Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | І так у всьому. Так, реальність неприглядна та гірка. Прийняти її не п...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
8 400 Охват/переглядів 2025-01-27 14:58 Повідомлення №1036
І так у всьому. Так, реальність неприглядна та гірка. Прийняти її не просто важко - часто майже неможливо, особливо нашим хлопцям та дівчатам котрі боронять нашу землю, тим, хто останнє віддає на оборону, тим, хто втратив близьких на нашій Визвольній війні і залишився на окупованих землях. Я готовий горлати з Лаврської колокольні - НІХТО НАС НЕ ЗІЛЛЄ ТА НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ!!! Ми не втратимо жодного обласного центру після початку "Великої війни". Ми збережемо Країну, збережемо Армію, отримаємо гроші на відбудову.та реальні Гарантії не допущення повторення війни з бидлом - цього замало? Все буде в наших руках. Заспокойтеся.  А наостанок скажу таке. Я дуже добре знаю методи роботи КДБшної шобли, бо свого часу теж мав стосунки з КДБ СРСР - готувався до вступу до ВШ та дуже добре готувався. Адмін буде нещадно банити усіх, хто херачить по клаві видаючи на гора фсбшні кальки типу "Влада - підараси, воювати нема кому, зброю патрнери не дають бо вони підараси, ТЦКашники - гестапо, хай депутати зі своїми дітьми на фронт йдуть, я потім, війна програна - хуйло переміг"! Я дуже добре знаю - звідки у цієї маячні ноги ростуть - сам ще не таке згенерувати можу по дбшних методичках. Проблем у нас до хріна та більше, але одне є фактом - Україна вистояла та обов'язково отримає і незалежність від бидлостану, і захист від нього, і можливість повноцінного входження до клубу цивілізованих країн. І нам своє робити, а не  нити у тузі про те, що хтось за нас нашу роботу не захотів виконувати. look аt yourself, панове і не плюйте у дзеркало якщо там побачите те, що вам не подобається, а намагайтеся виправити потворну у ньому реальність. Нам своє робити - Україна починається саме з тебе.  Післязавтра вранці знову відповіді на питання - деякі провтикав, багато нових. Ну а завтра цікаві новини. Особливо про переговори Трампа та Стармера у частині яка стосується України. До зустрічі. Гарного вечора.