Джерело
НЕ ПOВ, А РІЛ | ЯК ЖИТИ З ЖІНОЧИМ ЦИКЛОМ То хочеш когось зʼїсти, то вбити, то взагалі ...
9 600 Охват/переглядів
2024-10-16 12:01
Повідомлення №999
ЯК ЖИТИ З ЖІНОЧИМ ЦИКЛОМ То хочеш когось зʼїсти, то вбити, то взагалі нічого не хочеться? Ось гайд, але не зʼїдай його.МЕНСТРУАЦІЯ В цей період хочеться всіх зʼїсти/вбити. Але в цей період краще всього уникати солодкого та продуктів які викликають вздуття. Відмовся від кофеїну та сирих продуктів. Надавай перевагу червоному мʼясу, зеленим овочам та горіхам.ФОЛІКУЛЯРНА ФАЗА Ура нарешті, ти можеш ходити на тренування. Але для підтримки гормонів надавай перевагу, кольорим овочам йогуртам, та зелені.ОВУЛЯЦІЯ В цей час тобі здається що ти сексі кішечка, і в тебе зʼявляється купа енергії. В цей час краще їсти їжу багату на вітамін B, таку як цільні зерна, різнокольорові салати, це допоможе тобі підтримувати енергію.ПМСВ цей час зʼявляються прищі, здуття живота,біль в грудях, і обжорство. В цей час уникай продуктів багатих на цукор і сіль. Краще їж такі продукти як риба, горіхи, насіння, авокадо, та зелень, підтримуй баланс води та вибирай розслабляючі тренування. Це допоможе тобі краще себе почувати.