Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 504
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +107
Середній/Місяць:: +945

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 474
Середній/День:: 23,000
Середній/Тиждень:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

І ЗНОВУ ТРАМП. Звісно я люблю у всьому бути першим і мене тішить те, що я першим за всі світові ЗМІ розповів моїм підписникам про варіанти  "Гарантій безпеки" для України, які готові забезпечити нам США. Я радий що правдивість наданою мною інформації особисто підтвердив Президент США - у "Гарантії" буде "вписана" підтримка з повітря або "Сил забезпечення миру" від союзників, або європейських контингентів, які будуть введені у нашу країну у разі поновлення агресії з боку рф. Все це добре, але тільки що прийшла цікава інформація, яка пояснює нові "територіальні сентенції" Трампа попри досягнуті ним же домовленості з Зеленським та європейськими лідерами.  Від рф до Держдепу надійшли "свіжі" пропозиції по "територіальному питанню". Вимога рф вивести ЗСУ з Донбасу залишилася незмінною. Проте путін вже погоджується на запропонований Трампом варіант обміну територій, про який я писав ще до "Аляскінських посиденьок". Нагадую. В обмін на вихід ЗСУ з Донецької області Трамп вимагав від путіна повернути Україні ЗАЕС, Енергодар, Нову Каховку, окуповані частини Сумщини та Харківщини  плюс 30 км "смугу безпеки" уздовж лівого берега Дніпра.  У нових пропозиціях рф як і раніше вимагає виходу ЗСУ з Донбасу і за це згодна віддати запропоновані Трампом окуповані території. Більше - путін повідомляє, що у якості жесту доброї волі віддав наказ готувати для майбутньої передачі ЗАЕС та Енергодар. Я впевнений, що він бреше як завжди, хоча й пройшла інформація про вивіз з Енергодару медичного обладнання, навіть апаратів флюрографії - все це може бути частиною пропагандистської обробки Трампа "мирними намірами".  рф погоджується з правом України заключати власні "Безпекові договори" з гарантами її безпеки, проте виступає за погодження таких договорів рф та з правом голосу москви при укладанні таких договорів - на думку путіна саме вони повинні оцінювати ті у плані загроз безпеці рф і блокувати підписання, якщо застереження москви не будуть враховані. Тобто все по Голохвостому - "Да! Да! Но нет"!   Відповіді від США наразі немає, проте всі повинні правильно  розуміти новітні висловлювання Трампа про те, що Україна може повернути собі "величезні території" якщо піде з Донбасу.  Вчергове прошу підписників - НЕ ЗВАЖАЙТЕ НА ВИСЛОВЛЮВАННЯ ПРЕЗИДЕНТА США!!! І не читайте повідомлення  з шапкою "Президент США заявив" - здоровіше буде психіка. Бо як завжди після його "експромтів" у бій вступає його "міжнародна гвардія" і всі заяви Трампа корегуються чи фактично спростовуються. Попереду море заяв від Президента США і одна буде часто виключати попередню. Попереду важкі дипломатичні бої і я абсолютно впевнений, що Україна та Європейські союзники вийдуть з них переможцями.  Гарного вечора. Надходять цікаві новини, дві вже є, одна з Китаю, вкрай цікава. Завтра зберу всі до купи та після 12ї дам у комплекті.  P.S. А знаєте, як мене назвали під одним репостом мого матеріалу на ФБ? "Сільським дідом що сидить у Горенці і все ще робить, то репостить новини зі світових ЗМІ своїми словами".)) Ясно? Відписуємоя та читаємо поважні ЗМІ - ті точно не збрешуть.))
Витримки, українці. Буде важко - бидло накопичило і ракети, і шахеди - з місяць будемо майже напевно мати повернення масованих обстрілів з боку рф, не зважаючи на "прохання" Трампа путіну цього не робити. Будуть гарячі бої і на Донеччині, і на Запоріж'ї. Витримаємо. Впевнений. А з середини вересня вже буде цікаво - переговори про мир увійдуть у практичну стадію - до того будуть остаточно узгоджені реальні, "розписані" детально, "Гарантії безпеки" для України. Допомагаємо війську останнімю Не чекаємо ні на які суттєві зрушення від сьогодняшніх посиденьок - вкрай малоймовірно що на них хоч до чогось істотнгого домовляться. Обгрунтовано сподіваємося на належну підготовку до переговорів віч-на-віч нашого Президента з боку Стубба, Мелоні та Мерца, які самі чудово вміють розмовляти з Трампом. Віримо у їх підтримку на самих переговорах. І чекаємо на осінь. Витримаємо - отримаємо. Все буде Україна.  P.S. Не знаю, хто наврочив, але до мене знову причепився чортів ковід - не прививався з першого "ковідного літа". Все норм, нічого екстра, просто він, сука, у мене чомусь викликає слабкість на два-три дні. Є позитив - за цей час бюллетеню зайусь каналом - буду намагатися давати побільше інформації та аналітики. Тому не дивуйтеся тому, що мене може бути багато. Якщо не здохну від побажань від деяких читачів.))) Гарного дня - звіт про зустріч у Вашингтоні буде завтра ввечері після восьмої.
КОРОТКО. Дуже багато питань від друзів та знайомих щодо двох тем. 1, "На які гарантії для України погодився путін"?  2. "Що там з російською мовою та церквою"? Коротко та жорстко.  1. Трамп у розмові з Зеленським та лідерами Європи заявив, що готовий підтримати запропоновану Мелоні  наступну схему законодавчого забезпечення "Гарантій Безпеки" для України". За основу береться "П'ята стаття НАТО" - напад на Україну означає напад на держави, які такі гарантії надають.  "Гарантії" надають держави з "Коаліції охочих" плюс США без прив'язки до НАТО, на двосторонній основі. "Гарантії" мають статус міжнародного договору обов'язкової дії (не меморандуму) "під дахом" ООН та ратифікуються парламентами країн - гарантів   На зустрічі завтра повинні бути остаточно узгоджені всі нюанси "Гарантій". Уіткофф бреше про те, що з такими "гарантіями" не згоден путін - нічого подібного. путін пропонує "Будапештський меморандум" - 2 за участі все тих же підписантів і з нормами такоїж дії. 2. На  саміті рф - США НЕ  ОБГОВОРЮВАЛИСЯ питання статусу РПЦ та особливого статусу російської мови в Україні. Президент США вважає, що це питання не суттєві і достатньо буде того, що у релігійному та мовному питанні Україна буде поважати відповідне європейське законодавство. Очевидно, що ця позиція була проговорена заздалегідь і її "проштовхнув" Держсекретарь США - вона була просто ретрансльована путіну та іншим і обговорення НЕ БУЛО. Як нам кажуть, у принципі путін не заперечував проти такого підходу.  Тепер про рішення по чату та каналу. На період війни ніяких "поборів" не буде. Ні зборів на "Потреби каналу", ні платного каналу не буде - люди повинні мати доступ до виваженої та достовірної інформації. Чат буде працювати у час, коли адмін не спить та він не заважає моїй та її основній роботі. Після війни канал буде працювати або на професійній основі, або, що скоріше, я від нього нарешті здихаюся. Рішення моє про закриття є, проте воно не остаточне. Я лютий ворог політики залізання у кишені підписників. Як бути, якщо канал залишиться, я ще не знаю. І думати не хочу. Доживемо до кінця війни - побачимо.  Гарного вечора та відносно тихої ночі.
"Китай - ворог рф".  Трамп. Якби я був більш високої думки про розумові здібності Президента США, то я би взагалі подумав, що він геній багатоходовочки. Чому? А тому, що у випадку, якщо б це було сказано з дальнім прицілом, то я б зробив абсолютно однозначний висновок - Трамп збирається вводити санкції проти рф і остаточно закопувати її економіку. Бо після таких його слів у самий короткий проміжок часу нам слід чекати на переговори Сі та путіна та публічні подвійні запевнення один одного у абсолютній дружбі яку всяким Трампам не порушити. І після такої заяви Президенту США не залишиться іншого виходу, окрім як вводити жорсткі санкції проти "френда вови, який знову мене наї...в". Але... Але навіть якщо Трамп сказав це на емоціях, то це не скасовує сутність сказаного - афронт Китаю його політиці щодо рф, тобто його бажанню "відціпити" москву від Пекіну, абсолютно забезпечений. А у СІ повний набор інструментів щоби зробити путіна шовковим.   Тепер про те,що ми маємо на виході. Під час саміту тричі була озвучена теза - мінімальне послаблення санкцій введених США проти рф можливе тільки після підписання домовленостей про припинення вогню. Тобто - цього не трапиться до подальшого пом'якшення путіним своїх вимог та до припинення вогню. Я абсолютно впевнений, що зараз знову буде буяти "дипломатичний буревій" -  Трампу і Зеленський, і Мерц, і Макрон, і Стармер, і Рютте будуть пояснювати, що путін вчергове його обманув, що Україна не віддасть Донбас за ніщо, що потрібний подальший санкційний тиск. Згоди на путінські пропозиції від нас та Європи Трамп, скоріш за все, не отримає. І вибір у нього, у світлі маніакальної жаги отримати "Нобелєвку", простий. Після спільного опору Європи та України його "домовленостям" з путіним Трампу знову доведеться повертатися до погроз введення санкцій проти рф та, головне - до переговорів з Сі щодо "українського питання". І зважаючи на наявні поступки рф ми восени будемо мати непоганий шанс "вигризти" собі кращі за наявні умови майбутнього перемир'я.  Бажаю всім витримки та віри у власні сили. Навіть у Трампа всі розуміють, що саміт було провалено. Нам треба зараз витримати перший наскок Президента США, спільно з Європою майстерно та дипломатично саботувати його тиск, а потім вже спільно з США у вересні намагатися виторгувати переважно українські умови щодо припинення вогню, на основі яких буде підписано перемир'я. Я особисто оцінюю шанси на припинення гарячої фази війни у жовтні у 70 відсотків. Ну а зараз нас може чекати місяць важких обстрілів (не факт, що ми погодимося на "повітряне перемир'я"), та важкі бої на фронті.  Допомагаємо війську останнім. Зберігаємо спокій. Тримаємо кукуху у холоді - абсолютно нічого реально поганого для України у Анкоріджі не трапилося. Гарних вихідних. Я на рибу. Якщо путін змайнає свою летючу херню на Матвієвський, то це я особисто буду розглядати як один з його найбільш страшних злочинів проти людства. Бо я людина і відпочити все ж дуже хочеться...
Я раджу сприймати матеріал як привід для роздумів та дискусій, проте не як непреложну істину. І я не збираюся нав'язувати нікому свою особисту точку зору. Так, причини того, що ми не можемо виграти нашу Визвольну війну переважно внутрішні і наша влада у них винна безумовно. Але скидувати відповідальність у такому стані справ з США, як на мене, просто неприпустимо.  Ну і ще одна неприємна новина. Амбасада США та український уряд отримали попередження від розвідспільноти США про високу вірогідність масованих обстрілів України у період з 15го по 24 серпня. Вперше попередження на такий довгий термін і свідчить воно про те, що розвідспільнота США у сприятливий для нас підсумок переговорів на Алясці не вірить. Але побачимо. Надія помирає останньою, а тому чекаємо на підсумки "Аляскінських посиденьок" в інтерпритації Президента США - переговори будуть проводитися у форматі віч-на-віч без присутності будь кого, окрім перекладачів. Не думаю, що буде багато інформації про ті, але те, що нам нададуть, буду давати одразу.  Гарного вечора та тихої ночі.
1. Абсолютно надмірна централізація у сфері переговорних процесів всіх рівнів, яка фактично призводить до ситуації, коли будь як життєво важливі переговори, так і переговори другорядні врешті решт  замикаються на особі Президента України, який вимушений разом з ближнім оточенням опікуватися проблемами, які апріорі не повинні вимагати їх участі.2. Нівелювання ролі МЗС яке перетворилося на технічний придаток ОПУ.3. Погана професійна підготовка ключових довірених посадовців Президента України, яким той делегує свої переговорні повноваження (Умеров, Єрмак). 4. Відсутність у МЗС впливових інституцій, які б займалися профільним вивченням напрямків можливих у майбутньому переговорів, та особливості персоналій з якими такі переговори повинні проводитися. Така відсутність призводить до неякісної підготовки і часто до невдач у переговорних процесах,, особливо з країнами "Глобального півдня". 5. Незрозуміла кадрова політика вищого керівництва України при призначенні на посади у дипломатичному корпусі яка, вочевидь, не направлена на призначення на ключові посади достатньо підготовлених кар'єрних дипломатів, проте орієнтована на сумнівні призначення на посади осіб, які мають протекцію з боку ОПУ та особисто Президента України.6. Слабка маневреність президента України як вищого переговорника від імені Держави - вкрай важко змінює своє амплуа пристосовуючись до особливостей характеру співрозмовника та його манери ведення переговорів, і це все частіше призводить до непорозумінь у його спілкуванні з представниками світового бізнесу та політикуму. Далі буде.
Я думаю, що всі вже знають про заяву Президента Азербайджану про те, що якщо рф і надалі буде атакувати українську ГТС яка забезпечує транспортування азербайджанського газу, то Україна отримає від Азербайджану озброєння. У цієї новини є цікавий нюанс. Президент Турції повідомив Президента США про те, що росія обрала шлях атаки на національні інтереси Турції на Кавказі, а тому він, скоріш за все, перегляне нейтралітет своєї країни по відношенню до російської політики і розширить постачання зброї Баку. "Совпадение? Не думаю". Скоріш за все це скоординована позиція Азербайджана та Турції. Я очікую черговий "жест опущеного пацана" і чергової атаки наших об'єктів ГТС пов'язаних з азербайджанським газом. Зброя від Турції - Азербайджана нам точно не завадить.  І на останок новина "на майбутнє". Прем'єр Швеції та Президент України провели переговори у тому числі по "Літаковому" питанню. Чим цікава ця новина? Тим, що Швеція отримала відповідь від США на запит про можливу передачу Україні  літаків "Грайпен". США погодили таку передачув принципі не обговорюючи кількість літаків, яка може бути передана. Я не спеціаліст, але льотчики, яких я знаю, кажуть що "Граймени" кращі за F-16, адаптовані до шведських "Літаючих радарів", а новітні модифакації шведських літаків, теоретично, здатні боротися з російськими Сушками. Тут нічого коментувати не збираюся - не спец, але нагадую - група наших льотчиків "по чутках", закінчує навчання у Швеції. Чекаємо на новини. Доки ще все. На станок просто інформація. Цей канал існував багато у чому завдяки роботі Нети. Чат взагалі створювала та тягнула лише вона. Я писав лише тексти. І це при тому, що вона мала свою головну роботу. Брати нового модератора я не хочу тому, що той повинен бути людиною, якій я довіряю. А таких можна перерахувати на пальцях однієї руки і всі вони зайняті своїми важливими справами. Я попрошу її до вечора відкрити чат після чого той піде під ніж - опівночі я його видалю. Дякую за увагу.
"УІТКОФФ ЗЛАМАВСЯ. НЕСІТЬ ІНШОГО". Думаєте то я такий осЛоумний? Ні, панове -то констатація факту. При вирішенні питання Президентом США - кого відправляти на зустріч щодо узгодження спільної позиції Європи, США та України на переговори Трампа та путіна від імені Америки?,  трапилася деяка дивина. Держсекретар Рубіо заявив, що союзники не бажають бачитти на такий зустрічі "чортіва ідіота" -  Спецпредставника Уіткоффа, який "вразив радників своєю некомпетентністю у питаннях безпеки та елементарною нездатністю чітко сформулювати побажання путіна". Він попросив Президента США не відправляти його на переговори зі своїми європейськими колегами до Лондона мотивуючи своє прохання тим, що "Майже неможливо яксно провести підготовку до зустрічі (путіна та Трампа) у такий стислий термін після того, як Уіткофф фактично не зміг донести до партнерів ані месседжі путіна, ані месседжі США". .Президент США задовольнив прохання Держсекретаря, на зустріч полетів Венс з директивою "Відкорегувати підготовлені пропозиції до зустрічі від імені Європи та України у частинах, які "можуть закрити вікно діалогу".  Як каже наш куратор, Держсекретар США хоче максимально дистанціюватися від цього переговорного треку і приймає участь переважно у технічній підготовці саміту рф - США. Його позиція - час для зустрічі не настав, питання не узгоджені, Уіткофф привіз з москви повітряну кульку. Фактично зараз Рубіо підставляє під майбутній удар від можливого провального саміту своїх колег по "Міжнародному блоку" - Венса та Уіткоффа., а потім "він весь у білому на білій кобилі" - "Я вас попереджав"! Якщо серйозно - вже Президент США починає розуміти, що він піддався першому пориву та не зважив на всі обставини. Але вкрай навряд чи він "відмотає плівку назад" - буде догравати переговорний трек до кінця, а потім звинувачувати усіх у відсутності доброї волі та у некомпетентності.  Гарного вечора. Канал я не закрию. Проте працювати він буде без чата. Мені ним займатися нема коли. Гарного вечора та спокійної ночі. Відсипайтеся - найближчим часом повітряні атаки будуть "секторальними та мінімальними". Після можливого провалу переговорів нас чекає "веселий місяць" у плані масованих повітряних атак.
"ПОВІТРЯНЕ ПЕРЕМИР'Я" ЯК ВОНО Є. Багато питань по темі "Повітряного перемир'я", яке нібито уклав у москві Спецпредставник Уіткофф та з яким нібито погодилася Україна. Давайте розставимо акценти.1. путін запропонував заборонити далекобійні удари на відстань більше 500 км. Проблема. Навіть Уіткофф досі не може сказати - "На 500 км від чого"? Від міжнародно визнаного кордону між Україною та рф? Від ЛБЗ? Відповіді на це питання немає - Спецпредставник не може чітко відповісти на нього. 2. Україна принципово погодилася на укладення такого перемир'я, але, як з'ясувалося ще вчора ввечері, висловила свої зауваження - удари не можуть наноситися на відстань більше 100 км від ЛБЗ. Відповіді на таку свою пропозицію Україна не отримала, а тому, до узгодження питання відстані, не вважала таку "Угоду" дійсною. Натомість москва, вочевидь, отримала від Уіткоффа запевнення, що "принципова згода" України на таку "Угоду" є остаточною і "Повітряне перемир'я" починає діяти з моменту надання такої згоди від нашої Держави. 3. "Угода" не носить формальний характер і не фіксується документально, як це було свого часу з "Угодою Бернса", яка дозволила Україні більше дев'яти місяців прожити практично без обстрілів нашої енергетичної інфраструктури з літа 23го до весни 24го року. Вона діє до порушення одним з учасників її умов і може бути скасована у односторонньому порядку, як у травні 24го її  скасувала рф. 4. Станом на зараз "Угода", вочевидь, не працює - продовжуються консультації щодо її умов. 5. Станом на ранок попередження про високу вірогідну загрозу масованих обстрілів з боку рф від американської розвідспільноти не надходила, наявні обстріли з боку рф та з нашого боку, вочевидь, рахуються як звичайні.  Резюме.  "Коли шлемазл береться робити мацу, то єврей вмирає з голоду". Шлемазл Уіткофф вчергове виставив себе клоуном який постійно видає бажане за дійсне. Його стараннями "Повітряне перемир'я" сконало не народившись. Чи реанімують його? Я не знаю. Слідкуємо за розвитком подій, реагуємо на тривоги та чекаємо ясності у цьому питанні.
РЕЗЮМЕ ПІСЛЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ШТОРМУ. Сьогодні я почув та прочитав стільки брехні та нісенітниці від "поважних ЗМІ" та інших політологів, що у мене навіть на дупі волосся дибки стало. Вже Трампу приписали вимогу до України "відкласти обговорення територіальних питань на 50, чи навіть на сто років" - це була пропозиція особисто путіна, Президент США пропонував підписати документ про зобов'язання обох сторін не вирішувати територіальний спір військовим шляхом. Все. Давайте розставимо крапки над "і".1. Трамп та путін не можуть "на двох" закінчити війну. Вирішальною буде позиція Європи та України, і це підтвердив Держсекретар США - "Побачимо, чи приймуть пропозиції путіна по територіальному питанню Європа та Україна". А позиція Європи - в жодному випадку не визнавати окуповані території, включно з Кримом, російськими. Україна не збирається виходити з Донецької області в обмін на "повітря" - про це Зеленський заявив Президенту США і його підтримали всі європейські лідери, які були "на зв'язку" після переговорів у москві. На післязавтра буде готова узгоджена позиція Європи та України з якою Трамп, можливо,  вирушить на переговори2. Трамп наказав готувати переговори з путіним всупереч рекомендаціям своїх радників, зокрема Держсекретаря США (окрім Венса та Уіткоффа). Стовідсотково можна прогнозувати тактику путіна. На переговорах будуть "історичні печенєгі" та чергові вимоги "викорінити першопричини конфлікту". А головне - буде безкінечна кількість "узгоджень умов", виконання яких які дозволять, на думку кремля, припинити вогонь. Кінець епопеї з "Негайним перемир'ям", як на мене,  вже відомий. Два місяці буде йти жорстока війна при НЕ введенні "руйнівних санкцій" проти рф - це основна короткострокова ціль путіна і він її здобуває. путін не збирається зустрічатися з Зеленським, про що заявила його говоряча голова Пєсков, не хоче чути про тристоронню зустріч за участі Президента України, а без такої зустрічі ніяке припинення вогню неможливе. Масовані повітряні обстріли скоріш за все поновляться після зустрічі Трампа та путіна - Україну та Європу звинуватять у непоступливості та у недотриманні умов "повітряного перемир'я". Трамп вчергове "розчарується" позицією України, Європи та рф та буде вимушений таки вводити санкції проти рф, не руйнівні, проте суттєві. І тоді, можливо, на переговорах таки здійсняться "прориви".  До того ми будемо мати те, що маємо на сьогодні, можливо без масованих повітряних атак деякий час, але зі зростаючими обсягами постачання нам американської та європейської зброї.   Коли Трамп зрозуміє, що його знову взув кремлівський гном? Думаю наприкінці серпня - на початку вересня. У своєму вищезгаданому прогнозі я можу помилитися у єдиному випадку - якщо Китай домовиться з Трампом та не декоративно, а суттєво натисне на путіна. А цього навряд чи  буде - руйнівні санкції знову сховалися за обрій.  Я категорично не бачу можливості припинення вогню протягом наступних двох місяців. А тому - тримаємо стрій. Відкидаємо ілюзорні надії, проте маємо надію на те, що оточення Трампа та європейські лідери таки вправлять йому мозок. Це все одно станеться, рано чи пізно. Хотілося б раніше. Бажаю всім витримки та віри у власні сили, у ЗСУ та у європейських союзників. І так - я впевнений, що у цьому році війна нарешті закінчиться.  До завтра. Вранці дам новини. Дам другу частину "Плану Келлога" та окремо резюме до нього - дістали стогнання про капітуляцію, яку втілення цього "Плану" може принести. Гарного вечора.