Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Україна не повинна вести переговори з Китаєм щодо мирного врегулювання...
12 400 Охват/переглядів
2025-09-10 12:18
Повідомлення №1576
Україна не повинна вести переговори з Китаєм щодо мирного врегулювання сама - це буде злочином проти національних інтересів. По-перше, це не спрацює - ми не маємо великої самостійної ваги для Китаю - у 23му - 24му вже були спроби і Зеленського, і Порошенка, який тільки офіційно тричі відвідував китайську амбасаду де "шукав шляхи до миру", і навіть Тимошенко - все було марним. По-друге не можна давати волю вибору нашим латентно прокитайським політичним елітам - Зеленський, Арахамія, Гетьманцев, Єрмак, Порошенко, Тимошенко... будуть нескінчено раді побудувати у нас у країні закритий клуб по дерибану у тому числі китайських інвестицій та хабарів, які ці інвестиції забезпечують. У всіх них одна єдина мрія - вбудувати корупційну та лише декоративно демократичну Україну у Європу та наживатися на фінансових потоках з Китаю та ЄС. Знаю, про що кажу - прикладів та фактів вистачить на величезний трактат. І у випадку, якщо США остаточно припинять своє існування як реальний центр впливу, а це цілком можливо при Трампі, Україна разом з ЄС повинні вступати у торги з Китаєм. Шантажувати Пекін на торгах по Україні більше ніж є чим, і це робити потрібно. Я повторюся - Китай критично залежить і від європейського ринку, і від європейської інтелектуальної власності, і від європейських технологій, та й сам знаходиться у передкризовому економічному становищі. Я абсолютно впевнений, що на таких торгах знайдеться рішення по Україні з перемир'ям та заморожуванням бойових дій по ЛБЗ. Китай - прагматики. Сі прекрасно бачить, що путін в принципі не здатний досягти заявлених цілей СВО та підкорити Україну. Його перше за роки війни особисте вітання Зеленському та народу України з приводу Дня Незалежності не випадкове - це суттєва зміна парадигми. Співробітники наших фондів моніторять китайські ЗМІ - за останній рік висвітлення війни там стало на порядки більш нейтральним і в Україні почали працювати китайські "фронтові" кореспонденти які вже дотримуються, загалом, принципів журналістської об'єктивності. Ми зараз знаходимося у непоганій позиції. Якщо Трамп остаточно розпишеться у власній політичній імпотенції, то Україна разом з Європою повинні розпочати торги з Китаєм розуміючи, що путін в принципі не може заперечити волю Сі у випадку досягнення консенсусу. Трамп введе санкції разом з Європою - переговори про мир в Україні будуть за участі Європи, США та Китаю з розумінням, що Європа буде представляти позицію України, а Китай рф. Станом на зараз саме Трамп сидить на неприємній розтяжці - потрібні рішучі дії, інакше США остаточно перетворюються на кульгаву качку з загрозою повного перебиття ніг. Спокійно, без паніки та марних сподівань, проте зі спокійним сприйняттям реальності, слідкуємо за розвитком подій. Не маримо НАТО та його рішучістю, допомагаємо війську останнім та чекаємо на результати осінніх великих торгів, які можуть принести мир в Україну. P.S. Мене не буде від сьогодні з п'яти вечора до ранку п'ятниці - потрібно терміново мотанутися до хлопців на південь та дещо замінити у техніці - знову наші поху..сти зробили їй шкоду. ( У п'ятницю повернуся з новинами та розповім про цікавих гостей, що завітали до нас на днях, та про їх цілі. Точно буде пізнавально.