Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕ ПOВ, А РІЛ
Додано 14 лип 2024

НЕ ПOВ, А РІЛ

@NePovRil
Кількість підписників: 13 693
Фото: 1,160
Відео: 17
Посилання: 396
Опис:
Розповідаю про доросле життя простою мовою. Донат https://base.monobank.ua/BwxAzL3VnfqBHE 👉по рекламі - @Cozy_Fear / @PovRilAdm допоможу і рекламні пости написати та дам гарні умови 🔥

👥 Кількість підписників

13 693
Середній/День:: -16
Середній/Тиждень:: -136
Середній/Місяць:: -613

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 815
Середній/День:: 9,600
Середній/Тиждень:: 1,981
ERR: 35.16%

📊 Кількість повідомлень на день

6.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 6.6

Історія змін лого

Історія змін назви

НЕ ПOВ, А РІЛ 2025-06-24
НЕ ПОВ, А РІЛ. (пов ріл), не пов а ріл, повріл, непов ріл НЕ ПОВАРРІЛ неповаріл 2025-05-28
НЕ ПОВ, А РІЛ. (пов ріл), не пов а ріл, повріл, непов ріл НЕ ПОВАРРІЛ 2025-03-07
«НЕ ПОВ, А РІЛ» - гайди для підлітків на доросле життя 2025-01-29

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,430 25-10-11 04:59
ЩО БУДЕ, ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ ПОДАТКИ/ЄСВ1. Штрафи та пеняЯкщо ти не заплатив податок або ЄСВ вчасно нараховується пеня (відсотки за кожен день прострочення) і штраф. Наприклад, за затримку більше ніж на 30 днів 99% вагітності штраф може сягати 20% 2. Блокування рахунківПодаткова має право через суд заблокувати твої банківські рахунки, щоб стягнути заборгованість3. Проблеми з документамиБоржників можуть не допустити до певних тендерів, програм допомоги, а іноді навіть не видають довідки про відсутність заборгованості4. Суд і примусове стягненняЯкщо борг накопичується, податкова може подати до суду, а далі виконавча служба може описати майно або арештувати рахунки5. З ЄСВ окрема історіяНавіть якщо ти ФОП без прибутку - ЄСВ все одно потрібно платити. Якщо ні, борг продовжує зростати, і потім можуть не зарахувати частину стажу для пенсіїЯкщо ти випадково пропустив платіж не панікуй. Можна подати уточнюючу декларацію і сплатити борг якнайшвидше, щоб уникнути додаткових штрафів але надалі плати вчасно
👁 2,340 25-10-06 05:00
ЯК НЕ ПОПАСТИСЯ НА ПІДСТУПНІ ПИТАННЯ ПОЛІЦІЇ 24. «Куди поспішаєте?»Це одне з найпідступніших питань.Бо якщо ти скажеш «та додому, бо борщ охолоне вже запізнююся» це автоматично зізнання, що поспішав і, можливо, перевищував швидкість. Поліціянту цього достатньо, щоб оформити порушення. Краще відповісти просто і спокійно:«Нікуди не поспішаю, їду спокійно, все в межах правил». І хай тоді шукає докази, якщо хоче щось довести5. Як поводитись загалом- Не нервуй, навіть якщо тон поліціянта змінюється- Говори спокійно, без агресії і без зайвих деталей- Не виходь із авто без законної підстави- І головне - не сідай за кермо, якщо справді погано почуваєшся або навіть трохи хворий, краще перепочити6. Знімай усе на відеоЯкщо відчуваєш, що щось не так - вмикай камеру. Ти маєш повне право фіксувати дії поліції. Це може реально врятувати, якщо справа дійде до суду ще й в тік тоці залетить. Скажи спокійно:«Я веду відеозйомку для власної безпеки» І не ховай телефон, навпаки, хай бачать, що записуєш@NePovRil
👁 2,410 25-10-04 05:00
ЯК ПОЗБУТИСЯ СИНДРОМУ НЕЦІКАВОЇ ЛЮДИНИЧОМУ ТАК БУВАЄ?- Боїшся, що твої слова будуть нудними- Довго мовчиш і звикаєш нічого не казати- Життя стало одноманітним, нема нових вражень- Чекаєш, щоб усе було «ідеально цікаво», і через це нічого не починаєшЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?- Постійно думаєш я нудний/а- Уникаєш розмов або нових знайомств- Незручно на вечірках або в чатах- Часто порівнюєш себе з іншими і здається, що всі цікавіші але це не такЩО РОБИТИ?- Не вимагай від себе дива, навіть маленькі смішні коментарі вже круті- Додавай нове в життя: книга, подкаст, хобі, нова страва або прогулянка в незвичне місце- Звертай увагу на дрібниці, смішні моменти,цікаві деталі, незвичайні ситуації- Слухай інших,бути уважним слухачем теж робить тебе цікавою людиною бо вислухати може не кожен- Розказуй короткі історії з життя, прості речі теж зачіпають- Не порівнюй себе з іншими, усі іноді відчувають себе нудними, це нормально- Практикуй цікавість до світу, задавай питання, пробуй нове, це робить розмову живою
👁 2,430 25-10-02 05:00
ЩО РОБИТИ, ЯКЩО «ТИ ЗАНАДТО СИЛЬНО РЕАГУЄШ»Чи чув ти колись ці фрази: Ти перебільшуєш, не драматизуй? Вони звучать так, ніби з тобою щось не так. І в нас виникає сумнів: а може, я справді реагую занадто сильно? Перш за все - твоя реакція нормальна1. Твої емоції мають право на існування, а якщо комусь це не подобається, нехай бере валідол і йде собі даліСльози, сміх, злість - усе це нормально. Якщо ти відчуваєш, значить ти жива, тут немає «занадто». Не вибачайся за свої почуття2. Розпізнавай знеціненняФрази на кшталт:- Це просто жарт- Тобі здалося- Ти перебільшуєшчасто використовуються, щоб перевести увагу на тебе і зробити винною. Тобі не треба це приймати бо далі буде гірше 3. Дозволь собі простірЯкщо емоції переповнюють:- подихай- вийди на вулицю- запиши, що відчуваєшЦе не «стримування», це турбота про себе4. Ідеальна версія себе = пасткаМи часто думаємо: «Якщо буду тихою/спокійною/ідеальною - мене полюблять» Ні. Ідеалізація себе не робить щасливою. Треба прагнути щасливої версії себе
👁 2,690 25-09-03 18:04
6 нейромереж, які точно знадобляться у навчанні 😊Ну що, котики та киці, навчальний рік офіційно почався актив на каналі впаде, то ж саме час зробити добірку ШІ-сервісів, які допоможуть вам у навчанні. Виходимо з того, що зайвих грошей у вас нема, тому сервіси у добірці або повністю безплатні, або мають фрі тріал.🤖 Gemini2.5 Pro — для всього, що пов'язано з текстом. За свої гроші (0 гривень), це найкраща текстова модель;🤖 Genspark — кращий серед кращих для створення презентацій. Кількість безплатних генерацій на день обмежена, то ж якщо робота горить — запасіться акаунтами;🤖 AlphaXiv — ваше джерело інформації з наукових робіт. Якщо треба знайти якесь дослідження чи додати до доповіді джерела — вам сюди;🤖 ChatGPT — я вам забороняю використовувати ChatGPT для генерації тексту без підписки. ChatGPT тепер генератор зображень — з українським текстом цього більше ніхто не робить;🤖 Napkin — ваш найкращий друг у створенні графіків. Прості, мінімалістичні, а проте стильні;🤖 NotebookLM — люта база для закріплення будь-якого матеріалу. З тексту, сайту чи з відео на YouTube створить вам подкаст, відеопрезентації чи тест.ооо першовересневе
👁 3,050 25-08-10 09:00
ЯК ВЧИТИСЯ ЕФЕКТИВНО УНІК/КОЛЕДЖ 1) В більшості випадків ви можете назбирати задачі які вам задали і слугувати їх 1 раз в тиждень виділивши на це 4-8 год, так буде набагато ефективніше ніж постійно відволікаючись протягом дня на це.(Можна планувати навіть їх по SCRUM). 2) Використовуй АІ Закинути в chatGPT брата задачу, це вже минулий вік. Зараз розберися та навчися як створювати нейроасистентів під свої задачі, це набагато зекономить тобі час. Бо час це = гроші. Цінуй його.3) Якщо реально важлива інформація під час лекцій слухай та записуй собі. (Так буває навіть і таке). Або якщо ти прям мажор, то купи собі платну підписку на АІ який буде автоматично робити конспект до кожної лекції. 4) Запитай перед навчанням у викладачів які у них вимоги, чого вони хочуть? Чи вести зошит чи ні? У всіх вони мега різні. Тому дуже рекомендую це зробити для кожного предмету який є. Питання: А що мені потрібно робити під час ваших пар щоб отримати ось таку оцінку. (Певну).Пишіть свої лайфхаки у коментарях 🔥
👁 3,500 25-06-24 05:00
😨 ТОЛЕРАНТНІСТЬ, ЩО З ЦИМ РОБИТИ? «Якщо ви будете приймати якихось ліків забагато, то організм може виробити толерантність до цього препарату, та ефективність його зменьшится, або ВЗАГАЛІ перестане препарат діяти. Це відбувається через пристосування рецепторів.»Наприклад болить голова, ви п'єте одну таблетку, голова не проходить, і ви вирішуєте ще одну закинути. І з часом організм звикне вже до цієї дози, і одна таблетка вже не буде діяти, а згодом і дві не будуть діяти, в потім взагалі діяти перестане. ТОМУ якщо написано 1 таблетку, то можна пити ТІЛЬКИ 1 таблетку. Вєбати 2 щоб точно помогло НЕ можна. ЯК БОРОТИСЯ З ТОЛЕРАНТНІСТЮ? Організм з часом відновлюється, але не швидко. Як мінімум потрібно перестати приймати цей препарат, і тоді рецептори почнуть потроху відновлюватися.Почитайте рекомендації про кожен препарат окремо за потреби. Але краще до такої точки не доводити організм.Але і в зворотню строну не треба це робити, якщо сильно болить голова краще випити таблетку, але згідно рекомендацій лікаря (можете наприклад свому сімейному лікарю запитати).Приблизно потрібно регулярно/щьодено рік щоб толерантнімть сформувалася
👁 5,200 25-05-14 05:00
💸 ВСТУПНИЙ ЛИСТ, ЯК ЙОГО ПИСАТИ?Ну ось ти сидиш на сайті роботи, написали вже круте та геніальне резюме 🤓 і пора би відгукуватися, але є таке поле як вступний лист, ось гайд про те, що туди писати. Воно має мати таку структуру:Доброго дня 🖐️ побачив вашу вакансії, і думаю, що я вам підходжу тому, що: Перша ахуєна риса по якій ми підходимо (або досвід роботи). Других ахуєний хард скіл по якому підходимо. І так далі... Я би дуже хотів долучитися до вашої команди та працювати у вас, буду вдячний за відповідь :) Номер телефону 097....Телеграм @___ Бери вакансію, в одну сторону вакансію в іншу файл в Гугл доках, і пиши туди відразу цей вступний лист, бо Гугл доки перевіряють на граматику відразу.Знайди які у них вимоги, і просто перепиши їх під себе, що ти це вмієш робити. От прямо по пунктам. Читай вакансії уважно, бо вони можуть залишати міні пастки там, наприклад попросити написати якесь слово у вашому вступному листі. У середньому щоб отримати одну пропозицію за співбесіду потрібно зробити 7-10 відгуків.А ще скоро буде пост, про те як писати вступні листи в Університет. 😉
👁 3,800 25-03-26 14:18
ПРАКТИКА В КОЛЕДЖІ, ЯК ЦЕ БУЛО У МЕНЕ?Я маркетолог 075 і розкажу як це було у мене. У нас воно було Поділене на дві частини:Бізнес тренінг створи свою справу та розробка власного продукту. 3 тижні та 2 тижні. Це виглядало так: Нам скидуть задач Нам скидуть деллай на інструкцію, та один зум проводять. Що незрозуміло питайте, і всеУ розробці продукту треба було вигадати продукт та створити для нього маркетинг план, позиціонування бренду та іншу фігню. Мені це чесно було не дуже цікаво, тому я купив підписку на Chat GPT та зробив його. Бізнес тренінг створи власну справу. Тут потрібно було скласти бізнес-план. Мені це здалося поцікавішим, і я його робив повністю без АІ. Я вирішив розписати свій канал Анонімні Опитування 🇺🇦 як повноцінну рекламну агенцію. Типу скільки вкладу, за скільки окупиться я буду просуватися, який склад команди буде і тому подібне. І це впринципі було цікаво, + бонусом я вирішив запустити все таки цей бізнес, і він пішов дуже успішно навіть краще ніж я планував. Але взагалі практика на різних спеціальностей буде різна тут я розповів як воно проходить саме у маркетологів.
👁 5,100 25-03-21 18:44
‼️ ОБЕРЕЖНО, ЯК ТЕБЕ НАЙОБУЮТЬ РІЄЛТОРИ? Дивишся квартиру наче все круто, і ціна крута, і виглядаю круто, іще й квартира від власника, а не від рієлтора. Беремо і дзвонимо, а там бере слухавку рієлтор, і каже, що це він не просто рієлтор 🤓 А важливий хуй приватна людина яка ще має 11 квартир та керує ними, і готова саме тобі показати їх. І запрошує в офіс. Ну хулі глянем подумав я, і поїхав блядь в центр Києва в їх офіс. І мені там кажуть, що ти вибираєш квартиру ми тебе туди веземо і ти зобов'язуєшся підписати документи та дати бабки, або ти йдеш нахуй. Я сказав взаємно і зїбався звідти. З точку зору бізнес моделі - Геніально. З точки зору чесності та зручності «Идите нахуй, суки блядь». Тому, якщо на сайті написано, що квартира від власника, а бере слухавку незрозуміло хто. То... Ну покатається як я по Києву та послухаєте подкасти😁 до речі який подкаст я слухав знають мої підписники на Патреоні😃 Не попадайтеся на такі уловки від рієлторів, а свої історії ви можете написати у коментарях 👇