Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРО ЧЕРГОВИЙ "МІСЯЦЬ ВІД ТРАМПА". "Слухайте мене уважно і не кажіть що...
13 000 Охват/переглядів
2025-09-23 19:13
Повідомлення №1610
ПРО ЧЕРГОВИЙ "МІСЯЦЬ ВІД ТРАМПА". "Слухайте мене уважно і не кажіть що не слухали". Відповідаю на питання про черговий місячний дед-лайн від Трампа на розуміння доброчесності путіна та довіри до нього. Чітко та зрозуміло. Протягом жовтня запланована "велика та інтенсивна" серія переговорів Рубіо, Бесента, Келлога та Уіткоффа з візаві з України, Китаю, ЄС та рф з приводу "врегулювання "української кризи"" та по торгівельних питаннях. За останні 10 днів Президент США у різній формі тричі заявляв своєму оточенню, що має ціль - домовитися з Китаєм про закінчення бойових дій між Україною та рф. На переговорах Сі та Трампа перший обіцяв Президенту США у разі врегулюаання тарифної суперечки примусити рф припинити бойові дії до Нового року. Трамп досі вважає, що на саміиі АТЕС у жовтні під час зустрічі з Сі він зможе оголосити про прорив в переговорах та про скоре закінчення війни. Станом на зараз немає жодної впевненості у тому, чи здійсняться плани Президента США і чи вони мають взагалі реальне підгрунтя для здійснення, чи то чергові пусті "хотєлкі" Трампа. Все буде залежати від результатів подальших переговорів та від здобуття домовленостей у трикутнику ЄС - США - Китай. Чекаємо на розвиток подій. Інформація про переговори буде надаватися одразу по отриманні.