ПРО ЛІТАКИ ТА ПЕРМАНЕНТИЙ ТРЕШ. Спочатку відповідь на питання - "Чим там збили російського "петуха" - КАБоносія? Хто збив"? Почну здалека. На цьому тижні Норвегія, а за два тижні до цього Нідерланди, заявили про те, що не мають жодних заборон на використання переданих Україні літаків F- 16 над територією росії. Більше - пролунали заяви про закупівлю "сучасного обладнання та озброєння" для цих літаків, зокрема сучасних РЛС. То була приказка, тепер казка. Вісім наших літаків вже отримали такі РЛС, це новітні AN/APG-66(V)2A. Багато у чому пауза у використанні наших літаків проти носіїв КАБів була пов'язана не тільки з умовним "ремонтом" шведськогоSaab 340 AEW&C - союзники хотіли дати можливість нашим літакам добре бачити поле бою з літаками ВКС навіть без шведського "дальнього зору". Я не знаю, коли їх дали та коли почали встановлювати, але знаю - де проходила модернізація. Не у нас. І два літака з вісімки вперше спробували вполювати росіян. Достовірно - один Су-34 було збито ракетою AIM-120 AMRAAM, ще один пошкоджено але він повернувся на аеродром. Це друга перемога наших льотчиків і перша "автономна" F-16. Одразу попереджаю - вдале полювання вдалося у тому числі тому, що росіяни не чекали на таку "зухвалість". Їх новітні літаки теж мають гарні РЛС і тому полювання згодом буде з двох сторін. Але вкрай добре те, що норвезька "четвірка" 16х яка згодом підсилить наші ПС вже буде мати сучасні РЛС, а на інші наші літаки Данія закупить обладнання згодом. І ще одна гарна новина по цей темі. Крайній пакет зброї від США містить ракети JASSM та КАБи, це на додачу до тих ракет, які були поставлені та ані разу ще не використовувалися. Питання - навіщо ще, якщо лежать без діла? Я перший "з світових ЗМІ" поінформував підписників про те, що США знімуть будь які обмеження на використання своїх далекобійних ракет по території рф у випадку якщо корейці вступлять у бойові дії на території України. Вчора це офіційно підтвердив Президент Байден. На цей момент чекають усі. Чекає РК - вона досі не ухвалила рішення про пряме постачання нам свого озброєння, вони теж чекають на появу вояк КНДР на нашому фронті після чого майже напевно будуть прийняті анонсовані мною військово-політичні рішення її урядом. Секають США - є дані Нацрозвідки США про те, що до тисячі Иновців вже знаходяться на Донеччині і їх можуть згодом задіяти у штурмах. Чекаємо ми - нам дуже потрібна корейська зброя. Ще раз кажу - треба чекати на полонених та інші підтвердження участі корейців у бойових діях (не обов'язково на нулі) на нашій території. Н і на останок. Наше військо чекає люте пекло до оголошення офіційних результатів на американських виборах, та ще зо три тижні після них у випадку якщо виграє Трамп. Зараз на фронт кинуте все, що має росія. Абсолютно все. Ціль ва-банку яку заявляє та не приховує путін - показати свої перемоги і на основі тих здобути максимально можливий рівень поступок з нашої та американської сторони на переговорах про перемир'я.. "Шахедні" тривоги можуть стати майже цілодобовими, будуть удари по цивільних, буде шалений вал дези нібито від Пентагону та урядів союзників у "поважних ЗМІ" - для деморалізації українців буде задіяно абсолютно все. Тримайтеся. Віддавайте війську усе, що можете., підтримуйте людей - їм зараз не просто важко. Налаштовуйте свої базові установки на лютий місячний треш та сприймайте його як даність у різній насиченості до кінця війни. Допомагаємо війську останнім. Чекаємо, не зважаючи ні на що, на втрати від російських ракетних атак зокрема, гарних новин з Півдня і на розв'язку. Ну а про переговорний процес я вас проінформую першим і точно раніше за "поважні світові ЗМІ".
ПРО РАДУ ТА ЛІТАКИ. Дуже багато питань від друзів плану - "Чого ти з кілочка зірвався"? Справа не в мені - справа у підході наших роботодавців до нашої країни. Не я один подав заяву на звільнення - майже половина "молодіжки" та третина нашого відділу. Чому? Подробиць не буде доки не звільнився, але можу сказати одне. Ми мали не шанс - просто майже все було готове до того, щоби українці отримали у масі доступ до якісного новинного контенту на різних загальноукраїнських і не тільки платформах. Не сталося... Доки ще. Чому? Тому що "не на часі" - "Ситуація на фронті та в тилу важка, підривати залишки внутрішньополітичної стабільності в Державі не можна, бо ви можете втратити не тільки відносну стабільність, але й державність взагалі". Це позиція нашого головного союзника... Вони пречудово розуміють - наскільки слаба, бездарна, непрофесійна та інфантильна наша влада, але... Краще з нею ніж з анархією - змінювати її доки ще нема на кого. Ми українці хоч і на службі не тільки України. І ми бажаємо здійснити хоча б перші кроки до якісного та незаангажованого мовлення. Бо подальше замовчування стану справ у Державі, на нашу думку, не призводить до покращення ситуації - тільки до погіршення. Наші так звані "опозиційні канали" охоплюють лише 11 відсотків загальноукраїнської аудиторії та по суті не впливають на суспільну думку - їм довіряє та до них дослухається абсолютна меншість населення України. Ситуацію потрібно змінювати. Наші думки не збігаються - роботодавці вважають аргументи ОПУ більш переконливими ніж наші аргументи... Вийшов конфлікт... Вночі нас попросили залишитися. Всіх. Сказали, що після виборів у США ситуація може "радикально змінитися", просять працювати до перемир'я та до майбутніх виборів... Висказався... Вдень буде "Чорна рада". Ті, хто подав заяви на звільнення, працюють не за гроші - за ідею. Я не виключення - я зможу своєю головою та руками заробити на гранд-шмат хліба з маслом і на інший роботі. "Мені за Державу образливо". Як рішать люди, так і буде - я майже напевно залишуся. Думаю що ми у більшості залишимося. Надія помирає останньою. Чекаємо на зміни. Всё накрылось медным тазом. Но покуда тлеет разум, Ощущения конца Всё же нету до конца. Ну і на останок. Я просив не чекати на швидкі результати у боротьбі нашої авіації з носіями КАБів. Люди ж їх чекають і роздратовано питають - "де наші "16ті", в чому справи, чому не воюють"? Проблеми дві. Перша, головна - проблеми з технічним станом шведського літака дальньої розвідки який базується не в Україні, але працює нашому небі - результати двох перших днів його роботи виявили "певні технічні негаразди" і необхідно їх виправити щоби "очі 16-х" бачили добре. Кажуть що потрібні ще мінімум два тижні. Друга - недостатня підготовка нашого екіпажу, шведи вважають що він повинен ще вчитися та здобувати досвід у небі України, зокрема у взаємодії з льотчиками 16-х. Це все наші проблеми - екіпажі готують не по повній програмі... З гарних новин - Нідерланди та Норвегія купують для літаків що нам надали та планують надати, скажемо так, "необхідне обладнання та озброєння для вдалої протидії російський авіації". Ну а про "комплексний підхід" у боротьбі з бидлостаном взагалі ми поговоримо згодом, якщо я залишуся по підсумках нашої "Ради". У мене все. Маю надію що до зустрічі.
ПРО ЕРМАКА У ВАШИНГТОНІ. Мене вже з ранку атакують питаннями у приваті - "Що там у Штатах Ермак забув? Зраду чергову чи ще щось"? Давайте по пунктах. Основних тем переговорів з Салліваном та Блінкеном було три.1. "Наповнення деяких пунктів "Плану Перемоги" Зеленського конкретними діями".2. Переговори щодо підсилення реакції США на участь у війні вояків КНДР. Президент України вважає узгоджений США та РК варіант відповіді занадто слабким.3. Переговори про можливе Запрошення України до НАТО одразу після проведення Президентських виборів у США. "Другорядні теми".1. Залучення більш активної дипломатичної допомоги США в укладенні можливої Угоди з рф про мораторій на удари по об'єктах енергетики. Ермак до того ж привіз перелік необхідного обладнання яке можуть поставити США для подальшої відбудови та розбудови енергетичної системи України. 2. Ермак доповів Саллівану та Блінкену про ситуацію на фронті та перебіг мобілізації та знову просив переглянути позицію військового та політичного керівництва США щодо фактичної заборони перекидати на українські бази зберігання західну техніку якщо під неї немає підготовленого особового складу. Аргументація - "Техніка вибуває з ладу на полі бою, екіпажі звільняються (!!!) треба швидка заміна". Підсумки. По НАТО - нуль. Позиція США незмінна, але Ермак отримав перелік умов при виконанні яких США таки ухвалять Запрошення та посприяють схваленню іншими. Серед них реформа Судової системи та боротьба з корупцією, особливо у вищих ешелонах влади. Тому... Про реальність отримання судити вам. Ермак просив вже зараз зняти будь які обмеження на використання американської далекобійної зброї по території рф не чекаючи на участь вояків КНДР у бойових діях. Натомість Салліван, а згодом і Блінкен, заявили, що станом на зараз Україна може атакувати рф американською зброєю виключно у межах Курської області, а усі обмеження будуть зняті у випадку доведеної участі вояків КНДР у бойових діях на суверенній території України. До речі - вчора були нанесені артилерійські та авіаційні удари, зокрема F-16 працювали американськими КАБами. по місцях можливої дислокації корейських вояків та не тільки. Тобто у цьому аспекті теж принципово нуль. По "військовій" частині "Плану Перемоги" є суттєві зрушення у бік України, але пробачте, я не можу про них писати. Скажу так - все буде залежати від вдало проведення мобілізації. Також Салліван, а згодом і Блінкен, схвально поставилися до переліку санкцій які просить ввести проти рф Україна. Мінфін США отримає необхідні доручення щодо їх підготовки та введення. По енергетиці результат близький до максимального - Бернс знову буде активно лобіювати досягнення Угоди, а не займати пасивну позицію, також США виділять нову допомогу нашій енергетиці, як фінансову, так і товарну. По терміновому перекиданню західної техніки на українські бази зберігання - доки ще позиція США незмінна і техніка більше не буде надходити без забезпечення її експлуатації особовим складом, але США готові більш оперативно реагувати на запити на термінове переміщення її в Україну. Більше відкритої для оприлюднення інформації немає. Візит Ермака можна назвати частково успішним у другорядних питаннях, на основних напрямках очікуване фіаско. Гарного дня і гарних новин.
КОРЕЙСЬКЕ ТА АМЕРИКАНСЬКЕ. Після проведення тривалих консультацій США та РК виробили спільну позицію щодо участі вояків КНДР у бойових діях рф проти України. Вони вступлять у дію після доведення факту участі вояків КНДР у війні (полонені, переговори, інші матеріали підтвердження). 1. США "готові зняти" будь які обмеження на використання американської далекобійної зброї по території рф і поставлять додаткові об'єми ракет JASSM. 2. США готові ввести додаткові санкції проти банків та кампанії рф, у тому числі аграрного сектору, які забезпечують КНДР продовольством. 3. США сприятимуть на різному рівні створенню навчальних центрів для воїнів ЗСУ які будуть опановувати корейську техніку та озброєння які будуть надані Україні або напряму, або у межах кругового обміну. 4. РК "готова надіслати в Україну обмежений контингент військових спеціалістів". Розумійте як хочете. 5. РК надіслала США перелік озброєнь яка вона готова постачати до України. 4. У найближчий тиждень відбудуться додаткові парламентські консультації у парламенті РК з тим, щоби одразу після доведення факту участі вояків КНДР у бойових діях прийняти нормативні акти які дозволять напряму постачати корейську зброю до України. 5. В Україні прибуде делегація уряду та військових РК щоби вивчити на місці запити української сторони. 6. РК готова розглянути питання щодо постачання Україні "окремих зразків далекобійної зброї". Розумійте як хочете. 7. Уряд РК остаточно прийняв рішення щодо проведення переговорів "Хюндай Ротем" з Мінстратегпромом України з метою створення спільного підприємства яке буде виробляти в Україні військову техніку. 8. Уряд РК прийняв рішення виділити "фінансові та інші ресурси" для створення навчальних центрів в Україні які будуть готовити спеціалістів для обслуговування корейської техніки та озброєння. Це все. Чекаємо на полонених.
Попросила, вочевидь, не щиро - це лише спосіб розділити-перекласти на плечі інших свою неспроможність вирішувати нагальні питання без чого Україні просто не вижити. Все це треба було робити у 22му році, зараз Зеленський судомно та аврально намагається виправити те, що разом зі своїми підлеглими зробив, а частіше не зробив. Українці зараз схожі на пловців які пропливли три чверті річки, втомилися і в розпачі намагаються повернути назад замість того, щоби дістатися до омріяного берега. Люди, вас гойдають, та вам брешуть з тим, щоби ваша втома перетворилася на суцільну депресію як передвісницю капітуляції.. Немає у росіян потенціалу щоби вести бойові дії на нинішньому рівні довго - НЕМАЄ! Вони йдуть на страшні жертви щоби здобути головне - деморалізацію вас перед переговорами. Після виборів у США нинішня навала неминуче піде на спад. Не одразу, але наприкінці листопада - точно. Якби не вибори у США, я б міг сказати, що треба витримати максимум 10 місяців і ми здобудемо пристойні умови перемир'я, але зараз... Ніхто нас не переможе окрім нас самих, окрім бездарної та самовдоволеної влади, яку обрали ми, українці. Але навіть з нею росія нас не переможе. З війни ми вийдемо пошарпані, з ампутованими органами - територіями, але живі як Держава, на превеликий жаль не всі люди виживуть... Впадати у відчай та депресію не має об'єктивних причин - вони у переважній кількості у нас у голові, а не у реалі. Тримайтеся. Розумію, що "не можуть всі бути таким товстошкірими бегемотами як ти", як кажуть мені діти та колишня дружина, але все ж таки шкіру намагайтеся нарощувати. Я хоч і злий, але відповідальний. І я вас не покину - буду підтримувати достовірною інформацією з тим, щоби на зміну зневірі та відчаю прийшло спокійне та зважене сприйняття реального світу у якому ми живемо. Хай живе Україна. І вона буде жити.
НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ ПЕТРА ПОРОШЕНКА. Шановні українці! Закінчився страшний 24й рік. Він пройшов в умовах війни, тотальної зради, безпрецедентної корупції, беззаконня, переслідувань опозиції та невігластва чинної влади. І ми з вами, дорогі мої співвітчизники, повинні зробити усе, щоби врешті решт припинити ганьбу на яку нас та нашу Україну постійно наражає чинна - злочинна влада. У наступному році відбудуться вибори на яких буде вирішуватися доля України. Ані я, ані моя партія під назвою ЄС ніколи не страждали популізмом і завжди пропонували лише прораховані та здійснені кроки до реально досяжних цілей. І я вам обіцяю, що буде зроблено наступне. Україна у наступному вступить до НАТО, СЕАТО, ЄС, АТЕС, Ліги Арабських Країн та до Африканського Союзу. І це далеко не повний перелік того, у яке гівно, перепрошую -- перспективні союзи Україна вступить, якщо я її очолю. На другий день після виборів Рада отримає проект Закону, а на третій проголосує за "Закон про Масову Демобілізацію" та нову редакцію "Закону про мобілізацію" яка буде виключно добровільною. Усі, хто воювали два роки, поїдуть додому, а вал добровольців пожене рашистських покидьків аж до Уралу. Я клянуся, що буду відстоювати права українців так же, як відстояв Київ у лютому-березні 22гого року коли нема кому було чинити спротив рашистам, окрім мене та вірних мені добровольців яких я озброїв. Я обіцяю що вже з наступного року флагмани української індустрії "Богдан" та "Кузня на Рибальському" отримають нарешті Держзамовлення та завалять наше військо вкрай необхідними йому бронекатерами та бронеавтівками і у рашистів не вистачить боєприпасів щоби знищити таку кількість неліквіду, перепрошую - сучасної іноваційної техніки. Кожен воїн стараннями нових підприємств Оборонпрому з числа тих, акціями яких я володію, забезпечить спорядження кожного українського воїна на рівні вищому за спорядження воїна ЦАГАЛ! Ми знищимо росію та поділимо світ разом з США, ЄС та Китаєм яким будемо диктувати свою сувору волю! Я гарантую вам, дорогі українці, що обов'язково перевищу свої ж рекорди по кількості закликів до світових організацій та лідерів країн - вони будуть вимушені прийняти мої пропозиції, бо інакше зітруть пальці на клавіатурах у друкуванні щоденних на них відповідей! Буде продовжена декомунізація і проспекти та вулиці імені "ЄС" з'являться у кожному населеному пункті нашої Держави! Усе в ваших руках, дорогі мої співвітчизники. Все здійсниться у наступному році якщо ви зробите відповідальний вибір та підтримаєте не нинішніх популістів, а прагматиків-західників на чолі зі мною. І я ніколи від вас не здрисну як здриснула від вас влада у перші дні війни, навіть якщо ви дуже цього забажаєте! Разом - до Перемоги, Перемоги у голосуванні на Фейсбуку, Інстаграмі. Тік-Току та Порнхабі! З Новим роком! І нехай мої мрії здійсняться!
ПРО "ПЛАН ПЕРЕМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ" ТА ОСОБИСТЕ РІШЕННЯ. Президент України доручив підготувати "План Перемоги" для України. Давайте розберемося - хто його до цього "підштовхнув", що там повинно бути, і що там буде. Заява Президента - реакція на месседжи від двох американських візитерів з якими Зеленський зустрівся протягом тижня - очільником Пентагону та заступницею Держсекретара США. Обидва візитери фактично висунули Президенту ультиматум: або вся система держуправління та управління ЗСУ буде докорінно реформована, або Україна втратить підтримку від США та, відповідно, союзників, і не отримає необхідні ресурси на відновлення та розбудову не тільки української економіки та інфраструктури, але й війська. Це не прямо оголошений ультиматум, але щось наближене до нього. По факту і Ура Зея, і Остін від імені чинної адміністрації США вимагали прийняти за основу реформування Держави знизу до верху той самий "План Пріцкер" який на загальному рівні я давав одразу після її відставки. Кому цікаво - адміністратор дасть посилання на ретро з декількох частин. Без його втілення у життя потік грошей України пересохне вже наприкінці наступного року. Наш Президент вирішив прийняти пропозицію США, але... Але "адаптувати його до українських реалій", Адаптацією будуть займатися Кабмін та ОПУ - вони отримали доручення Зеленського. Во що це виллється? Безсумнівно у максимально можливу кастрацію "Плану Пріцкер" та наповнення його системами саботажу втілення у життя багатьох розділів. Наприклад я 100000000 відсотково впевнений у тому, що у частині створення конкурентного політичного середовища з побудовою нових партій західного типу будуть відсутні навіть згадки на це. Також Президент доручив розробку "Військової реформи" нашому ГШ. Не радникам від США. Хоча, справедливості заради, треба сказати, що останні всі пропозиції вже надали. Біда нашої влади у тому, що втілювати необхідні для самого виживання України реформи просто нема кому. На всіх рівнях в Україні дно. Опозиції немає, та що себе так називає трохи більш професійна ніж влада, але "абсолютно корумпована, організаційно імпотентна і принципово антизахідна у своїх діях та намірах" - це я процитував керівника нашого Відділу. Влада розвалила і без того немічну пост-радянську систему Держуправління. Вона знаходиться у стані майже виключно "демонстрації намірів" при майже повній виконавчій імпотенції - жодне навіть прийняте корисне рішення вищої влади апарат не здатен виконати по причині майже повної відсутності професійних управлінських кадрів, саботажу від небажання реформ та від загальної виконавчої немічності. І тому... І тому після перемир'я Україну чекають дуже не прості часи. Влада буде під шаленим тиском впроваджувати напівреформи, Захід, як до того у часи Порошенка, буде періодично перекривати фінансування України та приймати інші силові тіньові міри з примусу нашої влади до повного їх впровадження і здійснювати "м'яке зовнішнє управління". Ну а ми за принципом "два кроки вперед - півтора назад" будемо повзти до світлого майбутнього. Загалом - чекаємо на Франкенштейна створеного на Банковій, а я по його появі розповім - що там від святого, що від лукавого. Тепер по каналу. Я від завтра беру відпустку на тиждень. Не буду давати навіть звичні новини, хіба що хуйло здохне чи Трампа приб'ють - лише щось екстраординарне. Потім канал буде існувати у звичному режимі але з набагато більш суворими правилами модерації. Хворі на голову, боти, хами, сектанти, антизахідники будуть вилітати у бан в секунду без права апеляції. І так - мені в цілому подобається рівень дискусії останні декілька днів. При всій різниці думок у чаті бачу цивілізований в цілому діалог. До зустрічі 1го листопада. .
Україну до "критичних втрат на дипломатичному та військовому полях боїв". Остін повідомив Зеленського про тверде рішення США яке підтримують союзники - західна техніка буде постачатися ЗСУ виключно по мірі "максимально можливе повноцінної підготовки спеціалістів для її обслуговування". Остін вимагає на фоні розширення навчальних місій у країнах-союзницях навести лад з навчанням особового складу в Україні і ультимативно вимагає створити "Школу інструкторів" кадри до якої будуть готувати саме союзники. Без вирішення цих питань США не бачать змоги ЗСУ вести успішні наступальні дії. Остін повідомив Президента, що без вирішення питання підготовки кадрів для системи Держуправління України США не бачать можливості досягнення своєї програмної мети - побудови у нас міцної та сталої демократичної системи, сильної економіки та сучасної армії. Остін "нещадно розкритикував" Президента за його кадрову політику і висловив свою особисту думку яку підтримують американські військові, зокрема голова ОКНШ Браун - тільки впровадження реформ в усіх сферах життя та управління України, в першу чергу у ЗСУ, дадуть можливість Києву вести діалог з рф з позиції сили, а не постачання зброї яку не буде кому ефективно використовувати. Остін вимагав від Президента припинити маніпулятивні заяви про "далекобійну зброю" яку Україні не дозволяють використовувати по території рф і вчергове провів нашому Президенту лікбез на тему "комплексного підходу до формуванню військових можливостей". Про чисто військову частину переговорів нам, звісно, не повідомили нічого. Гарного дня. Ввечері рішу - як далі буде функціонувати канал. Повідомлю.
ЗАЛУЖНИЙ. ОСОБИСТЕ. ПІСЛЯМОВА. Відповім на деякі питання з чату та закрою тему. Закрою як закрив її з Порошенком - якщо мене ніхто не зачепить, то взагалі не буду це ім'я згадувати. Сутність багатьох питань у чаті з пісні старої "Машини часу" -Не всем интересно - что я имею в виду,Но всем интересно - с кем и куда я иду...А я плыл и плыву не "За" и не "Против", а туда, куда собирался.Мне может быть и трудней, и проще, но течение тут не при чем... Я не "обнуляю" нікого - я просто не маю для себе жодної ікони який би кланявся. Я безмежно вдячний Залужному за 22й рік. Я розумію, наскільки йому було важко працювати в умовах все зростаючого тиску зі сторони Верховного та ОПУ. Я не військовий і не можу професійно судити про його діяльність на посту Головкома. Але я Громадянин України і позиція моя як Громадянина. Коли людина, яка має у Державі найвищий авторитет, яка сама постраждала від дій нашої недолугої влади, замість того, щоби виступити з реальною критикою негараздів, які бісять та турбують, вганяють у суспільну депресію більшість українців, замість того, щоби скористатися підтримкою американців і заявити, а потім наполегливо працювати над створенням непарламентської опозиції, партії, об'єднати навколо себе активних та професійних українців які бачать себе у політиці, просто тікає з Держави і постить красиві фоточки з красивого Лондону і відмовляється від кар'єри політика, то у мене градус поваги до неї наближається до нуля. Я не сприймаю наїзди чергового Артема - Артура на американців - ті пречудово продемонстрували - як потрібно воювати у Іраку де їм протистояла саме така величезна радянська армія з радянською військовою доктриною і шаленою кількістю броні. До того американці виграли дві Світові війни. І той же ЦАХАЛ який багато у чому взяв на озброєння американську військову доктрину та має повне сумісництво з армією США, обмеженою кількістю людей б'є в багато разів більш великі орди арабів та іранців, для нас повинен бути прикладом, а не дитя Герасімова - російська армія. А у частині керування військом, плануванню операцій, нашим генералам у американців вчитися не перевчитися. Це моє особисте переконання - воюючи по-радянськи ЗСУ програють на полі бою. І навпаки - виграють коли беруть допомогу у американських радників. Я НІКОЛИ не буду закликати до військового перевороту - це шлях до знищення України. Але я закликаю до кропіткої праці по створенню нової української опозиції. Саме вона, побудована знизу доверху, має замінити зелених какістократів на усіх щаблях влади. Усі інші "революційні заміни" або приведуть до влади наших генералів які вже накерували військом до нинішнього стану, або старі дупи які усі гамузом привели нашу Україну на межу виживання. Жоден з цих варіантів особисто мене не влаштовує. Я не агент Подоляка - я лютий ворог нинішньої влади. Але іншої влади немає, а у нас війна. І ви не дочекаєтеся від мене імен - "за кого я топлю". "Топлю" я за ідеологію, а не чергову ікону для поклоніння, "топлю" я за професіоналізм та "топлю" за "західну цивілізацію" де Україні, по моєму абсолютному переконанню, місце у майбутньому. А Залужний... Свої пам'ятники у майбутньому він чесно заслужив. Але це ніяк не виправдовує, на мою думку з якою можна погоджуватися чи ні, його слабкість, бажання усім подобатися, та конформізм. Мессія не прийшов - треба працювати над тим, щоби було ким замінити нинішнє "зелене" неподобство. Сьогодні звіт по грошам, які ви, мої дорогі підписники, зібрали, за що я вам безмежно вдячний, завтра інформація про черговий тур переговорів у чотирикутнику Україна - рф - Німеччина - США який відбувається останні дві доби, а потім я прийму остаточне рішення по формату роботи каналу. Як мінімум невелику перерву я таки візьму.
грошей які ви зібрали для допомоги нашим воїнам, та стаття про перебіг переговорів між Україною, росією та США - у ніч на понеділок будуть новини. P.S. Почитав шабаш зрадойобів та антизахідників у чаті. Знаю, абсолютно впевнений, що канал треба прикривати. Що би я не написав - все одно в усьому будуть винні "імпотентні союзники". Я обіцяв не закривати канал до кінця війни - обіцянка буде виконана. Але новини у частині "союзники нам допомагають" буду або не давати взагалі, або давати вкрай обмежено. Тому, хто хоче здохнути і прагне з собою поховати усіх оточуючих, я допоможу. Погано впораюся - йдіть до Портнікова, він вам розкаже, як нам потрібно "м'ясом м'ясо перебити" та поставити цінність життя українців на рівень ще нижчий за російський. Та й взагалі, раджу відписатися від каналу - з середи він переходить у формат надання новин виключно про переговорний процес та про міжнародні новини два рази на тиждень. Чат буде відкритий протягом восьми годин після виходу чергового допису. Сьогодні чат не відкриється - тільки завтра вранці.