Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Кількість підписників

27
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4
Середній/День:: 4
Середній/Тиждень:: 5
ERR: 14.81%

📊 Кількість повідомлень на день

6.5
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

ПрАТ «ХК «Київміськбуд» завершує процедуру докапіталізації, оновлює керівний склад і переходить до наступного етапу антикризового плануПрАТ «ХК «Київміськбуд» завершує процедуру докапіталізації, оновлює керівний склад і переходить до наступного етапу антикризового плану. Про це повідомили в компанії. Так, завдяки підтримці Київради, КМДА та київського міського голови, підприємство ПрАТ «ХК «Київміськбуд» отримало докапіталізацію в розмірі 2,56 млрд грн і переходить до наступного етапу антикризового плану. Зокрема, посилено наглядову раду ПрАТ «ХК «Київміськбуд» – ухвалено відповідне рішення про призначення нового голови наглядової ради ПрАТ «ХК «Київміськбуд». Ним став виконуючий обов’язки першого заступника голови КМДА Петро Пантелеєв. Також наглядова рада ухвалила рішення щодо зміни правління компанії. Новим головою правління призначено Валерія Засуцького, фахового будівельника. Ці кроки необхідні для подальшої реалізації антикризового плану компанії у 2026 році, зокрема: — стабілізації фінансового стану компанії; — встановлення більш прозорої комунікації та продуктивної співпраці з інвесторами; — поетапного відновлення будівництва на об’єктах компанії. Також посилено комунікацію з урядом щодо вирішення питання компенсації ПрАТ «ХК «Київміськбуд» грошових коштів у сумі 2,28 млрд грн за передані компанії об’єкти «Укрбуду». У «Київміськбуді» наголошують, що активно працюють над тим, щоб 2026 рік став для інвесторів роком позитивних зрушень і помітних результатів.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/prat_khk_kivmiskbud_zavershuye_protseduru_dokapitalizatsi_onovlyuye_kerivniy_sklad_i_perekhodit_do_nastupnogo_etapu_antikrizovogo_planu/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко зустрівся з киянами-ветеранами, які отримали цього року часткову компенсацію від міста за придбання нових автоМер Києва Віталій Кличко зустрівся з киянами-ветеранами з інвалідністю I або II групи внаслідок поранень під час війни, які отримали цього року часткову компенсацію від міста за придбання нових авто. На цих автівках вони приїхали до столичної мерії. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «У 2025 році компенсацію на загальну суму понад 25 млн грн отримали 48 ветеранів з інвалідністю I або II групи внаслідок поранень під час війни. Нині часткова компенсація за придбаний автомобіль – 545 тис. грн. Наступного року місто збільшить її до 605 тис. грн. Також ветерани з інвалідністю I або II групи мають можливість отримати компенсацію до 100 тис. грн. на переобладнання своєї автівки під власні потреби. Столиця працює і над можливістю надавати часткову компенсацію за придбання не тільки нових авто, а й за вживаних», – зазначив Віталій Кличко. Мер столиці наголосив, що Київ став першим містом в Україні, яке запровадило таку підтримку для ветеранів. Бо важливо, щоб Захисники та Захисниці повернулися до активного життя. Віталій Кличко нагадав, що сьогодні у столиці зареєстровані 100 тисяч ветеранів і майже 300 тисяч членів родин Захисників і Захисниць. І для їхньої підтримки місто надає комплексну допомогу через міську цільову програму «Підтримка киян Захисників та Захисниць України». За цей рік за програмою профінансували 1,3 млрд грн на різні заходи з підтримки та матеріальної компенсації.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_zustrivsya_z_kiyanami-veteranami_yaki_otrimali_tsogo_roku_chastkovu_kompensatsiyu_vid_mista_za_pridbannya_novikh_avto/#Захисникам
Як отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни – роз'яснення МінветеранівСтатус особи з інвалідністю внаслідок війни відкриває для Захисників і Захисниць доступ до державних гарантій, грошових виплат, медичної та психологічної реабілітації, а також інших соціальних гарантій. Оформити його можна онлайн чи офлайн. Інструкцію, як пройти процедуру крок за кроком, підготували в Міністерстві у справах ветеранів. Онлайн через «Дію»: — перейдіть за посиланням: https://diia.gov.ua/services/status-osoby-z-invalidnistiu-vnaslidok-viiny; — авторизуйтеся та натисніть «Подати заяву»; — заповніть анкету (витяг із рішення експертної команди/довідка МСЕК, категорія заявника тощо); — завантажте документи (витяг із рішення експертної команди/довідка МСЕК, довідка про несудимість, довідка форми 6, яка підтверджує участь у заходах, спрямованих на оборону України);  — підпишіть заяву КЕП (електронним підписом). Офлайн у ЦНАП потрібно подати: — паспорт або ID-картку; — довідку МСЕК або витяг із рішення експертної команди; — довідку про несудимість (вона дійсна 5 днів); — документи, що підтверджують участь у бойових діях (АТО, ООС, ЗСУ тощо); — копію довідки ВПО;  — документи представника (якщо заяву подає не сам заявник). На статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть претендувати громадяни України, які отримали інвалідність через поранення, контузію, каліцтво або хворобу під час війни чи участі в бойових діях. Заяву розглянуть протягом 30 днів. Після ухвалення позитивного рішення в застосунку «Дія» можна буде сформувати електронне посвідчення ветерана чи ветеранки, а за необхідності отримати й паперовий варіант. Під час воєнного стану термін його дії продовжується автоматично.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/yak_otrimati_status_osobi_z_invalidnistyu_vnaslidok_viyni__rozyasnennya_minveteraniv/#Захисникам
Цього тижня у столиці відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки: перелік локаційЦього тижня у столиці відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки. Про це повідомляють у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА. Організатори закликають відвідувачів дбати про власну безпеку та слідувати в укриття під час оголошення повітряної тривоги. Зокрема, 23 грудня (вівторок) ярмарки триватимуть у: — Голосіївському районі – просп. Науки, 88; — Дарницькому районі – вул. Євгенія Харченка, 41-47; — Дніпровському районі – вул. Івана Микитенка, 21-27; — Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Берестейського, 73/1 та вул. Рене Декарта; — Шевченківському районі – ріг вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94, вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4. 24 грудня (середа) в: — Голосіївському районі – Стратегічне шосе (в межах просп. Науки та вул. Малокитаївської); — Дарницькому районі – вул. Анни Ахматової, 31; — Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20; — Печерському районі – вул. Велика Васильківська (в межах вулиць Єжи Гедройця та Ковпака); — Подільському районі – просп. Європейського Союзу, 5-11; — Святошинському районі – вул. Підлісна, 8. 25 грудня (четвер) у: — Голосіївському районі – вул. Юлії Здановської (в межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської), вул. Новопирогівська, 25/2-29; — Дарницькому районі – вул. Євгенія Харченка, 41-47; — Дніпровському районі – просп. Воскресенський, 8-10, вул. Андрія Малишка (навпроти ТЦ «Дитячий світ»); — Печерському районі – вул. Генерала Алмазова, 6-8; — Подільському районі – вул. Юрківська (в межах вулиць Межигірської і Турівської); — Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5, перетин просп. Берестейського, 73/1 та вул. Рене Декарта. 26 грудня (п’ятниця) в: — Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116, просп. Академіка Глушкова, 25-53; — Дарницькому районі – вул. Анни Ахматової, 31; — Деснянському районі – вул. Ореста  Левицького (в межах вулиць Мілютенка та Братиславської); — Дніпровському районі – вул. Гроденська, 1/35-17А, вул. Алматинська,                 64-74; — Печерському районі – перетин вулиць Леоніда Первомайського та Іллі Мечникова; — Святошинському районі – вул. Підлісна, 8; — Солом’янському районі – вул. Пилипа Козицького (в межах вулиць Єреванської та Уманської), вул. Керченська (в межах вулиць Донецької та Сергія Берегового); — Шевченківському районі – ріг вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94, вул. Ружинська, 16-18 (біля скверу), вул. Деревлянська, 16-20, вул. Ризька, 1, вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4. 27 грудня (субота) в: — Голосіївському районі – вул. Паньківська, вул. Голосіївська, 4-10; — Дарницькому районі – вул. Ревуцького (вздовж будинку № 27); — Деснянському районі – вул. Лісківська (в межах вулиць Милославської та Радунської), вул. Олександри Екстер (у межах вул. Миколи Закревського та просп. Червоної Калини); — Дніпровському районі – бульв. Амвросія Бучми, 2-10; — Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5, вул. Йорданська, 1-9; — Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку); — Солом’янському районі – вул. Академіка Шалімова (в межах просп. Любомира Гузара, 28 та вул. Василя Чумака); — Шевченківському районі – вул. Богдана Гаврилишина, 1-17. 28 грудня (неділя) в: — Голосіївському районі – вул. Самійла Кішки (в межах вулиць Юлії Здановської та Василя Касіяна); — Дарницькому районі – вул. Здолбунівська, 4; — Дніпровському районі – вул. Андрія Малишка (навпроти ТЦ «Дитячий світ»), вул.Читайте продовження статті за посиланням нижче. Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/tsogo_tizhnya_u_stolitsi_vidbudutsya_produktovi_silskogospodarski_yarmarki_perelik_lokatsiy_1038119/#Київ_та_міська_влада
Київ очолив рейтинг розвитку електронних сервісів у межах нового Євроіндексу «Прозорих міст»Київ очолив рейтинг розвитку електронних сервісів у межах нового Євроіндексу «Прозорих міст». У 2025 році програма «Прозорі міста» презентувала новий підхід до оцінювання роботи органів місцевого самоврядування, зосереджений на готовності українських муніципалітетів до інтеграції з Європейським Союзом. Замість традиційного Рейтингу прозорості 100 найбільших міст запровадили Євроіндекс. Це система постійного моніторингу, що базується на європейських принципах демократичного врядування, рекомендаціях Ради Європи, Плані для Ukraine Facility та звітах Європейської Комісії в межах Пакета розширення ЄС. Одним із ключових блоків нового дослідження стало оцінювання рівня розвиненості екосистеми електронних сервісів, які пропонують міськради. У межах пілотного етапу аналітики оцінили 11 муніципалітетів – 10 обласних центрів і Київ – за 40 критеріями, що охоплювали доступність цифрових сервісів, їх інтегрованість, людиноцентричність і відповідність європейським підходам. За результатами дослідження Київ посів 1-ше місце, набравши 70 зі 100 можливих балів. Це найвищий показник серед усіх міст, що брали участь у пілоті. Такий результат став підтвердженням системної та тривалої роботи столиці у сфері цифрової трансформації. Аналітики відзначили розвинену екосистему електронних сервісів столиці. Зокрема, роботу застосунку Київ Цифровий як комплексного міського інструмента для щоденних потреб мешканців, наявність тематичних дашбордів, частина даних із яких уже доступна у формі відкритих даних, а також функціонування Порталу послуг, який забезпечує доступ до адміністративних і муніципальних сервісів онлайн. Саме поєднання різних цифрових рішень – від електронної демократії до сервісів у сфері транспорту, благоустрою та безпеки – забезпечило Києву лідерську позицію. Дослідження також зафіксувало, що столиця є одним із небагатьох міст, де впроваджені електронні сервіси у сферах енергомоніторингу та медичної аналітики, а дані регулярно оновлюються та візуалізуються у зручному для користувачів форматі. Такий підхід відповідає вимогам Плану для Ukraine Facility та цілям програми «Цифрове десятиліття ЄС 2030» у частині розвитку цифрових публічних послуг. Загалом середній рівень виконання індикаторів блоку «Електронні сервіси» серед 11 міст склав 49,8%. Це свідчить про значну нерівномірність цифрового розвитку в українських муніципалітетах. На цьому тлі результат Києва демонструє, що інвестиції в цифрові сервіси, системне планування та орієнтація на потреби мешканців дозволяють досягати європейських стандартів навіть в умовах повномасштабної війни. Результати пілотного дослідження стануть основою для подальших рекомендацій і дорожніх карт для органів місцевого самоврядування. Водночас досвід Києва вже сьогодні може слугувати прикладом того, як цифрові інструменти підвищують прозорість, підзвітність і якість міських сервісів, а також зміцнюють довіру між владою та громадою.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_ocholiv_reyting_rozvitku_elektronnikh_servisiv_u_mezhakh_novogo_yevroindeksu_prozorikh_mist/#Відкриті_дані
Ковзанка «Крижинка» продовжує працювати: будівництво на її місці житлового комплексу неможливеЛьодовий спорткомплекс «Крижинка» на лівому березі продовжує працювати у штатному режимі до кінця сезону. Діти тренуватимуться там до 31 травня 2026 року. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова. Вона нагадала, що цей майновий комплекс був у приватній власності. Місто орендує там ковзанку і спортивну залу для занять юних киян із фігурного катання. «Нинішний власник льодової арени готовий до діалогу з містом. Разом ми обговорюємо, в якому форматі «Крижинка» існуватиме далі, і намагаємось створити модель, вигідну обом сторонам – і власнику, і киянам. Наразі серед батьків вихованців ДЮСШ ходять чутки, що там нібито можуть побудувати житловий комплекс. Але ці побоювання марні: адже споруда знаходиться в межах заповідного природного комплексу», – запевнила Олена Говорова. Вона зазначила, що у співпраці з Департаментом молоді та спорту триває опрацювання кількох варіантів подальших дій міста. Зокрема, фахівці Департаменту обговорюють разом із керівниками 2 спортивних шкіл, які займаються в «Крижинці», яким чином можна буде закрити потреби їхніх учнів у тренуваннях у випадку, якщо новий власник передумає співпрацювати з містом. За словами Олени Говорової, у Києва дійсно велика потреба в ковзанках. Із початку повномасштабної війни додалась велика кількість дітей, які приїжджають з різних регіонів і займаються у столичних тренерів. «Ми не стоїмо на місці в очікуванні рішення власника «Крижинки». Шукаємо й залучаємо державних і бізнес-партнерів, які зможуть відкрити ще одну ковзанку для міста, без залучення бюджетних коштів. Так, торік міста-партнери Києва передали доволі дороговартісне обладнання саме для ковзанок. Зокрема, приїхало три льодові машини. Також нам подарували борти для ковзанки. Тож ми активно шукаємо можливості, щоб розвивались хокей, фігурне катання і шорт-трек. Щоб у наших дітей були сучасні ковзанки, а ці види спорту отримали новий поштовх до розвитку», – наголосила Олена Говорова.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kovzanka_krizhinka_prodovzhuye_pratsyuvati_budivnitstvo_na__mistsi_zhitlovogo_kompleksu_nemozhlive/#Культура
Київ оприлюднив нові набори даних: статистику повітряних тривог та інформацію про медичне обладнання в лікарняхКиїв продовжує системно розширювати екосистему відкритих даних, створюючи більше можливостей для аналітики, планування та прозорого врядування. На Єдиному державному вебпорталі відкритих даних з’явилися два нові набори, які охоплюють різні, але надзвичайно важливі сфери – безпеку й охорону здоров’я. Перший набір – «Статистика повітряних тривог на території Києва» – сформований на основі даних, наявних у міському застосунку Київ Цифровий, у взаємодії з розпорядником інформації – Департаментом муніципальної безпеки КМДА й адміністратором інформаційно-комунікаційної системи – КП «ГІОЦ». Такий підхід гарантує точність даних, повну синхронізацію з офіційним міським застосунком і своєчасне оновлення інформації без ручного втручання. Набір стане корисним для дослідників, медіа, міських служб і всіх, хто аналізує вплив повітряних тривог на соціальні процеси, роботу інфраструктури та життєдіяльність міста. Другий набір – «Дані про медичне обладнання комунальних закладів охорони здоров’я» . Департамент охорони здоров’я зібрав і систематизував дані від медичних закладів, сформувавши структурований набір даних, що охоплює всі комунальні лікарні міста. Публікація цього набору підвищує прозорість у сфері медицини та дає мешканцям можливість побачити обладнання, яке є на балансі лікарень. Також набір спрощує для громадськості можливість проведення аналітики цих даних, а для міста – планування закупівель та формування ефективних рішень. Набори даних підготовлені та оприлюднені за координації Управління інформаційної політики та доступу до публічної інформації апарату КМДА. Місто й надалі працюватиме над відкритістю, формуванням якісних даних і розширенням їх доступності для громади, бізнесу, дослідників. Слідкуйте за оновленнями на сторінці КМДА на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних: https://data.gov.ua/organization/kyivska-miska-derzhavna-administratsiiaДжерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_oprilyudniv_novi_nabori_danikh_statistiku_povitryanikh_trivog_ta_informatsiyu_pro_medichne_obladnannya_v_likarnyakh/#Лікарні_та_медицина
14 грудня у столиці очікується ожеледиця на дорогах і налипання мокрого снігу – УкргідрометцентрЗавтра, 14 грудня, у столиці очікується ожеледиця на дорогах і налипання мокрого снігу (І рівень небезпечності, жовтий). Про це інформує Український гідрометцентр. Також синоптики прогнозують хмарність, вночі невеликий сніг, вітер південний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, температура вночі 3-5° морозу, вдень –близько 0°. Для уникнення травматизму киян закликають дотримуватись порад під час ожеледиці та бути обережними, пересуваючись містом. Поради водіям: — дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які за несприятливих погодних умов можуть призвести до створення аварійних ситуацій; — при наближенні до пішохідних переходів і місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму; — не забувайте увімкнути габаритні вогні чи протитуманні ліхтарі; — під час погіршення погодних умов з інтенсивним випадінням снігу та ожеледицею на дорогах не використовуйте автотранспорт із літніми шинами. Поради пішоходам: — ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте і трохи зігніть у колінах, ступайте на всю підошву; — не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, а й тяжких травм, особливо переломів і струсів мозку. Розмахуйте руками в такт ходьби – так краще тримати рівновагу; — при порушенні рівноваги під час ходьби в ожеледицю – спробуйте швидко присісти, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах; — будьте уважні й на тротуарі – автомобіль може занести або водій може вчасно не загальмувати; — враховуйте, що гальмівний шлях на слизькій дорозі збільшується в 4-5 разів. Звертаємо увагу, що не лише муніципальні служби, а й підприємства всіх форм власності несуть відповідальність за вчасне та якісне прибирання локацій. Дотримання правил благоустрою в Києві контролюють інспектори благоустрою. У разі невиконання – штраф, що може сягати для фізичних осіб – 340-1360 грн, для посадових осіб та підприємців – 850-1700 грн.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_14_grudnya_u_stolitsi_ochikuyetsya_ozheleditsya_na_dorogakh_i_nalipannya_mokrogo_snigu__ukrgidromettsentr/#Навколишнє_середовище_міста
Віталій Кличко традиційно перед Різдвом і Новим роком зустрівся з послами іноземних держав та представниками міжнародних організацій в УкраїніМер Києва Віталій Кличко перед прийдешніми Різдвом та Новим роком традиційно зустрівся з послами іноземних держав та представниками міжнародних організацій в Україні. «Добігає кінця 2025 рік. Для України – ще один рік боротьби з кривавим агресором за свободу і незалежність української держави. Ще один рік стійкості й героїзму наших людей. Ціною страждань, ціною жертв наших солдат та мирних жителів ми захищаємо свою волю», – зазначив Віталій Кличко. Він підкреслив, що почуття гідності допомагало українцям вистояти цього року щодня і щоночі. «Бути сміливими і сильними, коли це так важливо. Самовіддано працювати, як працюють наші медики, енергетики, наші транспортники, педагоги. Ми пишаємося нашими воїнами-Захисниками. Ми шануємо подвиг кожного з них. Бо завдяки їм можемо жити й працювати. Можемо зараз тут зустрічатися з вами. Київ – серце України. І сьогодні це серце зранене. Хоча столиця знаходиться далеко від фронту, ворог постійно її атакує. Тут лунають вибухи і гинуть мирні люди. Російський агресор намагається нас залякати і зламати. Та, як би складно не було, ми повинні вистояти! В єднанні влади і суспільства, в об’єднанні зусиль усіх громадян. І зберігши демократичні надбання України. Бо навіть в умовах війни необхідно продовжувати курс на реальні зміни. Щоб із воєнних випробувань постала оновлена Україна», – наголосив Віталій Кличко. Він підкреслив, що його завдання як мера і столичної влади загалом – робити сьогодні все можливе і для допомоги Захисникам, і для життєзабезпечення нашого міста. Його обороноздатності. Для утримання критичної інфраструктури, надання мешканцям усіх необхідних сервісів. «Протягом року я зустрічався з багатьма політиками, які приїздили до Києва, та учасниками міжнародних заходів за кордоном. Я згадую розмови з конгресменами, сенаторами, колегами-мерами, з усіма, хто нас підтримує в Європі, США, світі, – у цих багатьох і різних розмовах завжди була єдність у головному: Путін не повинен виграти. І в цьому Україні має допомагати весь демократичний світ», – зазначив Віталій Кличко. Він подякував кожному з присутніх у залі, всім партнерам Києва та України за допомогу, яку їхні країни надавали та надають. «Дякую, що працюєте в Києві. Бачите ситуацію зсередини й доносите правду до урядів ваших країн. Дипломатична робота сьогодні вкрай важлива. Не припиняйте зусиль! Тільки разом ми зможемо зупинити Путіна! Інакше – наступною його ціллю буде Європа. Я думаю, всі це розуміють. Українці показали світу, що ми – хоробра нація. І ми не здамося! Ми хочемо миру. Але не ціною капітуляції і потурання прагненням агресора! І ми розраховуємо на підтримку партнерів та друзів!» – наголосив Віталій Кличко. У заході взяли участь 57 представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, з них 47 послів іноземних держав. А також представники 10 міжнародних організацій.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_traditsiyno_pered_rizdvom_i_novim_rokom_zustrivsya_z_poslami_inozemnikh_derzhav_ta_predstavnikami_mizhnarodnikh_organizatsiy_v_ukrani_1037740/#Київський_міський_голова
Віталій Кличко вручив іще 10 ордерів на житло ветеранам – учасникам бойових дійМер Києва Віталій Кличко вручив іще 10 ордерів на житло ветеранам – учасникам бойових дій, які перебувають на черзі квартирного обліку в столиці. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. «Квартири розташовані в новобудовах у різних районах міста. Житло вже введене в експлуатацію і чекає на своїх мешканців. Улітку цього року кияни – учасники бойових дій отримали від столиці 17 ордерів на житло. Разом із сьогоднішніми це 27», – зазначив Віталій Кличко. Він повідомив, що загалом у 2025-му для військових місто придбало 352 квартири в будинках зі 100%-ою готовністю. І після введення квартир в експлуатацію їх нададуть ветеранам, які перебувають у черзі на житло. «Київ продовжує піклуватися про наших Захисників та Захисниць. І забезпечення їх житлом – важливе питання для столиці. Дякуємо військовим за захист, за волю і любов до нашого міста та нашої країни! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_vruchiv_ische_10_orderiv_na_zhitlo_veteranam__uchasnikam_boyovikh_diy/#Захисникам