Джерело
НЕ ПOВ, А РІЛ | ЯК В 16 років З'ЇХАТИ ВІД БАТЬКІВ?Найпростіше це зробити через вступ д...
10 800 Охват/переглядів
2025-01-04 17:51
Повідомлення №1464
😃 ЯК В 16 років З'ЇХАТИ ВІД БАТЬКІВ?Найпростіше це зробити через вступ до коледжу. Тому гайд буде про це. Після 9-10-11 класу можна поступити в коледж. 1) В кінці весни збери собі у таблицю список коледжів, а саме коли по ЧАСУ у них можна подати заявку. 2) Дізнайся на сайті, або подзвони їм і розпитай про общагу, чи є вона там взагалі, які там умови проживання, вибери коледжи які підходять і закидуй у таблицю. 3) Подзвони кожному коледжу який тобі підходить та запитай по яким предметам буде проходити вступний іспит та підготуйся до них. ПОВТОРИТИ ПОТРІБНО 3 ПОПЕРЕДНІ РОКИ ПО ЦИМ ПРЕДМЕТАМ. Поступити на бюджет ЛЕГКО, ти можеш просто прийти на отйебісь без підготовки і пройти на бюджет, АЛЕ не на стипендію. Запитай який мінімальний бал їм потрібно для стипендії, і краще трохи підготуйся. Наприклад це був 150 балів, але краще уточни це при розмові із ними. ЗАПАМ'ЯТАЙ поступити на стипендію і поступити на бюджет це РІЗНІ речі.Далі шукай роботу, і працюй паралельно із навчанням. Поки не має етапа сесій, то ти можеш ходити в коледж через день. Але тут дуже індивідуально, прощупуй ситуацію. ПРАКТИЧНІ РОБИ ОБОВ'ЯЗКОВО. Або ще варік є працювати на вихідних, або після пар неповний робочий день. 😃 Зберігай гайд собі, щоб не забути. І всім велике дякую за підписку на ютуб, там вже скоро буде 100 підписників🥰