Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 509
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Україна не потрібна США? Не питання - Україна вкрай потрібна Європі як...

Логотип телеграм спільноти - БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
7 600 Охват/переглядів 2025-02-16 06:09 Повідомлення №1066
Україна не потрібна США? Не питання - Україна вкрай потрібна Європі як форпост проти путінської росії. Трамп "побіситься" ще з півроку до пори, коли всім стане розуміло - Дональд вчергове, пробачте, "обісрався" на переговорах про поділ світу. Я вам "зуб даю" - вже восени цього року Трамп почне пошук винних у тому, що "крокодил не ловиться, не росте кокос", розгонить частину своєї адміністрації і знову почне довгі та тягомотні переговори з Європою про союз проти Китаю та росії. Все було - все буде. Нам своє робити. На цей рік зброєю та грошима Україна забезпечена. Я з великим оптимізмом дивлюся на перспективи року до буде - Європа перейде на 75ти - 80ти відсоткове забезпечення України як бюджетною підтримкою, так і підтримкою військовою, а Трамп вже у серпні почне постачати нам зброю "за гроші" від "Угоди про надра". Максимум що Україна зможе отримати від переговорів Трампа  з путіним - "Угоду про припинення вогню". Нічого більше. Коли? Місяць тому казали про 100 днів від Трампа. Зараз 100 перетворилися на 180 від Келлога. Нагадаю себе - я як папуга на жердині казав та кажу, що "гаряча" війна закінчиться наприкінці серпня - на початку вересня. Саме тоді у путіна проблеми у економіці та війську стануть критичними, саме тоді у голові Трампа вщухне "тайфун бажань" і йому доведеться примиритися з неприглядною реальністю - не можна "нагнути" світ навіть такий потужній країні як США, а "батьків Сі та пу" потрібно бити гуртом разом з Європою та Україною.  Запасайтеся поп-корном, не беріть дурного в голову і просто з  іронією та спокоєм спостерігайте за маневрами Трампа  в очікуванні того результату, який я описав вище. Все було, все буде. Як була і буде Україна. У вівторок великий випуск відповідей на ваші питання на Трубі. Питань дуже багато, випуск буде довгим. Тримайтеся - дістати спробую всіх.)) А завтра поговоримо про наші вибори та про "американський імунітет" для Порошенка та Зеленського. Думаю що цікаво буде всім.