Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 509
Середній/День:: +53
Середній/Тиждень:: +117
Середній/Місяць:: +1028

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 407
Середній/День:: 17,400
Середній/Тиждень:: 15,486
ERR: 80.93%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 2

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

продукцію з держав БРІКС якщо вони введуть свою міжнародну систему розрахунків зі своєю валютою, а у цьому випадку Дональд стовідсотково дотримається свого слова, ще більш перекриє рф фінансовий кисень - ідіотів які б ризикували зі своєю валютою і втрачали ринок США навряд чи знайдеться. За оцінками навіть академіков Російської Академії Наук економіка рф до кінця року може увійти у режим каскадного руйнування. Західні економісти більш "злі" за російських - вони прогнозують "серйозні проблеми" вже у другому кварталі наступного року, і можливість руйнування у третьому - четвертому. Тільки розігнався, вже стільки написав, що вийшло забагато. Підіб'ємо підсумки. Якби Україна, пробачте, не була у нинішньому скрутному становищі у яке її занурили вкрай запізнілі дії влади яка у принципі не спроможна "грати на випередження" та повільне "розігрівання" ОПК союзників та власного, політична турбулентність у США, то ми б могли витримати до кінця наступного року і дочекатися у рф подій зразка 1918го року коли Німеччина та Австро-Угорщина без істотних поразок на фронті, дочекалися таких значних економічних проблем викликаних війною, що були вимушені капітулювати. Станом же на зараз ми будемо мати ситуацію коли путін просто вимушений буде йти на реальні переговори про перемир'я. Він жодного разу не поставив економіку рф на межу краху, правити він бажає до цвинтаря, а тому "хіба маєш - мусиш", йому доведеться змиритися з існуванням реально Незалежної від нього прозахідної України. Ну а надалі - справа вже буде за нами та за нашою здатністю засвоїти історичні уроки та побудувати міцну економічно та військово Державу. Цю вийну за наше виживання ми вже не програли, а могли б, та й теоритично зараз, все ж можемо. Витримки та спокою. Ніяка рф нас не здолає якщо ми самі себе не здолаємо. Робимо свою справу, допомагаємо війську останнім та чекаємо перемир'я. DIXI.
ТРИ НОВИНИ НА РІЗНІ ТЕМИ. Поперше - прошу пробачення за те, що не можу ці дні вести канал повноцінно - у нас поважні гості з-за океану і я тільки завтра ввечері буду відносно вільний. Тепер до важливих новин. Радник з Нацбезпеки Трампа Уолтц провів он-лайн переговори з головою СВР рф Наришкіним. Нам дали всього три тези. Уолтц повідомив Наришкіна, що у випадку, якщо путін не пристане на пропозиції про перемир'я які новий Президент США згодом надішле президенту рф, то США всерйоз розглянуть можливість надання Україні ракет повіряного базування AGM-158B JASSM-ER з дальністю до 1000 км та "інвестують дуже значні суми + нададуть Україні нові технологічні можливості" з тим, щоби остання змогла мати у середньостроковій перспективі парітетні з рф можливості по виготовленню БІЛЬШОСТІ НАЯВНИХ ТИПІВ ракет". Уолтц заявив, що Трамп вже прийняв рішення глобально знизити світові ціну на нафту і саме від поступок путіна буде залежати глибина падіння котирувань. Щодо останнього є цікава інформація. Трамп готовий розглянути питання співпраці з Іраном на нафтовому ринку у випадку його "розумної поведінки на майбутнії переговорах по "ядерній проблемі". І перемир'я Ізраїля з Хезболлою укладене вчора чудово "пасує" як додаток до цієї новини. Також Уолтц провів переговори з нашим головою МЗС Сибігою. Обговорювали "параметри можливого перемир'я з рф". Готових рішень наразі немає, проте перший надіслав жорстке послання від Трампа Зеленському: "У вас достатньо зброї, буде ще більше - ви повинні навести лад з мобілізацією та стабілізувати фронт, інакше максимум на що зможете розраховувати - це на пермир'я по ЛБЗ та на невигідні позиції на переговорах про перемир'я по чутливим для України положенням". Ну а тепер відповім на питання щодо "Яке ти право маєш закривати канал якщо він не твій"? На жаль, чи на щастя, канал це мій і він є чисто моєю самодіяльністю. І інформацію яку надаю українцям я випрошую - не дуже часто мені наказують щось давати. Сам канал був започаткований як свого роду експеримент - мої работодавці як ставилися, так і ставляться зараз, вкрай скептично щодо його "охоплення мас", і я працюю за принципом - "Спробуй, якщо вийде, то побачимо, може візьмемо його під своє крило". В принципі вони праві. Є більш цікаві канали з непорівняно більшими арміями підписників. І якщо я його прикрию, то, скоріш за все, за цю справу з наших навряд чи хто візьметься. Хоча, звісно, я можу помилятися. У всякому разі після закінчення війни, у випадку якщо хтось з наших забажає "Підхопити прапор" коли я піду на пенсію, я дам посилання на нового власника нового каналу. Гарного дня. До завтрашнього вечора, а скоріш за все до післязавтра.
"ХРОНІКИ ЇБЕНЕЇ". ПЕРЕДШТОРМОВЕ - 1. Спочатку пройдемося по російської соціології від американської Розвідспільноти. Рівень підтримки путіна ще з квітня цього року "завис" на рівні 34 відсотків, це разом і "Підтримую", і "Скоріше підтримую". Нейтральних 21. Інші "Не підтримую" та "Скоріше не підтримую". Але! Бліц-опитування протягом 4-х днів після застосування "Ребежа" показало зріст невдоволення діями путіна на 8 (!!!) відсотків що є рекордним стрибком з часів Пригожинського бунту. За припинення бойових дій проти України БЕЗ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ СВО зараз 43 відсотки населення. За мирні переговори з Україною 63 відсотки населення, причому за мирні переговори без досягнення цілей СВО - 47 що є рекордним показником за весь час війни. Я не збираюся малювати файну картинку для рожевих поні - усі ці настрої річ другорядна. Але зовсім не несуттєва. Коли влада навіть у диктатурах втрачає популярність серед населення і елементарно дряхліє, то по російський традиції завжди знаходиться молоді (відносно) хижаки які рвуть владу собі з рук старого щура. Станом на зараз знову активізувалася умовна "Башта Патрушева" яка готує паралельну повістку для переговорів з США щодо укладення "Угоди про перемир'я з Україною" і вона знову вперше з літа 23-го року діє автономно від путіна. Нам дали море даних про звернення не тільки представників російської бізнес-еліти, але й політичної та навіть військової, на адресу Трампа - всі просять про мир. Я просто не можу назвати прізвища, скажу тільки, що їх більше двох сотен. Біда авторів цих звернень - вони не розуміють, що станом на зараз і Трамп, і Байден, і Салліван, і Уолтц, і Блінкен, і Рубіо працюють разом що вчора підтвердив сам Радник Трампа по НацБезпеці Уолтц. Підхід Трампа чіткий - "Побільше жесті зараз - потім буде чим торгуватися з путіним". Як я вже казав, Трамп нічого не має проти "розкручування ескалаційної спіралі" до його приходу у Білий Дім і це підтверджено особисто обома Президентами США Президенту України. Саме тому ми зараз відновили удари по НПЗ, саме тому нам без особливих заперечень дали дозвіл на удар американськими ракетами по підстанції КурАЕС. Останнє було неможливим це місяць тому - Байден був категорично проти того, щоби американською зброєю били по об'єктах енергетики. І це не межа. Блінкен у Європі вчергове зондував думку європейців - "Які Держави готові відправити свої війська в Україну у випадку загострення ситуації"? Зараз можна вже дати дані про такі: Франція, Великобританія, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Данія, Нідерланди, Чехія. І путін проінформований про те, що вхід європейський військ в Україну стане реальністю "якщо зона бойових дій вийде за межі наявних зон боєзіткнення". Це Донбас, Харківщина, Запоріжський напрямок. У переговорах з Трампом лідери усіх провідних європейських країн "Українського пулу" погодилися на новий підхід щодо підсилення бойових можливостей України, а саме - Європа готова фінансувати до 70-ти відсотків видатків на допомогу Україні проти 30 відсотків від США, натомість останні готові продавати Європі зброю для подальшої її передачі Україні. Також і Франція, і Великобританія, і Нідерланди, і, з зауваженнями у часі, Німеччина погодилися підняти витрати на оборону з двох до трьох відсотків ВВП з тим, щоби забезпечити як збільшення власних оборонних можливостей, так і забезпечення обороноздатності України - це ідея та попередня вимога Трампа. Я перерахував далеко не всі зовнішньополітичні чинники які передають рф "штормове попередження". Завтра у другій частині - стан суспільства, економіки, демографій та ОПК рф у наяності та перспективі. Далі буде.
WE WANT INFORMATION - 52. Відбулися переговори Президентів Франції та США. Теми дві, Україна та Ізраїль. Макрон підтвердив Байдену свою позицію - Франція не піддасться на шантаж рф і надалі буде підтримувати Україну у її боротьбі. Макрон підтвердив намір "попри складні бюджетні обставини" збільшити суму допомоги Україні на наступний рік та збільшити загальні витрати на оборону. Сторони обговорили можливості підсилення ПРО України у світлі нових загроз. Прийняті два важливих рішення щодо постачання Україні "на лізінговій основі перспективних систем озброєння здатних протистояти російським балістичним ракетам". Про що мова - не маю жодного поняття. Але так розумію, що у нас планують "обкатувати" щось нове. Може я помиляюся. До речі, як причеп до цієї новини. Як нас повідомили, Київ має для захисту один модернізований "Петріот" який здатен, теоретично, боротися з російським "Рубежом". Зараз Україна на засіданні Ради "Україна - НАТО" буде вимагати поступової модернізації усіх своїх систем "Петріот" до "необхідного для протидії новим загрозам рівня", проте... Це все гра в довгу. Але є обгрунтована надія на те, що ми все ж до весни отримаємо дві системи ПРО які будуть здатні боротися з МБР, про назву систем нічого конкретного нам не сказали. Ну і головне. Байден та Макрон обговорювали теоретичну можливість щодо поверненню Україні ядерного статуту. Підкреслюю - теоретичну, прохання "губу не розкатувати", Обидва Президенти домовилися обговорити цю ідею з союзниками у Європі та Азії. Будуть новини по ций темі - буду розповідати. Після розмови з адміралом Радакіном який привіз до Києва принципову згоду Великобританії не тільки приєднатися, але й очолити можливе військово-політичне утворення у складі країн Північної Європи, Чехії, Польщі та України, Зеленський призначив Умерова відповідальним за переговори щодо створення "Північного Альянсу" як альтернативі НАТО. Як на мене, це дуже слабке та сумнівне призначення. Переговорник з Умерова ніякий. Думаю все ж згодом він сам візьме на себе переговорний процес з цього приводу. Лідери усіх ядерних країн отримали листи від путіна. У них він колянеться у тому, що не збирається застосовувати ЯЗ "до останньої межі" та готовий до "широких переговорів задля загальної деескалації". Так що вас не повинна вводити у оману "миролюбність" останньої заяви медведєва, він у даному випадку транслює у світ месседж путіна - той реально боїться подальшої ескалації у протистоянні з Заходом, бо останній не збирається кидати карти у цій партії у глобальний покер. Ну і на останок про можливе призначення Трампом спецпредставником по Україні Річарда Гренелла. Для нас це було б добре - кваліфікований та фаховий спеціаліст. Одна проблема - він принциповий прихильник "Кореїзації України", тобто укладення Угоди про перемир'я, утворення постійної лінії розмежування по ЛБЗ і після неї інтенсивного розвитку України за допомоги країн-союзниць. Вирішувати все буде, звісно, не він, а Трамп, проте його голос буде дуже важливим у процесі прийняття рішення. З усіх кандидатів на цю посаду він для України найліпший. Але рішення про призначення Трампом не прийняте - абсолютно все може змінитися і не один раз. Доки ще Гренелл - фаворит номер один у ціх перегонах. На сьогодні більше новин немає. Ввечері постараюся дати чергові "Хроніки Їюбенеї", а завтра про втілення у життя "Плану Пріцкер" нашою владою. Гарних вихідних.
МБР - НАСЛІДКИ. Відверто кажу - мене вкрай засмутив той факт, що українці знову збудилися навколо теми - "Ой, по нас "АХ какою" ракетою всобачили, це що ж таке робиться? Нам кінець - світ повинен реагувати"! Відповідаю у межах дозволеного. Відповідати росіянам на дозволи бити по їх території західними ракетами нічим. Ядерну зброю застосувати не можна. Відповідати треба - внутрішній лох вимагає помсти, а "пацан обіцяв". Мріяли вчора запустити по Києву МБР - відмовилися. Причин дві. 1. Якщо б "Петріот" чи ота корейська штука збила МБР, а шанс на це були десь у 70 відсотків, то це б знищило геть увесь "імідж" не тільки "сил стратегічного призначення", а й взагалі рф. 2. Попередження США. Йти на вищий рівень ескалації путіну йти нічим окрім удару, умовно, двома "Іскандерами" у точку, яку МБР гарантовано долетить. "Акт помсти" здійснено. Наслідки є, але вони умовно "звичайні" під час війни. Бити МБР по Україні - стріляти з гармати по колібрі. Ці ракети штучні, ослабляти свій "Ядерний щит" хуйло не буде в жодному разі - ЯЗ до умовних США ще донести у випадку мандеця потрібно. Випадок сьогодні - чисто пропагандистський акт який має на меті дві цілі.1. Піднести "бойовий дух" всередині країни, бо "Обіцяли ж відповідь, як же же без неї"?2. Вплинути на суспільну думку Українців, зламати їх здатність к опору, посіяти паніку - "Ой, наступного разу ядеркою бахнуть - здаємося". І я так бачу декого цей трюк хуйла таки "розчулив до неймовірності" - ний починає набирати оберти. Забийте та вспокойтеся, панове. Разові акції без особливих наслідків - не привід навіть для їх обговорення. Для нас нічого не змінилося. Будуть і обстріли, буде і відповідь. Трохи відкрию завісу, хоча мене за це не те що покарають, але мозок пожруть у цілях профілактики. Два дні тому з американськими енергетиками спілкувалися не тільки українські енергетики, але й "енергетики у погонах", причому частково у погонах були і американці. Обговорювали "Вразливість російського ЖКХ та енергетичної системи в умовах зими" - маю надію на те, що мене все ж зрозуміють і не будуть простити уточнень. Знаю про те, що росіяне знову вимагають зустрічі делегацій по "Енергетичному мораторію" і знаю, що наш Президент категорично відмовився від такої зустрічі "до слушного часу". А час настане, як я розумію, взимку. по морозах. І жоден союзник нам не забороняє бити по російських об'єктах енергетики. Жоден з 50ти. На цьому все. Можете мене проклясти та сцяним ганчірками закидати якщо хуйло буде і надали масово кидатися МБР. Можливі "разові акції" у випадку особливо болісних наших ударів, а такі будуть. І наслідки будуть звичайними. Ну а якщо МБР зіб'ють, то наслідки для рф будуть жахливі. Все. Для мене тема закрита. Маю надію на те, що і ви не будете підігрувати хуйлу та не мусолити з попутнім ниттям те, що ніяк не впливає на загальний перебіг війни. Витримаємо - видихайте.
"НЕ БИЙТЕ МЕНЕ"! Вчора ввечері відбулися переговори у форматі Китай - США та США - рф. У обох форматах йшла мова про деескалацію ситуації яку спричинило залучення вояків КНДР до військових дій проти України. Наразі рішень немає, але є цікавий нюанс. Спочатку Ван І попросив Блінкена "вплинути на українську сторону та переконати її дотримуватися і надалі угоди про відмову від терористичних атак які спрямовані проти вищих державних посадовців України та рф". Тема піднімалася у зв'язку з тим, що наразі Україна вже має далекобійні ракетні засоби ураження. Блінкен пообіцяв Ван І переговорити з Сибігою та донести йому російський месседж, проте зазначив, що Україна ніколи не порушувала дану угоду на відміну від російської сторони. Натомість голова СВР Наришкін звернувся до голови ЦРУ Бернса з попередженням. "Якщо Київ вдастся до терористичних атак які будуть загрожувати вищим посадовцям рф, то ми залишаємо за собою право дати на подібні атаки гідну відповідь навіть з застосуванням ЯЗ". Натомість якщо українська сторона проявить "стриманість та виваженість" у цьому питанні, то рф готова "знизити поріг конфронтації" та "повернутися до її рівня який існував до прийняття США рішення дати Україні дозвіл на застосування американських ракет для ударів по території рф". Бернс пообіцяв посприяти зниженню рівня ескалації і заявив, що Україна не ставить собі за мету фізичне знищення керівництва рф. Отака вона херня, малята. Думаю що про "небувалі обстріли" з "Ярсами" та іншею хрінью можна забути. А зі звичайними якось впораемось. Попередження про можливість масованого обстрілу до 25го листопада залишається актуальним. Ховаємось якщо є куди при тривогах. І віримо у наше ППО! Як кажуть американці, які влітку та восени допомагали нам налагоджувати переформатовану ешелоновану систему ПРО, вона зараз входить у п'ятірку самих ефективних у світі. Тримаємося.
ОГО....Той, хто слідкував за мною ще з часів ФБ, знав, як розвивалася наша багатостраждальна "Ракетна програма". Я розповідав, як союзники вирішили допомогти нам створити свої ракети у 22му році, як побудували у Словаччині завод який займався викрутковим збиранням з готових західних вузлів і двох українських крилаті ракети дальністю до 500км. Як їх виробили більше сотні, як одна з країн, яка постачала нам певний вузел, заблокувала їх застосування після погроз рф. Без назви країни, хайп недоречний. І от що нам повідоміли тільки що. Ота країна після дозволів на застосування американських та франко-британських ракет по території рф вустами заступника очільника МЗС заявила, що "У світлі подій останнього тижня ми відкриті для переговорів щодо відміни нашої заборони на використання .... ракет". Можу тільки помолитися за те, щоби ці ракети класу "Земля - земля", які пристосовані для запуску з платформ "Точка - У", полетіли по бидлу. А загалом... Не дуже смішно коли наш Президент заявляє що "Ми виробляємо сотні українських ракет і будемо ще більше". Українського в них тільки корпус та у деяких випадках система наведення. Та й та переважно з західних комплектуючих. Про фінансування я взагалі мовчу - навіть Умеров визнає, що ми "майже повністю" залежим від західного фанансування та західних комплектуючих коли виробляємо українську зброю. Економіка не забезпечує фінансування ані розбудови ВПК, ані закупівель зброї - тільки виплати грошового забезпечення особового складу, та й те не дуже добре. І змінити це важко. Потрібні реформи які забезпечать зростання ВВП на рівні не менше 7 відсотків. Тільки тоді ми через 20 - 25 років дійсно зможемо стати незалежними у частині фінансування вітчизняного ОПК. Дай Боже дожити. А доки. Доки дякуємо "поганим союзникам" за те, що НАШІ ракети тільки почали гатити бидло. І дуже було б добре щоби наша влада нарешті навчилася казати людям правду щоби українці потім не робили винними у власних негараздах тих, завдяки кому ми отримали таки можливість виробляти та бити по бидлостану зброєю, яку самі ніколи би не могли мати... Зі святом, артилерісти та ракетчики!
РЕПЛІКА ПРО ДОЗВОЛИ. Панове, давайте назавжди відділемо мухи від котлет у частині "Офіційного надання дозволів на удари по території рф" ОФІЦІЙНОГО дозволу який оприлюднять державні посадовці США, Великобританії та Франції не буде ніколи. Ракети будуть влучати у цілі, але заяв типу - "Ми дали Україні дозвіл" - не буде. Трохи ретро. Коли навесні цього року Україна отримала другу партію ракет ATACMS та дозвіл на їх застосування у тому числі по території Криму, то не було ЖОДНОГО ОФІЦІЙНОГО повідомлення ані про передачу ракет, ані про дозвіл ними бити. Максимум - "Ми дали українцям те, що вони просили" від Байдена. Без будь яких.уточнень - що саме дали та чого ми просили. Більше - постачання нам американських ракет не зафіксовано у жодному релізі про пакети американської допомоги Україні. Лише я розповідав про формулу "+ 100" де "100" - мільйони виділені на ракети. І тому... І тому будьте впевнені - все зараз буде проходити по старій схемі і навіть після вибухів у бидлостані "туман війни" офіційні особи розвіювати не будут - лише ваш покірний слуга "Від імені та по дорученню". Гарного тижня. І не зачіпайте мене, будь ласка, у найближчі пару діб з запитаннями - навіть коням потрібен перепочинок.
ПЕРЕГОВОРНЕ. АНОНСИ. Я вже не раз писав про те, які існують зараз переговорні кейси на лінії "Україна - рф", але це питання знову і знову з'являється на поверхні "моря запитань" до неповажного автора. Спочатку про лінії зв'язку, потім новини про переговори. 1. Лінії розвідок та ГШ двох країн. Вони працюють з самого початку війни. Тема - обмін полоненими, загиблими. Працюють як прямі контакти, так і, у переважній більшості, через посередників. 2. Лінія спілкування вищого рівня. Працює виключно через посередників. І путін, і Зеленський обмінюються листами - пропозиціями між собою за допомогою вищих осіб інших Держав, того ж Прем'єра Індії Моді, Ердогана, Еміра Катару та інших. 3. Лінії спілкування Радників з безпеки. З російської сторони на них основна фігура - голова СВР Наришкін, з американської - директор ЦРУ Бернс та Радник Салліван, з української Ермак одноосібно. Ця лінія працює найбільш інтенсивно, на ній вирішуються основні переговорні питання, як то - зближення переговорних установок які б зробили можливим укладення перемир'я, обговорення умов на яких можливим би було запровадження мораторію на удари по об'єктах енергетики, ядерна безпека тощо. Переговори з рф напряму не велися та не ведуться - виключно через посередників. Але інтенсивність їх не скорочується - зростає. Тепер до самої теми переговорів. Російська сторона запросила проведення двох раундів консультацій на 18 та 23тє листопада. Вони вважають що до того часу будуть вчерне відомі результати виборів у США і на консультаціях будуть присутні вже представники від нової адміністрації Білого Дому. Теми запропоновані москвою.1. Обговорення післявоєнної кількості військ та звичайних систем озброєнь у рф, України, та Держав НАТО у Європі. 2. Обговорення можливих гарантій безпеки для росії, України, Білорусі у контексті позаблоковості України. 3. Обговорення "подвійних територіальних претензій росій та України" та можливих шляхів для їх врегулювання. Ані Україна, ані США доки ще не підтвердили участь у цих консультаціях, підтвердили Німеччина, рф, Китай та Індія. На 11те листопада заплановані он-лайн переговори між Ермаком та "уповноваженим представником Президента Трампа". (У США колишніх Президентів не буває, тому протокол не порушений). Тема - "Новий рівень співробітництва між Україною та США та пошуки шляхів для мирного врегулювання конфлікту з рф". Якщо до того часу буде відомо, що Трамп програв вибори, то переговори все одно відбудуться - вплив Трампа на Конгрес залишиться все одно значним навіть після можливого програшу. . Про перебіг усіх переговорів буду повідомляти у межах дозволеного. Ну а сьогодні ввечері поговоримо про те, як зробити з малороссії Україну у головах абсолютної більшості українців та про сортування їх на "справжніх" та "несправжніх".
ПАРТИЗАНИ НЕ ЗДАЮТЬСЯ! Офіс. Ранок. У двері не входить - влітає шаленим КАБом, колега на ім'я Олена - тендітна, красива, маленька, струнка та зазвичай сором'язлива та неконфліктна дівчина середніх років. Оленка як гранату у московітський Т-72 жбурляє свою сумочку у крісло, здирає з себе пальто як у кіно радянський танкіст палаючий комбез, воно теж летить у крісло, потім сідає на робоче місце, бере зі стойки ручку і після секундних її оглядин розкритою долонькою з криком - "Сука стара"!!! - зі всієї дурі припечатує її до столу - розчленьонка на дві половини. Офіс завмер та онімів - бажаючих кинутися на амбразуру та запитати Оленку - "Що трапилось"?, і отримати першим винос мозку, не знайшлося. Оленка протрималася мовчки хвилини три, а потім "Остапа понесло" - розлючена дівчина звернулася до всіх та одразу. Але тут потрібна передісторія. Кожного ранку упродовж вісьмох днів за винятком вихідних ми чули від неї розповіді про страшну війну на виснаження яку вела Оленка проти старенької матусі мешканки "Елітного мікрорайону" у якому вона проживає. Мешканка поїхала по "Міланам - Лондонам" і замість себе залишила стареньку яку привезла звідкись з провінції. Герої б ні за що не познайомилися, якби не ротвейлер якого бабуся вигулювала замість доньки. Собанька чомусь дуже полюбила місце паркування Оленкиного Мерса і кожного ранку виявляла свою любов у виді купки лайна яким підкреслювала свою приязнь до сакрального ареалу. Оленка провела розслідування, дорвалася до записів охорони з двох камер спостереження та вичислила лиходійку. Дівчина провела роз'яснювальну роботу зі старенькою та вказала, що цивілізовані хазяї собачок з собою беруть совочок та щіточку та прибирають органічні добрива з газонів та асфальту. Бабця у відповідь заявляла, що для цього є двірники і у них у містечку саме вони займаються цією благородною справою. Після ще двох випадків накладення гівносанкцій на Оленкино місце паркування, дівчина викликала дільничного і той у суботу виписав бабці штраф. Але хоробра партизанка і не подумала підписувати капітуляцію - вона прийняла виклик та відкопала томагавк війни. Сьогодні Оленка підійшла о сьомій до свого білосніжного красеня і побачила на дверцятах чарівний взірець наскального образотворчого мистецтва. Вона знову побігла до охорони і там на записі камер побачила, як вже після півночі старенька з песиком вийшли на прогулянку і типу від втоми опустилася навшпиньки між двома автівками - Оленкиною та сусідньою, а потім через хвилини три пішла гуляти далі. На дверцятах чимось гострим було викарбовано: Здохни сукаУкраїнськийНаціональний Спротив (орфографія та пунктуація збережені). Коли ми побачили фотку яку Олена вивела з телефона на монітор, то спочатку всі замовкли. Першим не витримав смішливий Женя - він спочатку фиркнув як кінь під уздою, а потім зареготав вголос. Через секунду реготали всі. Дарма це ми зробили. Зараз у офісі покійно як на цвинтарі. Мі усі заслані і в ..., і на... і припечатані клеймом "жлобів сільських". Оленка проводить телефонні розмови то з чоловіком який викликав поліцая, то з самим правоохоронцем, а ми чекаємо слушної миті щоби вимолити у дівчини пробачення за наші страшні перед нею гріхи. Але бабця - кремінь! Цвяхи б робити з таких людей! Таких треба вночі на окуповані землі десантувати - перемога на локальній ділянці згодом нам буде забезпечена!