Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕ ПOВ, А РІЛ
Додано 14 лип 2024

НЕ ПOВ, А РІЛ

@NePovRil
Кількість підписників: 13 693
Фото: 1,160
Відео: 17
Посилання: 396
Опис:
Розповідаю про доросле життя простою мовою. Донат https://base.monobank.ua/BwxAzL3VnfqBHE 👉по рекламі - @Cozy_Fear / @PovRilAdm допоможу і рекламні пости написати та дам гарні умови 🔥

👥 Кількість підписників

13 693
Середній/День:: -16
Середній/Тиждень:: -136
Середній/Місяць:: -613

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 815
Середній/День:: 9,600
Середній/Тиждень:: 1,981
ERR: 35.16%

📊 Кількість повідомлень на день

6.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 6
Середнє за день: 6.6

Історія змін лого

Історія змін назви

НЕ ПOВ, А РІЛ 2025-06-24
НЕ ПОВ, А РІЛ. (пов ріл), не пов а ріл, повріл, непов ріл НЕ ПОВАРРІЛ неповаріл 2025-05-28
НЕ ПОВ, А РІЛ. (пов ріл), не пов а ріл, повріл, непов ріл НЕ ПОВАРРІЛ 2025-03-07
«НЕ ПОВ, А РІЛ» - гайди для підлітків на доросле життя 2025-01-29

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 20,100 24-07-30 15:47
ЩО ЗАПИТУВАТИ КОЛИ КУПУЄШ ПЕРШЕ АВТО пост про авто з рук, не з салону: 1. Який в нього пробіг? Це скільки км власник накатав. Якщо береш дизельне, то бери не більше 200к пробігу, якщо бензинове - не більше 150к. Але в ідеалі погугли який ресуср двигуна того авто, яке дивишся. 2. Чи була в дтп? Якщо так, то що саме трапилося. Якщо просто бампер відвалився, то похуй. А ось якщо щось серйозне, то не купуй. Якщо кузов кривий, двері, капот і тд з сильними зазорами - то не треба. 3. Коли міняли ремінь грм? Краще, щоб був поміняний, бо це дорого. 4. В якому стані ходова? Краще, щоб була відремонтована. 5. Де їздили на авто? Якщо в таксі, ганяли по трасах, то нахуй треба, воно буде вбите. Якщо по місту просто родина їздила, то ок. 6. Чи є зимова та літня резина на колеса, мастила, аптечка і запаска? Якщо так, то ви зекономите баблоси. 7. Причина продажу? Якщо бекає, мекає, то щось тут не так. 8. Скільки власників у авто було? Якщо 3+, то біда. Не треба воно вам. 9. Ви власник? Якщо ні, розвертаємося і йдемо додому. Купуємо тільки у власника. Перекупів нахуй.після цього буде пост, що робити якщо власник міг напиздіти по всім питанням.