Джерело
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Ще одна інформація. І під час "Раммштайну", і перед візитом нової Міні...
12 700 Охват/переглядів
2025-09-12 15:25
Повідомлення №1582
Ще одна інформація. І під час "Раммштайну", і перед візитом нової Міністерки ЗС ВБ Купер до Києва, українські представники з МОУ, МЗС. РНБО та ОПУ отримали "недвозначні сигнали" від представників Швеції, Фінляндії та Великобританії щодо прискорення роботи по "Організаційному та юридичному оформленню "Коаліції волі" у новий військово-політичний союз, який зможе гарантувати безпеку України та Європи навіть без задіяння механізмів НАТО". Зараз така робота ведеться на вузькому напрямку - виключно у контексті майбутніх "Гарантій безпеки" для України, натомість країни Європи, Японія та Австралія зацікавлені у якомога скорішому оформленні нового об'єднання. Вже знаю про те, що Польща після "зальоту" раптом виявила підвищену зацікавленість у своїй участі у такому об'єднанні, хоча до нього позиція її полягала у "Обмеженої участі у діях "Коаліції охочих" та логістичного забезпечення її функціонування. Чекаємо на відповідь України. Вранці дам інформацію по можливим поставкам зброї, по протидії шахедним атакам рф, про що мене вже неодноразово питали, та по нашій "ракетній програмі". Звісно у межах дозволеного. Гарного вечора.