Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Порівняння далеко не повне, але ключові пункти нього я перерахував та ...
9 600 Охват/переглядів
2025-03-12 16:54
Повідомлення №1129
Порівняння далеко не повне, але ключові пункти нього я перерахував та описав. Ви як і раніше вважаєте що пропозиції до рф вироблені у Джидді є "Мінськом - 3"? Я розумі. розпач людей від відходу США від курсу на повне "засушуваня" рф, розумію бажання повернення наших окупованих територій під наш контроль. Сам такий. Але. Але вкотре нагадую істину - "Ти не можеш нічого бажати там, де ти нічого не можеш зробити". Ми станом на зараз не можемо повернути території військовим шляхом. Влада у широкому сенсі слова не змогла досі забезпечити належний рівень мобілізації. Ми не можемо без допомоги США забезпечити власні військові потреби, а Європа тільки проснулася у розумінні гострої необхідності розбудови власного автономного ОПК. США ж мають примарну надію залучити рф у сферу протидії Китаю і не бажають її військової поразки. Потрібен час у три - п'ять років щоби повністю "відв'язатися" від США у питанні постачання та виробництва зброї. Наше військо два роки повномасштабної війни "тупцювало у совдепі" . і тільки наприкінці третього почало змінювати застарілу командну структуру та процес навчання особового складу. Роботи - на роки, під час війни реорганізувати військо та побудувати його за стандартами НАТО, а не СРСР, практично неможливо. Питання до "зрадойобів" - які у вас пропозиції щодо подальшого перебігу війни? Як забезпечити виконання побажань майже всіх свідомих українців щодо повернення під наш контроль всіх наших територій? Як, в умовах "дружби" між Трампом та путіним? Як та чим звільняти землю в умовах можливого ембарго від США на постачання зброї якщо Україна не пристане на перемир'я? Мене може іноді перемикати на емоції, але загалом я холодний реаліст та "розумний цинік" у питаннях політики та економіки. Станом на зараз Україна отримала максимум з можливого, підкреслюю З МОЖЛИВОГО зі сторони уряду Трампа враховуючи його особисту позицію. Годі плакати та кричати про "зраду" - нас не зрадила Європа, нас ніяк не остаточно зрадили США. І нам вирішувати питання і на виборах і на робочих місцях - якою буде післявоєнна Україна. Наше майбутнє в наших руках. І якщо ми не зможемо побудувати наше майбутнє в Об'єднаній Європі" у колі "Друзів України" які, разом з ЗСУ, будуть "залізно" забезпечувати нашу Безпеку та Безпеку Європи, то у тому будемо винні вже виключно ми, а не хуйло чи союзники. Все буде Україна якщо більшість українців цього забажає. І я впевнений, що все буде саме так. DIXI.