, що приватні роботодавці не оцінюють їхні вміння так високо, як їх оцінювали другани з USAID, які наймали їх за контрактом або надсилали гроші до НКО.Але, можливо, вони мали якісь унікальні вміння, які тільки в НКО і потрібні?Але які вміння? Вони не були танкістами або астронавтами, чиї вміння можуть важко переводитися в приватний сектор.Ні, вони були просто громадськими менеджерами проектів.І тут вступають у справу журналісти-розслідувачі.Дехто Паркер Тейєр знайшов таблицю фінансової звітності НКО нашої другої героїні - тієї, яка отримувала $272 000 на рік. Її НКО - "Громадянська Мережа з Іноземних Справ" (Citizens Network for Foreign Affairs) - утримувалося на гроші USAID. (картинка 2 та посилання у першому коменті)Ось структура їхніх витрат за 2024 рік: (фінансові звіти НКО - публічна інформація, її можна завантажити з веб-сайту податкової. Я сама не перевіряла, але не сумніваюся, що народ вже перевірив, що це - оригінал, бо літає по всій мережі.)Отже.28.4 млн доларів - зарплати та бенефіти (для 100 співробітників)12.46 млн доларів - субпідрядники3.86 млн доларів - поїздки5.25 млн доларів - консультанти9.23 млн доларів - інші витратиІ лише 4,48 млн доларів — на власне гранти цільової аудиторії.Тобто цільовим одержувачам у вигляді грантів йде 6.3% всього бюджету цього НКО.Решта проїдається на зарплати себе коханого, друзів-субпідрядників, консультантів, подорожі та оренду приміщень для житла та роботи.Але будемо справедливі.У графу «субпідрядники» йдуть не лише відкати особисто субпідрядникам, а й оплата якихось речей, які потенційно корисні цільовому населенню, які роблять субпідрядники.Припустимо, гіпотетично, що всі гроші, витрачені на субпідрядників, всі 100%, йдуть прямо на користь цільовому населенню.Нехай у нашому чарівному світі самі субпідрядники взагалі ані пенні не отримують.Тоді цільовому населенню піде цілих 17.7 відсотка бюджету цього НКО.Решта прожрали друзі друзів друзя на зарплати, бенефіти, подорожі, житло, тощо.О, та ще гарне.$9 234 560 - на "інші прямі витрати".Це на корупцію, чи що? Більше дев'яти мільйонів доларів на рік на невизначені інші витрати?(До речі, що за дивна цифра – 923450?)Куди пішли 9 мільйонів доларів на рік?Але це не все.З податкового звіту цієї ж контори ми маємо таблицю зарплат їхніх вищих працівників за 2023 рік. (Малюнок 3).Наша героїня, яка, за словами НЙТ, 2025 року отримувала $270 000, 2023 отримувала $250 000. Так, це схоже на правду.Але що чудово – наша героїня була найменш оплачуваним працівником серед найвищого керівництва цього НКО.Вони ще мали «віце-президента за програмами» із зарплатою в $399,770 на рік.І керівник їхньої контори в Малі із зарплатою в $318,981 на рік.І віце-президент із фінансів – $340 144 на рік.І президент всього їхнього НКО із зарплатою в $991 034 на рік.A Президент США, до речі, отримує $400 000 на рік.(У таблиці є «директори», які отримують нуль – це не працівники НКО, а зовнішні члени ради директорів; вони зазвичай тільки з'являються на нарадах кілька разів на рік, а працюють в інших місцях.)Зауважте, я не порівнюю зарплату Президента США із зарплатою, скажімо, керівника Майкрософта, венчурного капіталіста, баскетболіста, чи оперної діви Аделіни Патті.
👁 511 26-04-25 09:04
У 2022 році Держаудитслужба зробила комплексну перевірку роботи «Укренерго» за три роки.Результати були оприлюднені в звіті і вони були приголомшливі - масові фінансові порушення на мільярди гривень.Тодішнє керівництво Укренерго на чолі з Кудрицьким одразу ж домовилося з правоохоронцями і ті закрили результати аудиту під приводом досудового розслідування. Це така давня «технологія» закриття інформації та джерело заробітку «погонів».Я про це неодноразово писав, виступав з трибуни та в ЗМІ.Навіть я, як голова ТСК, буквально видрав цей звіт у правоохоронців лише влітку 2025 року - й те із забороною його розголошувати.Так ось.Тодішній керівник Укренерго Кудрицький одразу ж ще в 2022 році почав боротьбу з цим звітом і в 2023 подав судовий позов проти ДАСУ з метою скасувати цей звіт.Це теж така «технологія», якою користуються усі «гіперменеджери» державних компаній - максимально відтягувати час розплати.На жаль, в них на це є великі гроші та інші ресурси, якими вони тиснуть на суди.Українська класика.Тим не менш в квітні 2026 року суд таки визнав законним цей звіт ДАСУ. На це пішло 4 роки!!!Але тепер я не бачу жодних причин та підстав для того, щоби колишнє керівництво Укренерго на чолі з Кудрицьким, яке довело до дефолту державну компанію та побудувало власний бізнес на боргах державної компанії, таки нарешті було притягнуто до відповідальності.Відповідне звернення до НАБУ та САП та інших правоохоронців буде негайно спрямовано.Будемо дуже пильно відстежувати. Деталі справи та результати аудиту будемо коментувати та розкривати вам очі.Ще раз нагадаю - всі ці оборудки закладаються в тариф Укренерго, який потім включається в платіжку для споживачів.https://reyestr.court.gov.ua/Review/135665024
👁 418 26-04-23 11:13
Чи назріла зараз відставка уряду?А що вона вирішить? Без переформатування коаліції вона нічого не вирішить, фактично нічого. У Юлії Свириденко свої стосунки з депутатами, до речі частина «слуг народу» скаржиться, що уряд їх не чує. Я тут не на боці цих депутатів, більше того в чомусь навіть готовий підтримати і Свириденко, і її уряд, хоча в мене до них безліч критичних зауважень.Як колишній урядовець я добре розумію, що депутатів треба розрізняти. Є ті, хто має державницьку позицію, послідовні, відстоюють принципи - з ними треба працювати, навіть якщо складно, їх треба слухати і залучати до дискусії. А є інші - “прагматичні”, яким байдуже, за що голосувати, головне щоб їхня компанія виграла тендер, щоб були гроші на округ, щоб призначили “своїх” людей. І таких, на жаль, багато. Вони роками тиснуть на уряд із подібними вимогами.Я це знаю зсередини і сам таких речей не сприймав, бо це вже не політика, а шантаж: або ти робиш те, що потрібно, або ми блокуємо твої рішення. І маємо непрозору, непублічну систему відносин. Тут уряд теж наробив помилок, і Денис Шмигаль також, бо вони погодилися на цю тіньову модель замість того, щоб її зламати.
👁 446 26-04-23 05:31
А що, так можна було?!!!!Як ви знаєте, сьогодні #НКРЕКП готується переглянути граничні ціни на енергоринку.Зрозуміло, що це призведе до підвищення ринкових цін.Питання непросте і неоднозначне, я, наприклад, переконаний, що уряд, в силу непрофесіоналізму, взагалі втратив контроль за ціноутворенням (не створивши, звісно, справжнього ринку) і втратив контроль за розумом та здатністю приймати адекватні управлінські рішення.Але зараз мова не про це!Коли при обговоренні цього питання на попередньому розгляді я почув, що Комітет звернувся до НКРЕКП і пропонує підняти прайс-кепи, я спочатку не зрозумів, про що йде мова??!!!Виявляється, голова комітету Герус на бланку комітету звернувся з таким листом, де, по суті, тисне на регулятора та ще й погрожує «європейцями».Звісно, ніякого рішення комітету не було, і це чергова авантюра пана Геруса шляхом маніпуляцій та тиску на незалежний регулятор спробувати проштовхнути вигідне для себе рішення.Зрозуміло, що я одразу спростував цю маніпуляцію пана Геруса!У цьому листі «чудове» все! Це не тільки очевидний тиск на регулятор. Це ще дуже ймовірний «конфлікт інтересів» та використання свого службового становища в корисних цілях.Мова йде про добре відому інформацію про наявність у голови комітету власних чи афільованих з ним активів енергокомпаній достатньо великої потужності, мова йде про численні СЕС та BESS.Переконаний, що наші принципові та потужні антикорупційні органи НАБУ та САП відреагують на цю інформацію, нічого складного там нема, було би бажання.А я, про всяк випадок, спрямував свої листи до українських посадовців та європейських структур та попередив їх, щоби вони не звертали уваги на листи всіляких авантюристів та ретельно перевіряли повноваження та факти, викладені в таких листах.Справа в тому, що, за моєю інформацією, ця «технологія» використовується маніпулятором практично з перших днів своєї роботи на посаді голови комітету. І була застосована при просуванні російсько-білоруського імпорту та при організації постачання е/е з Білорусі після відповідних листів на міністра енергетики цієї країни в 2021–2022 роках.Це добре відомий факт, і лишається тільки здогадуватися, чому на нього не було відповідної реакції СБУ та політичної фракції «Слуга народу»?!І останнє, тепер ви розумієте, хто і як багато років поспіль лобіює підвищення цін на енергетичні ресурси, прикриваючись псевдоєвропейською риторикою та банальними містечковими маніпуляціями.
👁 389 26-04-22 10:48
Премʼєр провела якусь нараду з «монокоаліцією» та експертами стосовно розподіленої генерації та прискореного будівництва 4 ГВт енергетичних потужностей.Зрозуміло що премʼєр рветься виконати керівне доручення головного енергетика країни - президента Зеленського.Все було би добре, якби вони розуміли до кінця що вони роблять.На всіх штабах та нарадах обговорюються ВИКЛЮЧНО технічні та технологічні питання - приєднання, захист, спрощення будівництва, гігавати з мегаватами тощо.В нарадах беруть участь знані експерти, блогери, депутати, яких обʼєднує одна спільна риса - ВСІ ВОНИ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ так чи інакше годуються навколо енергетики і їх доходи напряму залежать від зростання цін на енергоринку!Всі без виключення учасники наради з премʼєром були зацікавлені в зростанні цін на енергоринку - це моє ключове твердження!Практично всі учасники, в тому числі і депутати, мають свої енергоактиви і роблять все для розкрутки цього цінового маховика.Саме тому на жодній нараді я не чув зацікавленості премʼєра в тому, щоби розібратися нарешті з усіма очевидними вадами цього самого «ринку»!Побачити нарешті очевидну його маніпулятивність, монополізацію та непрозорість!Зрозуміти нарешті неконтрольованість та неефективність організації фінансових потоків та інвестицій!Зрозуміти що катастрофічні борги на так званих газовому, комунальному та енергетичному ринках на фоні постійно зростаючих цін є прямим свідченням кардинально неправильної моделі його функціонування та регулювання під час війни - на фоні абсолютно неефективного управління державними енергоактивами.«Логіка» проста - це все незручні питання і вони не на часі.З боргами буде розбиратися хтось інший.Головне - вишибати гроші у донорів та кредиторів та освоювати їх перед зимою.Хтось потім за це заплатить!Зрозуміло - що це буде проблемою вже іншого уряду та іншої влади.Вгадайте з першої спроби - хто цей «хтось»?!Я вже не кажу про інший - не енергетичний бізнес країни, який не може звісно цього потягнути і тому або закривається або тікає з країни.NB. Трохи пізніше продемонструю вам на конкретних документах як депутати не соромляться напряму лобіювати свій бізнес та зростання цін!
👁 393 26-04-21 10:17
НКРЕКП готується підняти так звані «прайс-кепи».Звісно це призведе до підвищення ціни на так званому «енергоринку».Звісно споживачі заплатять більше - звісно більше зароблять бізнесмени, які побудували свої спекулятивні швидкоокупні схеми навколо державноі компаніі Укренерго.Навколо цього було організовано справжню істерику, першу скрипку в якій грає даний персонаж - колишній очільник Укренерго Володимир Кудрицький.Укренерго знаходиться в дефолті, на компанію навішано 100 млрд грн кредитів, віддавати які будуть споживачі через тариф.Укренерго разом з Агенцією Найєма провалило програму будівництва укриттів - що не завадило її керівнику виписати собі 40 млн грн премії перед звільненням … за власним бажанням.Корупційний сандал навколо Енергоатому це лише верхівка айсбергу.Компанія, яка володіє половиною ринку і одночасно продає свій товар з націнкою 300-400 відсотків, тобто по суті формує завищену ціну- це класичний очевидний випадок зловживання монопольним становищем.Безумовно - говорити про «ринок» в таких умовах абсолютно недоречно.Не розуміти цього може або ідіот, або той хто просто заробляє на цих схемах.Тепер ви самі визначайтеся - до якої категорії відноситься як цей персонаж, так і вся команда так званих «експертів», «блогерів» та «політиків», які котрий рік поспіль вводять в оману суспільство з цим «ринком» і заробляють на цьому мільярди гривень.Одночасно можете визначитися й самі із своїм відношенням до так званого «енергоринку».До речі, звинувачувати в констатації очевидних фактів «мерзотників і злодіїв політиків» - це новація, яка явно тягне на діагноз.))
👁 486 26-04-14 06:00
Це скликання Верховної Ради унікальне, тому що за всі попередні вісім скликань жодного разу не було такої домінуючої монобільшості. Це я кажу як громадянин, не як депутат. Виборці фактично зробили експеримент: давайте спробуємо пожити в умовах монокоаліції.Якщо чесно, це моя суб’єктивна оцінка, але думаю, що вона достатньо об’єктивна. Обирали людей-ноунеймів, які, м’яко кажучи, мали дуже слабкий досвід і взагалі не до кінця розуміли, куди вони потрапили і що там робити. Що таке державні пріоритети, що таке місія депутата, що таке відповідальність перед виборцями — значна частина була далека від цих понять. Шановний Давид Арахамія дуже хитрує коли мова йде про принципові, складні законопроєкти, де є нетривіальні або сумнівні норми, то останні місяці вони не набирають голосів. Тобто «Слуга народу» вже не демонструє здатності своєю більшістю приймати такі непопулярні і складні рішення.Якщо ж законопроєкти прості і однозначні — ратифікації угод або, наприклад, той самий закон про ненарахування за пошкоджене житло, тоді вони набирають і 250, і 270, і навіть 308 голосів.Але казати, що існує стабільна більшість, яка готова підтримати будь-яку ініціативу уряду чи президента — ні, її немає. І це вже серйозна криза.
👁 451 26-04-11 14:54
Це можливо лише в Україні.З одного боку переконувати всіх в наявності якогось енергоринку, незалежного НКРЕКП, незалежної наглядової ради «Укренерго» тощо, а з іншого проводити «координаційні наради», «спільні дії», доручати збільшити імпорт та нести людям світло від імені президента.Мені довелося в парламентській залі неодноразово запитувати премʼєрів Шмигаля та Свириденко стосовно ситуації в «Укренерго» - обидва в унісон запевняли, що уряд не впливає на цю компанію, що там є якась незалежна наглядова рада!Виходить мені говорили неправду?? Виходить уряд впливає і на «Укренерго», і на «Енергоатом», і на НКРЕКП, і на енергоринок, і на імпорт?!Так навіщо тоді займати цю фарисейську позицію багато років поспіль?!Щоби ми не змогли зрозуміти хто ж врешті решт відповідає за ситуацію?!І на останок.Ніякого вашого «енергоринку» не може бути в принципі за умов хронічного дефіциту, масових ударів та пошкоджень, очевидної монополізації ресурсів тощо.Ще три з половиною роки тому після «блекауту» треба було вводити надзвичайний стан в енергетиці, призупиняти всі «ринкові» ігри, повертатися до попередньої моделі «пулу», приймати відповідні закони воєнного часу і брати на себе відповідальність за справедливий розподіл суспільного ресурсу та своєчасне виконання всіма субʼєктами вимог та рішень воєнного часу!З однією метою - припинити вимивання грошей економіки країни, зовнішньої підтримки, промислових споживачів та населення з ваших маніпулятивних «ринків» за допомоги фінансових спекулянтів!Пустити весь ресурс на енергетичну стійкість та енергетичну безпеку!Гарантую що це адекватно сприйняла би будь-яка європейська інституція - в них просто не могло бути аргументів проти!Одночасно ніхто не заважав приймати «реформаторські» так звані євроінтеграційні закони з однією приміткою - «вводиться в дію після припинення воєнного стану».Ви цього не зробили в силу свої інституційної неспроможності - так само як і неспроможності так званої «монокоаліції», абсолютно далекої від реального життя та реальних проблем.І те що ми маємо зараз астрономічні борги в електриці, в газі, в теплі, в воді; те що ми маємо зараз суцільні проблеми та маніпуляції як з маніпулятивним «ринком» так і з вашою «розподіленою генерацією»; те що ми маємо скандал з «Енергоатомом»; те що ми маємо новину про «харківський комунізм» - це неминучі наслідки вашого безвілля, нерішучості та непрофесійності .І все це відбувається під ваші примітивні та тупі лібертаріанські гасла та спекуляції «євроінтеграцією»!А ця трагікомічна історія з вашою корумпованою КШЕ ім. Мілованова - лише зневірює українців ще більше на жаль.