Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ПРО ДОВІРУ ДО "ПОВАЖНИХ ЗМІ" ТА НЕ ТІЛЬКИ.Дуже коротко. Я настійливо н...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
15 700 Охват/переглядів 2025-09-24 12:43 Повідомлення №1613
ПРО ДОВІРУ ДО "ПОВАЖНИХ ЗМІ" ТА НЕ ТІЛЬКИ.Дуже коротко. Я настійливо не раджу підписникам у найближчий місяць читати будь які "Поважні західні ЗМІ". рф у цей місяць буде здійснювати масовани вкиди через напівджинсовий "Економіст", такі ж "Політіко", "Більд", "FT", "WSJ", "WP" та інші видання з ціллю обробки і західної, і, особливо, української  суспільної думки з її переважаючою довірою до "поважних західних ЗМІ", наступними тезами у тому числі  нібито від "неназваних українських політиків та посадовців".1. Зеленський обмежено легітимний, з ним не можна домовитися.2. Україна не має достатньої лінійки та асортименту далекобійних засобів щоби нанести серйозні втрати об'єктам на території рф та тим самим схилити маятник військового протистояння на свою користь.. 3. Україна втрачає території і тому не можна нічим завадити - потрібен мир при частковому виконанні російських вимог.4. Україна стоїть завдяки народу та ЗСУ всупереч діям нелегітимної та злочинної влади, а тому потрібен мир на будь яких умовах та вибори. 5. Трамп "вмив руки" та покинув Європу та Україну напризволяще.  Кожна з цих тез або повністю, або переважно брехлива. Розберу кожну на запчастини пізніше. Активізація інформаційної кампанії з боку рф пов'язана з необхідність якомога швидкого "ламання" нашого тилу, у тому числі через  повітряний терор з націленістю на деморалізацію населення в результаті ударів по цивільних об'єктах. Ще раз повторюю - загальна ситуація і у питанні військового, і у питанні політико-економічного протистояння Україні та рф для останньої складається як мінімум не "по планах".  У якості аргументу дам один пункт з "Аргументів на користь миру" - закінчення буде вже завтра, мало часу. 6. Зростаючі далекобійні можливості України навіть по песимістичних прогнозах здатні суттєво загальмувати роботу як нафтогазового комплексу рф, так і, у перспективі найближчих трьох місяців та надалі , вплинути на роботу ОПК рф. Головна небезпека для російської влади це навіть не ураження об'єктів промисловості. Головна небезпека - зростаюче розуміння населення власної беззахищеності на тлі зростаючих загроз, що прямо вказує на неможливості досягнення  цілей СВО. Війна починає приходити у домівки росіян - повертається перманентний дефіцит того ж бензину, окремих видів харчів та інших продуктів забезпечення базових для пересічного росіянина потреб. Перспективи невтішні - ті ж застосовані вчора "Фламінго" вчора пробили ППО рф у Криму. Не всі, але пробили.  Станом на зараз вони використовуються переважно по цілях на території України, але після масштабування виробництва, а воно децентралізоване, ракети полетять вже переважно по території рф. Зважаючи на те, що фінансування виробництва "Фламінго" та наших дронів-ракет забезпечують безпосередньо наші європейські союзники  без можливості секвестру такого фінансування з боку нашої влади, то можна небезпідставно розраховувати на суттєве збільшення кількості ударів по території рф не тільки з застосуванням БПЛА. Гарного вечора. До завтра.