Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Кількість підписників

27
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4
Середній/День:: 4
Середній/Тиждень:: 5
ERR: 14.81%

📊 Кількість повідомлень на день

6.5
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Нова дворівнева розв’язка на Оболоні дозволить покращити рух на одному із найзавантаженіших перехресть районуЦього року в столиці планують розпочати будівництво нової дворівневої розв’язки на перехресті вулиці Богатирської та Полярної. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА. Згідно з проєктно-кошторисною документацією, на перетині двох магістралей зводитимуть розв’язку типу «неповний листок конюшини». Її проєктна пропускна спроможність – 11 200 авто/годину. Світлофор на перехресті приберуть, що дозволить зменшити затримки на транспортному вузлі. У рамках реконструкції на перехресті зведуть новий 6-смуговий шляхопровід завдовжки 125 м. Ним здійснюватиметься проїзд із вулиці Полярної до вулиці Героїв Дніпра. На шляхопроводі виділять смуги для руху громадського транспорту. Також на розв’язці з’являться велодоріжки загальною  довжиною близько 2,8 км. Нині оголошено публічну закупівлю на виконання робіт. Вартість будівництва нової дворівневої розв’язки – 1,314 млрд грн. Окрім того, цього року планують розпочати реконструкцію розв’язки на перетині вулиць Дегтярівської, О. Теліги та О. Довженка. Старий шляхопровід нині перебуває в аварійному старі. Проїзд на ньому звужено. У рамках реконструкції споруду повністю розберуть, зокрема, прогони, опори, фундаменти, і будуватимуть новий шляхопровід. Ширина збільшиться із 28 до 40 м, що дозволить облаштувати велодоріжки. Довжина самого прогону збільшиться із 33 до 36 м. Також новий шляхопровід буде вищим. Наразі на порталі «Прозоро» оголошено публічну закупівлю на виконання робіт. Оголошена вартість реконструкції розв’язки з будівництвом нового шляхопроводу – 934 млн грн.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/nova_dvorivneva_rozvyazka_na_oboloni_dozvolit_pokraschiti_rukh_na_odnomu_iz_nayzavantazhenishikh_perekhrest_rayonu/#Київ_та_міська_влада
Київський метрополітен підтримує встановлення відповідальності за несанкціоноване проникнення на об’єкти транспортуВерховна Рада у першому читанні прийняла законопроєкт № 6164 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил перевезення у міському електричному транспорті». Київський метрополітен підтримує встановлення відповідальності за несанкціоноване проникнення на об’єкти транспорту і закликає ВР проголосувати в цілому за відповідний законопроєкт. «Нині це – не лише про безпеку перевезень, це про безпеку цивільного населення, котре перебуває на станціях під час повітряних тривог як удень, так і вночі. Зазначу, що під час ракетних обстрілів у ніч із 30 квітня на 1 травня на станціях метрополітену укривалось більше ніж 6500 людей, із яких майже 800 – діти», – зазначив начальник «КП Київський метрополітен» Віктор Брагінський. Роботу над законопроєктом, до якої долучилися фахівці КП «Київський метрополітен», розпочали у 2021 році. Основна мета запропонованих змін – посилення безпекової ситуації на об’єктах транспорту. Документ пройшов вісім комітетів, зокрема комітет з питань транспорту та інфраструктури, комітет з питань правоохоронної діяльності та комітет з питань бюджету. Нагадаємо, що цей законопроєкт встановлює відповідальність за несанкціоноване проникнення на об’єкти транспорту, які належать до критичної інфраструктури, зокрема й у метрополітен.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kivskiy_metropoliten_pidtrimuye_vstanovlennya_vidpovidalnosti_za_nesanktsionovane_proniknennya_na_obyekti_transportu/#Київ_та_міська_влада
Нагадуємо про заборону відвідування лісів: піротехніки «Київської служби порятунку» виявили залишки від боєприпасів «Град» на території Святошинського лісництваРятувальники підрозділу піротехнічних робіт КАРС «Київська служба порятунку» під час виконання робіт із обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів території Святошинського лісництва виявили залишки боєприпасів реактивної системи залпового вогню «Град». Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА. Так, 1 травня п’ять піротехніків протягом дня обстежили близько 0,5 га території Святошинського лісництва, де й було виявлено частини від боєприпасів РСЗВ «Град». Загалом протягом тижня піротехнічний підрозділ КАРС «Київська служба порятунку» проводив обстеження територій в Оболонському та Святошинському районах Києва, зокрема в Межигірському та Святошинському лісництвах. Було здійснено 4 виїзди, перевірено близько 2 га угідь та виявлено кілька залишків від використаних реактивних боєприпасів, зокрема небойову частину снаряду «Град». Департамент муніципальної безпеки нагадує, що на період дії воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів у Києві, а також в’їзд до них транспортних засобів та іншої техніки. Фахівці закликають відмовитися від відвідувань зелених зон поза межами житлових масивів, адже там можуть залишатись вибухонебезпечні предмети. Це несе великі ризики як для громадян, так і для вогнеборців у разі пожежі. Так, у квітні на території Межигірського лісництва, що в Оболонському районі столиці, піротехніки також виявили залишки РСЗВ «Град».Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/nagaduyemo_pro_zaboronu_vidviduvannya_lisiv_pirotekhniki_kivsko_sluzhbi_poryatunku_viyavili_zalishki_vid_boyepripasiv_grad_na_teritori_svyatoshinskogo_lisnitstva/#Київ_та_міська_влада
Віталій Кличко привітав педагогів та учнів столичної спеціалізованої школи №57 зі 100-річним ювілеєм закладу (+фото)Мер Києва Віталій Кличко привітав педагогів та учнів спеціалізованої школи №57 з поглибленим вивченням англійської мови зі 100-річним ювілеєм закладу. Одна з найстаріших шкіл столиці розташована у Шевченківському районі міста. Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook. «У цій школі навчаються понад 500 учнів. Освітній процес організовують більше 60 педагогів. Цей навчальний заклад бере участь у різних міжнародних та міських проектах, зокрема: Міжнародний Кубок Вчених «World Scholars Cup», «Ми за екологічну безпеку Києва», «Розумне та безпечне місто». Серед випускників школи – відомі дипломати, науковці, лікарі, поети, актори та спортсмени», – написав мер Києва. Віталій Кличко подякував активній спільноті школи № 57 за те, що в цей драматичний для України час вона згуртувалася для допомоги Збройним Силам України та українцям, які постраждали від дій російських варварів. Вчителі, батьки, учні та випускники школи збирають і надсилають допомогу військовим та вимушеним переселенцям. Чимало випускників та працівників школи наразі боронять Україну в лавах Збройних Сил. «Разом ми все подолаємо, вистоїмо та переможемо! Бо українці – люблять свою країну і роблять, кожен на своєму місці, все, заради волі, успіху та розвитку нашої держави», – наголосив Віталій Кличко.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_privitav_pedagogiv_ta_uchniv_stolichno_spetsializovano_shkoli_57_zi_100-richnim_yuvileyem_zakladu_foto/#Освіта_та_навчальні_заклади