Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Додано 14 лип 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Кількість підписників: 21 504
Фото: 113
Відео: 17
Посилання: 135
Опис:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Джерело

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Чи можемо ми війну виграти? Ні. Це неможливо без абсолютної підтримки ...

Логотип телеграм спільноти - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
12 200 Охват/переглядів 2025-09-18 03:37 Повідомлення №1596
Чи можемо ми війну виграти? Ні. Це неможливо без абсолютної підтримки США та Європи. Підтримки такої з боку США з руйнівними санкціями роти рф не буде ніколи. Це неможливо без реформ у ЗСУ та в Україні взагалі, а вони під час війни впроваджуються на мінімальному рівні при загальному непрофесіоналізмі, виконавчий імпотенції, популізмі та небажанні приймати непопулярні рішення нашої влади. Це неможливо з точки зору демографії та настроїв у суспільстві. Україні потрібен мир для озброєння, відбудови та реформ.  Можна як завгодно ставитися до Байдена, але той ще наприкінці 22го року казав і сам і вустами Блінкена - "Перемогою України буде її збереження як суверенної незалежної держави". З цієї точки зору ми реально перемогли. Ну а рф... СРСР боровся за світове панування. рф бореться за панування над Україною перекреслюючи своє майбутнє та втрачаючи свою суб'єктність з фактичним підпорядкуванням Китаю. Історія повторюється двічі - спочатку як трагедія (СРСР), потім як фарс (рф). СРСР отримав клаптики у вигляді формально незалежних країн Східної Європи, рф отримала ніким не визнані клаптики України. Втримати завойоване не зміг СРСР, не зможе це і рф - запас міцності та можливості наявної росії не можна порівняти з аналогічними Радянського Союзу.  Припиняємо скиглити про капітуляцію - її немає та не буде. Припиняємо знецінювати ЗСУ та нашу країну - не зважаючи на всі проблеми завдяки першим встояла друга. Розуміємо з болем, але з твердим сприйняттям реальності - ми багато чого втратили на нашій Визвольній війні, але здобули як мінімум не менше. Вбитих не повернути - самий великий біль. А все інше повернеться. Потрібно вміти просто у це вірити, працювати над цим та вчитися нести відповідальність і за себе, і за нашу Україну - наймати на роботу владу, яка буде виконувати вимоги народу нашої Держави. Все буде Україна.  DIXI.