Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕ ПOВ, А РІЛ
Додано 14 лип 2024

НЕ ПOВ, А РІЛ

@NePovRil
Кількість підписників: 13 693
Фото: 1,160
Відео: 17
Посилання: 396
Опис:
Розповідаю про доросле життя простою мовою. Донат https://base.monobank.ua/BwxAzL3VnfqBHE 👉по рекламі - @Cozy_Fear / @PovRilAdm допоможу і рекламні пости написати та дам гарні умови 🔥

👥 Кількість підписників

13 693
Середній/День:: -16
Середній/Тиждень:: -136
Середній/Місяць:: -613

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 815
Середній/День:: 9,600
Середній/Тиждень:: 1,981
ERR: 35.16%

📊 Кількість повідомлень на день

6.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 6.6

Історія змін лого

Історія змін назви

НЕ ПOВ, А РІЛ 2025-06-24
НЕ ПОВ, А РІЛ. (пов ріл), не пов а ріл, повріл, непов ріл НЕ ПОВАРРІЛ неповаріл 2025-05-28
НЕ ПОВ, А РІЛ. (пов ріл), не пов а ріл, повріл, непов ріл НЕ ПОВАРРІЛ 2025-03-07
«НЕ ПОВ, А РІЛ» - гайди для підлітків на доросле життя 2025-01-29

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,900 25-01-25 13:28
ЧАСТИНА 2. НОВА ЛЮДИНА, ЩО ПИТАТИ ПРИ 2...3...4 і так далі зустрічі Питання на цьому етапі мають бути направлені на вибудовування емоційного зв'язку, питай у людини про її внутрішній світ, а не тільки про зовнішні фактори.Питання:Що в мені тобі найбільше подобається? Чи є для тебе певна річ або події які є занадто серйозними, що про них не можна жартувати? Як ти вважаєш які недоліки людства бажано виправити, чи є ці недоліки у тебе? Чи бачиш ти в мені якісь недоліки, якщо так то які та як мені їх покращити?Який у тебе в житті був самий крінжовий момент за який тобі ну соромно або незручно? Коли ти останній раз плакав(ла)? Зазвичай ти плачеш на самоті чи з кимось?Яка метаріальна річ для тебе несе найбільшу цінність, яку би ти врятувала під час пожежі? Чи є у тебе бажання бути відомою людиною?Опиши свій ідеальний день у майбутньому, до якого ти йдеш? 😃 - Зберігай собі ці питання щоб потім коли будеш йти на зустріч знати про що говорити.Продовження теми далі буде, так само як і картинка до поста трохи оновимо дизайн мемів 😈
👁 7,100 25-01-21 17:11
2 ЧАСТИНА ПРИКЛАДИ ОФШОРІВ ПРИКЛАД 2 Українська ІТ компанія розробляє ПО, але інтелектуальні права на неї зареєстровані в офшорній компанії на кіпрі. І так як права інтелектуальної власності належать офшорній компанії то вони купують самі у себе ліцензію на використання ПО.Ці платежі враховуються як витрати, і тому через це потрібно буде платити менше податків. + це буде приносити дохід офшорній компанії де немає податків, або вони дуже малі. ПРИКЛАД 3 Компанія створює дочірню компанію у офшорній зоні, а так як там можна не розкривати власника то це може бути одна і та сама людина. Компанія укладає договір про кредит із дочірньою компанією, ( тобто сам з собою). Але у договорі вказані величезні % по кредитам, основна компанія чесно виплачує всі ці % дочірній компанії, таким чином зменшуючи собі номінальний прибуток та переганяє гроші у офшорну компанію де немає податків. Потім ці же гроші можна буде вкласти у свою же компанію під виглядом іноземного інвестора, та мати весь захист від держави. ПРИКЛАД 4 Реєструється холдинг, для країни з податками це буде як іноземний інвестор, холдинг володіє дочірніми компаніями які знаходяться у офшорній зоні. У цей холдин водится як власник іноземець інвестор який купив частину холдингу. Так як компанія-холдинг фактично володіє цими компаніями то і дивіденди виплачуються з цих компаній на рахунок холдинга. Далі за допомогою тих же офшорних компаній виводять гроші.😎 ГАЙДИ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ НА ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
👁 6,800 25-01-20 17:04
НАРЕШТІ ГАЙД НА ОФШОРИ (І так ура це не байт) Офшорні країни пропонують, низькі податки, анонімність, та відсутність мозкойобки з приводу звітності. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? В україні є закон https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/93/96-%D0%B2%D1%80#Text  який захищає іноземних інвесторів при інвестуванні в економіку УКРАЇНИ, та державним гарантіям захисту іноземного капіталу. НАВІТЬ якщо законодавство змінюється то гарантії розповсюджуются на 10 років. (Стаття 8).  НАПРИКЛАД У країні податок 50%  Якщо компанію зареєструвати у цій же країні то податок буде 50%, але якщо у інші країні то податок може бути 1%. З юридичної точки зору це називаєтся податкова оптимізація. ІНФОРМАЦІЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ОЗНАЙОМЛЕННЯ  Є компанія, для неї створюється дочірня компанія у Панамі. Компанія виробляє продукцію та продає офшорній компанії її майже по собівартості, далі вже ця дочірня компанія отримавши продукцію продає її в тій же країні де її виробили ПО РИНКОВІЙ ЦІНІ.Але юридично це продає компанія яка зареєстрована у офшорі, тому і податок вони будуть платити по льготним ставкам, або їх взагалі не має. Таким чином Українська компанія показує мінімальні доходу та платить мінімальний податок, а офшорна великі податки які є засекреченими, так само засекреченими є і дані про того хто власник цієї компанії. 😃Нарешті годний гайд?
👁 7,200 25-01-14 20:12
ПЕРШІ ПОДАТКИ: ЯК НЕ ЗАПУТАТИСЬ? Коли влаштовуєшся на роботу, з твоєї зарплати будуть забирати 23% (це ПДФО 18% + військовий збір 5%). Наприклад, якщо тобі обіцяють 10к, на руки отримаєш 7.7 тис грн. (Або 10 к якщо ти домовишся, що податки будуть платити вони). Маєш додатковий дохід з фрілансу? Не тупи - задекларуй його до 1 травня наступного року. Інакше податкова намалює тобі такий штраф, що місяць будеш їсти один доширак.Всі документи про доходи (квитанції, договори, чеки) - ЗБЕРІГАЙ. Бо потім заколупаєшся шукати, коли податкова попросить.Не шариш як подати декларацію? Заходь на cabinet.tax.gov.ua - там все розжовано для таких як ми.КУДИ ПЛАТИТИ? Якщо працюєш офіційно - всі податки автоматом забирають з зарплати. А якщо фрілансиш - можеш заплатити через Приват24/Моно (розділ "Податки"), або в будь-якому банку, просто покажи їм свій ІПН (це той довгий номер, який ти отримав в 16 років).Напиши ПЛЗ у коментарях, ЩО САМЕ у механізмі податків ти не розумієш, і я зроблю на це окремий гайд
👁 10,800 25-01-04 17:51
😃 ЯК В 16 років З'ЇХАТИ ВІД БАТЬКІВ?Найпростіше це зробити через вступ до коледжу. Тому гайд буде про це. Після 9-10-11 класу можна поступити в коледж. 1) В кінці весни збери собі у таблицю список коледжів, а саме коли по ЧАСУ у них можна подати заявку. 2) Дізнайся на сайті, або подзвони їм і розпитай про общагу, чи є вона там взагалі, які там умови проживання, вибери коледжи які підходять і закидуй у таблицю. 3) Подзвони кожному коледжу який тобі підходить та запитай по яким предметам буде проходити вступний іспит та підготуйся до них. ПОВТОРИТИ ПОТРІБНО 3 ПОПЕРЕДНІ РОКИ ПО ЦИМ ПРЕДМЕТАМ. Поступити на бюджет ЛЕГКО, ти можеш просто прийти на отйебісь без підготовки і пройти на бюджет, АЛЕ не на стипендію. Запитай який мінімальний бал їм потрібно для стипендії, і краще трохи підготуйся. Наприклад це був 150 балів, але краще уточни це при розмові із ними. ЗАПАМ'ЯТАЙ поступити на стипендію і поступити на бюджет це РІЗНІ речі.Далі шукай роботу, і працюй паралельно із навчанням. Поки не має етапа сесій, то ти можеш ходити в коледж через день. Але тут дуже індивідуально, прощупуй ситуацію. ПРАКТИЧНІ РОБИ ОБОВ'ЯЗКОВО. Або ще варік є працювати на вихідних, або після пар неповний робочий день. 😃 Зберігай гайд собі, щоб не забути. І всім велике дякую за підписку на ютуб, там вже скоро буде 100 підписників🥰
👁 9,200 24-10-28 21:06
УУУУУ НІЧНИЙ ЧАТ ХААХХАХПХХАХАА, А НІХУЯ, НІЧНИЙ ГАЙД. ЯК ВИБРАТИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ Думаєш ким стати в майбутньому? Ось гайд як підібрати професію.ВИЗНАЧ ПРІОРИТЕТИ Подумай, що тобі подобається або ні. Наприклад, якщо ти не можеш довго спілкуватися зі людьми, не йди на психолога. Якщо ти інтроверт вибирай професію, на якій є можливість працювати віддалено.СКОРИСТАЙСЯ ФОРМУЛОЮ Є формула вибору професії, називається хочу, можу, треба. Де хочу це будуть твої інтереси, бажання, прагнення. Можу це твої таланти та здібності. Треба це будуть вимоги ринку праці. ЗБЕРИ ЦЕ В ОДНУ КУПУ І ШУКАЙ ТАКІ ПРОФЕСІЇ.СПРОБУЙ СЕБЕ Є професій які можна отримати на курсах, то чому б тобі не спробувати? Спілкуйся з людьми різних професії, або студентами різних спеціальностей, не соромся питати та пробувати.ВЗАГАЛІ НІХУЯ НЕ РОЗУМІЮ, ЩО РОБОТИ? Бери універсальні професії такі як, бізнес, маркетинг, юрфак, економіка. Такі спеціальності які у випадку того, що ти не будеш працювати по спеціальності то воно тобі знадобиться. 😃 В цілому, це не вибір на все життя, обов'язково паралельно пробуй працювати ,заробляти гроші, пробувати якісь бізнеси та стартапи шукай зв'язки бо це навіть більш важливо ніж сама програма.
👁 9,100 24-10-26 16:26
😃ЩО БРАТИ В ГУРТОЖИТОКпереїжджаєш в гуртожиток, і не знаєш що брати? Ось гайд його можна брати з собою.КУПИ НА МІСЦІВсяку фігню по типу миючих засобів. Гелів краще купити на місці, щоб не таскати все с собою, якщо плануєш купляти посуд, то також купи його там. Органайзери всю таку дешеву фігню, купляй на місці.СПИСОК РЕЧЕЙ ЯКІ ТОБІ ПОТРІБНІ Тапочки для душу, ти ж не хочеш схопити грибок, (їсти його теж не можна). Халат для душу(краще візьми теплий). Постільна білизна 2 комплекта: ковдру,подушки по 1. Посуд, каструля, сковорідка, дошка, вилка, ложка, чашка ну коротше ви зрозуміли. Предмети гігієни, фен. ПЕРЕНОСКУ бо не думаю що тобі вистачить одної розетки. Одяг по сезону, потім коли будеш їхати додому будеш брати з собою. СКИДАЙСЯ З СУСІДАМИ Всяку фігню для прибирання, там віник швабра і тд, купуйте разом так дешевше і у вас не буде 10 віників в кімнаті. Також можна скинутись на чайник. Всяку фігню по типу полички для взуття і тд.😃Ділись своїми веселими історіями з гуртожитку в коментарях.
👁 8,300 24-10-23 10:34
НАУКА ПРО ТВОЄ ОТОЧЕННЯ Дослідження 2007 року. Якщо у тебе є друг із ожирінням (або мав ожиріння), то шанс того, що в тебе буде ожиріння збільшується на 57%, якщо брат/стестра то шанс 40%, А ЦЕ БАГАТО.Теж саме і по відношенню до: куріння, алкоголю, фільми які подобаються, політичні погляди, навіть шанс та відношення до розлучення. ТВОЄ ОТОЧЕННЯ НАПРЯМУ ВПЛИВАЄ НА ТЕБЕ Якщо ти спілкуєшся із людьми які постійно ниють та не вірять в майбутнє, то ти підсвідомо теж будеш таким і так майже у всьому. ЩО РОБИТИ З ЦИМ? 1. Кожен місяць переглядай та аналізуй своє оточення, хто тобі допомогає, а хто тягне на дно. 2. Якщо людей мало та вибирати ні із кого? Обов'язково треба розширювати своє коло знайомств і сортувати людей які тобі підходять а які ні.ЯК ЦЕ РОБИТИ? - Постав собі ціль познайомитися сьогодні із 10 новими людьми. Підходиш до незнайомих людей на вулиці та кажеш:- Привіт 🖐️ я сьогодні собі поставив ціль познайомитися із 10 людьми, хочеш зі мною познайомитися? Людина може сказати «ні» і це нормально, якщо скаже так, то круто, трохи поговори та обміняйся контактами, а далі вже вирішиш продовжувати спілкування чи ні. Це буде ДУЖЕ корисним тренуванням для тебе яке додасть впевненості нових знайомств та ти меньше будеш боятися помилок. Так розумію, це непросто, але успіх це не там де просто, можеш потім розповісти в коментарях, або в пп результатами та похвалитися яка смілива ти людина.
👁 9,600 24-10-16 12:01
ЯК ЖИТИ З ЖІНОЧИМ ЦИКЛОМ То хочеш когось зʼїсти, то вбити, то взагалі нічого не хочеться? Ось гайд, але не зʼїдай його.МЕНСТРУАЦІЯ В цей період хочеться всіх зʼїсти/вбити. Але в цей період краще всього уникати солодкого та продуктів які викликають вздуття. Відмовся від кофеїну та сирих продуктів. Надавай перевагу червоному мʼясу, зеленим овочам та горіхам.ФОЛІКУЛЯРНА ФАЗА Ура нарешті, ти можеш ходити на тренування. Але для підтримки гормонів надавай перевагу, кольорим овочам йогуртам, та зелені.ОВУЛЯЦІЯ В цей час тобі здається що ти сексі кішечка, і в тебе зʼявляється купа енергії. В цей час краще їсти їжу багату на вітамін B, таку як цільні зерна, різнокольорові салати, це допоможе тобі підтримувати енергію.ПМСВ цей час зʼявляються прищі, здуття живота,біль в грудях, і обжорство. В цей час уникай продуктів багатих на цукор і сіль. Краще їж такі продукти як риба, горіхи, насіння, авокадо, та зелень, підтримуй баланс води та вибирай розслабляючі тренування. Це допоможе тобі краще себе почувати.
👁 15,900 24-08-02 07:50
ЯК НАЙОБУЮТЬ КОЛИ КУПУЄШ АВТОтут що запитувати, а цей пост про моменти, де вас будуть найобувати: 1. СТО (це лікарня для машин). Коли купуєш авто - обирай тільки своє СТО. Продавець скаже «давай на мій сервіс», кажи «ні, братан, їдемо в мій».2. Авто купуємо тільки у власника. Як перевірити? У нього є техпаспорт на авто. Там його ПІБ, має співпадати з його паспортом. 3. Погугли все про авто яке купуєш, ресурс двигуна, болячки цього авто, ціни на деталі та їх доступність. Не бери авто з коробкою варіатор, тільки механіка або автомат. 4. НЕ ДОВІРЯЙ ПРОДАВЦЮ, НІКОЛИ. ПЕРЕВІРЯЙ ВСЕ ПО 20 РАЗІВ. НІЯКИХ ПЕРЕДОПЛАТ.5. На СТО проси перевірку ходової та комп’ютерну перевірку перед покупкою. Продавець буде казати «авто заєбіся, сів і поїхав». Ніхуя, все через перевірку. Це десь 900-1500 грн в середньому.6. Перевіряй він код (це типу особистий номер кожного авто), по коду можна знайти реальне фото твого авто після єбейшого дтп в америці, про що продавець тобі не скаже.7. Коли на СТО перевіряють авто, не підпускай продавця до механіка, сам розмовляй з ним. в коментарях чекаю фотки ваших писюнів авто, які ви хочете