Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Кількість підписників

21 504
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +107
Середній/Місяць:: +945

👁️ Середній перегляд на повідомлення

17 474
Середній/День:: 23,000
Середній/Тиждень:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія змін назви

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

WE WANT INFORMATION - 75.Перш за все мої співчуття всім справжнім Українським Націоналістам. Вбили не просто порядну, принципову та світлу людину - вбили справжнього Державника для якого у серці Україна була понад усе. Боляче та сумно... Тепер до новин. Переговори Єрмака, Кислиці та Уіткоффа (по факту - Ушакова, з яким останній контактував під час пауз у переговорах) закінчилися практично нічим. По двох принципових для українців питаннях, територіальному та безпековому, відбувся виключно обмін думками без мінімального зближення позицій сторін. Україна відмовляється виходити з Донбасу при будь яких умовах.Україна наполягає на присутності військових контингентів "Коаліції охочих" у післявоєнній Україні з повітряним прикриттям тих з боку США. Єдине, що теоретично готова обговорювати Україна, так це запропоновану і Уіткоффом, і Ушаковим можливість присутності "миротворчих сил" від Китаю та нейтральних країн уздовж лінії розмежування. Але це згода без конкретики - пуста доки ще теорія. Цікава деталь. Уіткофф, вочевидь за згоди москви, запропонував "Територіальний обмін" з можливістю переміщення всіх бажаючих з ТОТ Донеччини в Україну та у зворотньому напрямку. При цьому, по його "геніальному" плану, Європа повинна фінансувати таке переміщення та побудову житла для переміщених з Донбасу (не зі всіх ТОТ) навпіл з рф, але рф у разі згоди України, повинна замість цього отримати доступ до заморожених у США та ЄС своїх активів. Деталь дав для розуміння - чию сторону на переговорах підтримував Уіткофф. Прем'єр України Свириденко відпрацьовувала у США окремий кейс. Вона узгоджувала з Пентагоном та Мінфіном США текст "Угоди по БПЛА" та домовлялась про купівлю зброї у США напряму. Без подробиць, заборонено давати, але у цілому з завданням впоралася. Зброя буде, "Угода" майже готова у деталях. Президент США віддав наказ Держсекретарю та міністрам торгівлі та фінансів разом з колегами з ЄС підготувати перелік санкцій, які МОЖУТЬ бути синхронно введені проти рф у випадку, якщо путін відмовиться від перемир'я, яке має вступити у силу протягом місяця (ще два-три тижні додаємо до попередніх двох тижнів і так далі). Але все ж таки шанси на введення спільних санкцій ЄС та США є з чисто внутрішньополітичних причин - рейтинги Трампа та республіканців постійно падають, абсолютна більшість американців не підтримують його політику умиротворення рф. Скоро стартує передвиборча у Конгрес, якісь кроки Трампу для підвищення популярнрсиі республіканців робити доведеться. Якщо той не ідіот, а він не ідіот. Щодо висловлювання Венса про те, що він готовий зайняти посаду Президента США, якщо з Трампом щось станеться. Про деменцію та неадекватність Трампа зараз розмовляють не тільки серед демократичного істеблішменту - республіканці та їх спонсори активно включилися у ці розмови. Той же Маск відмовився від ідеї створення своєї партії та активно фінансує заходи з популяризації Венса, з яким у того гарні та конфіденційні стосунки. Станом на зараз все залишається на рівні кулуарних розмов, проте все може статися у випадку, якщо рейтинг Трампа та республіканців загалом продовжить падіння. Остання новина з Китаю. Під час розмов спецпредставника Сі Лі Хуя з європейськими колегами той активно просував можливість сприяння Китаю укладанню "Енергетичного перемир'я" між Україною та рф. Не взагалі "повітряного". Згодом будуть переговори по цій темі Хуя з Єрмаком. Ціль Китаю очевидна - принизити США та Трампа особисто та своїм авторитетом продавити аналог "Мораторію Бернса" з обов'язками рф та України не бити по енергетиці у широкому розумінні цього поняття, нафтогаз та електрика. Чекаємо на новини. Ще раз мої щирі співчуття усім справжнім Націоналістам України. Біль та сум...
ТРОХИ ПРО "ЗРАДУ". Я в принципі не розумію вселенську тугу, що несеться нашими просторами з приводу ситуації з обстрілом Києва та з пропозиціями "повітряного перемир'я" від москви. Обстріл був очікуваний? Так, було попередження. Пошкодження атакованих об'єктів інфраструктури та ОПК критичні? Ні, на звичайному рівні після подібних масованих атак. Маємо високий рівень людських втрат серед мирного населення, на превеликий сум та жаль. Але. Але винос російських НПЗ та підприємств ОПК - кращий захист української енергетичної інфраструктури. Якщо у опалювальний сезон 23 -24го року Бернс домігся від москви та Києва впровадження мораторію на удари по енергетиці, які, як не крути, були ініційовані Україною, то зараз вже росіяне випрошують подібний мораторій, причому в останній версії вчора лавров сам (!!!) просив Рубіо переслати москві пропозиції України щодо умов укладання такого можливого перемир'я та гарантуваа "конструктивний їх розгляд". Нічна новина - Рубіо від імені США втретє відмовився тиснути на Київ у питанні "Повітряного перемир'я". І у нас з'явилася непогана опція торгів на майбутніх переговорах з москвою - якщо ми укладемо "перемир'я", то вже на наших умовах, не московських. Ще гарна новина - ЄС у особі Фон Дер Ляєн погодився у найкоротший термін прийняти "Дев'ятнадцятий пакет" санкцій проти рф на умовах Трампа з вторинними санкціями проти споживачів російської нафти. Нинішні мінімальні прибутки рф від продажу її з початку повномасштабної війни стануть ще меншими. Так, бісить рівень зрадництва - боротьба з російською агентурою, яка наводить удари, недостатня. М'яко кажучи. Так, бісить наш незмінний похуїзм з-за якого ми постійно мали та маємо неспровоковані втрати важливого озброєння - пускових "Петріотів", "Нептуна" та не тільки них, без подробиць. У ЗСУ на командному та на загальнодержавному рівні царює майже абсолютна безкарність. Але загальний тренд гарний. Я казав про осінь як термін, коли рф піде на реальні переговори про припинення вогню. По факту вони вже почалися. Так, рівень поступок від рф ще недостатній. Але вже є за що "чіплятися" по ЗСУ (москва змирилася з неможлиаістю демілітаризації), по створенню нових безпекових альянсів за участю України (москва проти, але непублічно готова змиритися зі створенням таких без присутноссті "Сил підтримки миру" в Україні), по росмові та РПЦ (москві достатньо європейського законодавства в Україні щодо них). Будемо бити - буде більше. А бити будемо. Тримайтеся. У жовтні будемо бачити реальні переговори і чітко розуміти - на яких.умовах ми здобудемо перемир'я. Я оптиміст, зважаючи на загальний стан рф та на наши можливості, які не падають, не зважаючи на удари рф - зростають. Гарного дня та гарних новин.
ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. 1. З завтра і до понеділка мене у Києві не буде. Треба допомогти хлопцям. Побуду трошки у шкірі мешканців Херсонщини. 2. Без інформації я людей не залишу - зможу її давати або рано вранці, або ввечері як сонце зайде та темно буде. Про переговори інфу буду давати обов'язково.3. Я не покину канал і не казав що я його прикрию - я вам всім винен і свій інфоборг буду віддавати сумлінно. Я просто кажу, що не хочу його вести і щось писати, і це чиста правда. Але моє "хочу" під час війни не значить нічого - я буду вести канал до перемир'я обов'язково, при будь яких обставинах. 4. Щодо звинувачень у політичній заангажованості адміна та у її самодурстві. Нета має мою абсолютну підтримку у питанні справедливості, "бан" вона використовує виключно як "знаряддя справедливості", а не як "кару за вподабання". У Нети загострене почуття справедливості і вона як може намагається тримати баланс між прихильниками різних політичних сил, а банить когось виключно у випадку порушень правил, перекосів у спілкуванні чатлан та несправедливих "наїздів" на свою роботу. Прохання до всіх мешканців чату:А). Залишати при собі свої думки про адміна та не виносити звинувачення на її адресу на загал у чат. Б). Помиляються бува всі, і я, і вона. Апеляції на несправедливість бану у приват - будемо розбиратися. Але піддавати сумніву її незаангажованість, намагання тримати баланс, бути справедливою та переходити на особистості у спілкуванеі з нею, заборонено - будуть санкції. Дякую за увагу. До зустрічі у ефірі.
НА ХРІНА ЛЕТИТЬ ЕРМАК? Панове. Змістовного допису сьогодні не буде, але на питання про політ Єрмака та Умерова до Уіткоффа відповім. "Чотрів ідиот" вважає, що він всерйоз розуміє - чого хоче путін. І він зміг переконати у цьому Трампа, тому що на відміну від Рубіо каже Трампу те, що той хоче чути. Станом на зараз Уіткофф - головний комунікатор з рф. Єрмак та Умеров привезуть до США готовий, узгоджений "Коаліцією охочих", Україною та США у особі Келлога, варіант "Гарантій безпеки" для України. І "чортів ідіот" буде на цих переговорах "передастом" через якого Єрмак та Умеров будуть "розмовляти" з Ушаковим та Дмітрієвим та намагатися через них "продати" "Гарантії" путіну з тим, щоби той погодився на зустріч з Зеленським. Не очікуйте від цієї зустрічі нічого, ані гарного, ані поганого. Інформацію про переговори нам обіцяли, але я в принципі не вірю в те, що путін погодиться на зустріч. Я навіть можу сказати, у чому саме нас та Європу звинуватить "ірендбаова" та його посіпаки. Звісно, що саме ми будемо винні у тому, що зустріч не відбудеться - не бажаємо виконувати фундаментальні вимоги рф та "усувати першопричини конфлікту". Коротше, "за роялем то же самое". Все буде більш менш задовільно для нас. Я без жодного "кокетства" кажу, що дуже-дуже хочу прикрити канал і мені дійсно важко примусити себе писати хоч два слова. І тому не ображайтесь на мої "дні мовчання" - без вимушених.перерв я просто закину писати взагалі. До завтра, будуть і новини, і допис про брудні танці нашого політикуму навколо виборів. Начебто завтра основної роботи буде небагато. Попередження про вірогідні масовані обстріли від Розвідспільноти США отримано, воно аж на 7 днів... Бережіть себе.
Станом на зараз путін танцює як вуж на гарячій пательні до діареї боючись навіть не військового втручання союзників України - лише введення санкцій, причому не руйнівних. Він "полізе" маючи загрозу у вигляді вступу у війну  "міні-НАТО" з "Коаліції охочих" з не порівняно більшим військовим та економічним потенціалом? У мене добре розвинута фантазія, але таке я уявити собі не можу. І перспективу у протистоянні рф та України з Європою я бачу як протистояння двох Корей. З постійними дипломатичними загостреннями, похолоданнями з пропагандистськими погрозами з боку Ина-путіна, та відлигами у відносинах, але з фактичною неможливістю повторення великої війни.  Можете мене називати невиправним оптимістом, але я на сто відсотків впевнений, що з війни ми вийдемо не порівняно сильнішими, ніж у неї увійшли. Не порівняно ані з 14м, ані з 22м роками. Так, нас будуть постійно гойдати зсередини, так буде максимально активізована українська вата і під неї будуть ліпити чергові ОПЗЖ і нам ніяк не обійтись від обмежень свободи для проросійських проектів, так, ми будемо мати на кордонах постійну загрозу, але...  Але все потім буде залежати тільки від нас, виключно від нас. У нас є гарантовані 10 років за які ми повинні відбудувати самодостатню економіку, розбудувати ОПК, реформувати та озброїти кращими зразками озброєння ЗСУ, максимально зблизитися з ЄС (не дай Боже туди вступати у цей період) - на 10 років роботи вистачить з головою. Нам своє робити. Союзники нам дадуть у руки Безпеку та інструменти, фінансові, економічні та військові, і саме від нас буде залежати - яку Україну за цей час ми ними побудуємо, яку владу будемо наймати на роботу. І через десять років добре буде нації подивитися у дзеркало і не скорчити рило від відрази, а приємно посміхнутися далеко не ідеальному, але цілком приємному відображенню, а потім вести діалог про вступ до ЄС з позиції самодостатньої та сильної Держави, а не вічного жебрака. Я вірю у краще, а ви як хочете. Все буде Україна! А рф все одно здохне за залізною завісою яка відгородить нас від самої мерзенної, потворної та кривавої імперії яка існувала за всі часи існування людства. DIXI.
ДВІ ТОЧНО НЕ ПОГАНІ НОВИНИ. Панове, сьогодні великого новинного допису не буде. Збирався вже додому з роботи - чорти, чи то Бог, послав нам цікавих візитерів. Дам дві новини щоби не дуже на мене ображалися. 1. Японія, яка вже разом з 15ма країнами світу долучилася до нашої програми по випробуванню у бойових умовах своїх перспективних зразків зброї, вустами Міністра ЗС заявила, що "готова розширити співпрацю з Україною у військовій сфері  на міждержавному рівні та сприяти розширенню такої співпраці на рівні приватного бізнесу". Нам дали три новини які не підлягають розголошенню, але натяк на них можна зробити репостом загальновідомого - "Японія готова відправити до України свій військовий контингент по завершенню бойових дій на певних умовах та забезпечити його захист". Тут цікаво те, що Японія постійно ставить у відомість про свої дії США як стратегічного союзника. І станом на зараз жодних заперечень такому можливому співробітництву з боку Америки не було. Також Японія ініціює розробку договору безстрокової дії між нею та Україною про "Дружбу та стратегічне партнерство" з чітко прописаними сумами фінансових внесків Японії у бюджетну та ВІЙСЬКОВУ підтримку нашої країни у найближчі 10 років з можливістю пролонгації строків виділення таких внесків. Тут що цікаво. Цікаво те, що раніше Японія не продавала Україні зброю і обмежувалася кредитуванням та бюджетною підтримкою. Як нам повідомили, у майбутній Угоді фінансування буде розширено на військову сферу у широкому розумінні цього поняття. 2. У рамках підписаних рамкових домовленостей далекобійну зброю для України будуть виробляти у Данії, Канаді, Німеччині, Норвегії та Нідерландах, у перспективі у Франції, за гроші цих країн. Цікаво те, що на цих підприємствах будуть вироблятися обрані не на "чисто українському конкурсі" зразки озброєння, коли наши посадовці будуть визначати їх потрібність, але на "міждержавному" щоби максимально максимально уберегтися від випуску  малоефективної у бойових діях зброї. Ще цікаво те, що ці підприємства будуть забезпечувати також потреби власних збройних сил, тобто наш ОПК поступово буде "вмонтовано" у загальноєвропейську та не тільки (Канада та США, можливо - Японія) систему забезпечення військових потреб. І це прекрасна новина - ми поступово реалізуємо "ізраїльську схему"  коли єврейський державі ніхто не може заблокувати право бити по обраних цілях у залежності від політичної коньюктури - Ізраїль сам може заблокувати навіть США можливість використання спільно виробленої з американцями зброї.  Гарного вечора. Інші новини дам завтра.
ВИПУСКНИЙ БАЛ У ШКОЛІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Я не буду сьогодні писати ні про серйозне, ані про сумне. Я нічого не напишу сьогодні про візит Келлога тому, що він далеко не у всьому був сприятливий для моєї України. Нічого не напишу про новини, хоч серед них багато гарних, а погана лише одна, і то відносно. Але... Але я напишу про наше головне національне свято.  Зараз дуже "модно" порівнювати нашу країну з підлітком, мовляв - "ми ще тільки вчимося жити дорослим життям", а тому стільки у Неньки помилок, тому вона, бунтівна, відкидає досвід дорослих та вперто відмовляється вчитися на їх помилках роблячи раз за разом свої. Все так - Україна "хворіє" всім набором підлітковий хвороб, так, невиправдано довго вона проходила школу дорослого життя по два-три роки сидячі в одному і тому ж класі та вперто не виконуючи домашні завдання. Але повномасштабна війна змінила якщо не все, то дуже багато.  Ми за три роки пройшли шлях від навчання у середніх класах до випускного балу у школі дорослого життя. Ми не закінчили цю школу на відмінно - на трієчку. Але ми навчилися бити маньяка-сутенера з підворотні, який тягнув Україну на панель, а у відповідь на відмову та на бажання Неньки навчитися жити рівною у сім'ї успішних кинувся на нею з ножем. Україна навчилася вперто відстоювати свою правду  у діалозі з "дорослими та успішними" і не слухати їх брехливі настанови у стилі - "Будь мудрішою, піддайся, не лізь у бійку, а сама роби що повинна", і своєю впертістю та відмовою йти на капітуляцію зробила свою правду правдою "успішних".  Україна ще не стала дорослою, але вона вже не підліток - молода дівчина з сумом літньої людини у своїх очах. Війна забрала у неї безтурботну юність. Україна не здалася. Україна ніколи не капітулює. Україна, понівечена, з частково втраченими кінцівками, навчилася бити російських потвор так, що їм нічого не залишиться, окрім як просити миру. Так буде, я про це не мрію - я про це знаю.  З Днем Незалежності вас, Українці. Як там у Шевченка,Може, й справді!Нехай так і буде! Так сміються ж з УкраїниСтороннії люди!Не смійтеся, чужі люде!Церков-домовинаРозвалиться… і з-під неїВстане Україна.І розвіє тьму неволі,Світ правди засвітить,І помоляться на волі Невольничі діти!І помоляться на волі Невольничі діти…І помоляться! Невольничі діти стали вільними, московська церков-домовина розвалилася і ми святкуємо нашу Незалежність попри наміри всіх ворогів та "друзів" з якими і ворогів не потрібно. І нікому її вже у нас не забрати. Так буде і чесно, і прісно, і вовіки віків. Слава Україні, Слава її Незалежності.
ЗІ СВЯТОМ!Ще пацаном одразу після армії я вступив у НРУ і отримав у Музейному провулку і "докУмент", і жовто-блакитний прапорець-значок яким дуже пишався і носив навіть на робі чим доводив до сказу наших заводських "партЄйцев". Пацаном я був на Хрещатику коли його вперше підняли біля нашої мерії. Під час Першого Майдану бився разом з пацанами з одеськими тітушками у Маріїнському які відібрали у наших прапор та намагалися його спалити. Після втечі орків з-під Києва я по прибутті на місце проживання першим з мешканців Горенки підняв над воротами наш Прапор та встановив зварений з арматури Тризуб, за що мені дісталося від сусідів по саме не хочу - "Орки подумають, що тут штаб і дроном все навколо рознесуть". Не зняв. Та не зніму, тільки міняю - матерія не вічна. Але дух справжніх українців вічний. І у них прапор не тільки над оселями - він у серцях як символ незламності та справжньої українськості. Зі Святом вас, мої дорогі. Нас не зламали досі і не зламають у майбутньому, і ми ніколи не спустимо наш Прапор та не продамо свою волю.
Тепер щодо активної дипломатії від Туреччини. За останній час Ердоган провів серію переговорів з лідерами США, рф, України, Франції, Німеччини. Президент Туреччини намагається зайняти місце "універсального комунікатора", який може знайти спільну мову з усіма верхівками "навколоукраїнського багатокутника" і при цьому зберегти, чи навіть приростити вагу своєї країни як унікального енергетичного транзитера вуглеводнів з Близького Сходу та з рф. Але якщо США та Європа підтримують зусилля Ердогана у надії здобути переговорний результат, Трамп взагалі погодився з його особливою дипломатичною роллю, то Китай саботує його миротворчу активність. Для мене очевидним є те, що  Китай переграє Туреччину на "українському полі" у випадку, якщо санкції з боку США не будуть введені. Чекаємо на понеділок та на подальший розвиток подій.  P.S. Цікава ситуація з нарадою Радників з нацбезпеки лідерів Європи та США під головуванням Рубіо яка була анонсована США та повинна була відбутися вчора ввечері. На ранок  на мій запит щодо інформації про цю зустріч  я не отримав нічого окрім "Чекайте на повідомлення ввечері". Про що будуть повідомлення - не знаю, але боюся, що "китайський трек" вплинув на строк проведення такої зустрічі, хоча це не факт. Чекаємо на "поважних гостей" та на візит гостей "не високих", але цікавих, до нашого офісу.  Гарного дня та гарних новин. Я практично здоровий, канал працює у звичному режимі.
АНОНСОВЕ. Ситуація як у пісні Мы про взрывы, про пожары, сочиняли ноту ТАСС.Тут прибежали санитары и зафиксировали нас. Доки мене не зафіксували діти дещо напишу. З завтра виходжу на роботу - буду у наморднику зустрічати поважних гостей які мають до нас завітати. Звісно що знову буду давати новини та інформацію. Долікуюся на вихідних. Всім величезна  подяка за побажання одужати - подяка кожному від серця. Чи то побажання подіяли, чи то масаж, але я дійсно більш-менш нормально себе почуваю.  Ну і свіженьке - тільки що отримав.  Сьогодні під час зустрічі Радників з нацбезпеки лідерів країн з "Коаліції охочих" та Держсекретаря США очікується важлива заява від останнього і стосуватися вона буде далекобійної зброї для України. Як нам повідомили, Президент США отримав інформацію про атаку на завод американських власників у Мукачевому та доручив Рубіо "підготувати відповідь на таку зухвалість путіна".  Про зміст заяви я нічого доки ще не знаю, можливо вона буде про розморожування запасів ракет JASSM часів Байдена, можливо щось про продаж чогось новенького та далекобійного. Завтра дізнаємося. І я чомусь думаю що саме Держсекретар обробив свідомість Трампа "правильними" акцентами у наданні інформації про нічну атаку. Гарного вечора. І обережніше вночі - сьогодні є натяки, що може дістатися Києву.