Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Кількість підписників

27
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4
Середній/День:: 4
Середній/Тиждень:: 5
ERR: 14.81%

📊 Кількість повідомлень на день

6.5
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

У столиці закінчують ліквідацію наслідків негодиКомунальні служби міста завершують ліквідовувати наслідки негоди. Зокрема, відведення води з низин, прибирання гілок. Про це інформує КК «Київавтодор». Внаслідок потужної залпової зливи підтоплення виникли в Голосіївському та Печерському районах. Основна причина підтоплень – залповий характер зливи. Адже в цих та інших районах решітки зливостоків нещодавно розчистили. Серед місць підтоплень – бульвар Міхновського (колишній бульвар Дружби Народів). Перед дощем працівники ШЕУ повністю зняли решітки зливостоків із дощоприймальних колодязів і обгородили місця спеціальними сигнальними блоками. Це зробили, аби потоки води, які переносять бруд, не засмітили решітки. Попри розчистку колектора і зняті решітки виникло підтоплення. Адже система не розрахована на таку кількість опадів. Окрім того, цього вечора переповнена річка Либідь вийшла з берегів – вода полилась зі зливостоків у зворотному напрямку, підтоплюючи вулиці. Метеорологи прогнозують зливи у столиці протягом вечора і найближчої ночі. Комунальні служби працюють у посиленому режимі цілодобово. Цілодобово чергують і рятувальники КАРС «Київська служба порятунку», виїжджаючи на виклики для ліквідації наслідків негоди.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_zakinchuyut_likvidatsiyu_naslidkiv_negodi/#Дороги
Тимчасова контрольна комісія Київської міської ради з питань перевірки ПрАТ «ХК «Київміськбуд» продовжує роботу та опрацьовує матеріали про діяльність акціонерного товаристваДепутати Київської міської ради провели друге засідання тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд». Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова тимчасової контрольної комісії Мирослава Смірнова, необхідно фахово та детально перевірити інформацію, оприлюднену в журналістських розслідуваннях щодо діяльності акціонерного товариства. «Наразі представники ПрАТ «ХК «Київміськбуд» підготували та передали в тимчасову контрольну комісію фінансову звітність про діяльність, включно з 2019 року, інформацію про будівельні проєкти, а також інформацію стосовно нарахованих та виплачених у 2019-2022 роках до бюджету Києва дивідендів. З метою детального вивчення отриманих документів від імені комісії звернулись до Київського міського голови Віталія Кличка з проханням надати доручення Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА фахово провести аудит всіх матеріалів. І вже на основі отриманих результатів на наступних засіданнях тимчасової контрольної комісії буде детально опрацьовано та розглянуто отримані дані», – розповіла Мирослава Смірнова. Депутатка додала, що крім цього, рекомендували наглядовій раді ПрАТ «ХК «Київміськбуд» організувати зустріч інвесторів та керівництва акціонерного товариства та повідомити про час та місце цієї зустрічі. Нагадаємо, що територіальна громада міста Києва має контрольний пакет акцій ПрАТ «ХК «Київміськбуд», частка становить 80 відсотків статутного капіталу.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/timchasova_kontrolna_komisiya_kivsko_misko_radi_z_pitan_perevirki_prat_khk_kivmiskbud_prodovzhuye_robotu_ta_opratsovuye_materiali_pro_diyalnist_aktsionernogo_tovaristva/#Депутати
6 липня вдень у Києві очікуються грози, І рівень небезпечності – УкргідрометцентрУдень 6 липня в Києві очікуються грози (І рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомляє Український гідрометцентр. Синоптики також прогнозують мінливу хмарність, короткочасні дощі (вночі місцями), вітер південно-східний, 3-8 м/с, під час гроз – місцями пориви 15-20 м/с, температура вночі 18-20°, вдень – 30-32°. Фахівці рекомендують під час грози зачиняти вікна і не підходити до них, не братися за металеві вхідні двері. У разі сильного вітру – триматися подалі від рекламних щитів та дерев, не паркувати поруч із ними автотранспорт. У разі підтоплень проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської КК «Київавтодор»: 044-284-74-19. Якщо впало дерево чи зламалися гілки, телефонуйте до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд»: 044-272-40-18; 044-483-40-45; 044-383-58-59; 067-230-42-38; 094-928-28-59. Також при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей негайно інформуйте екстрені служби: 101 або 103. Телефон комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку»: 044-430-37-13.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_6_lipnya_vden_u_kiyevi_ochikuyutsya_grozi_i_riven_nebezpechnosti__ukrgidromettsentr/#Навколишнє_середовище_міста
У Києві з 5 липня вводитимуть обмеження руху вантажівок у зв’язку зі спекоюУ столиці з 5 липня вводитимуть обмеження руху великовагових транспортних засобів при температурі повітря більше +28ºС. Зокрема, через перевищення денної температури повітря понад +28°С з 10:00 до 22:00 обмежуватимуть в’їзд та пересування містом великогабаритного автотранспорту вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн. Про це інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА. Такі обмеження запроваджені розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 7 липня 2012 року № 1173 «Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва у зв’язку з підвищенням температури повітря». Департамент звертає увагу, що контроль за дотриманням водіями великовагових транспортних засобів обмеження руху вулично-дорожньою мережею здійснює Управління патрульної поліції у м. Києві. Просимо усіх водіїв поставитися з розумінням до вимушених тимчасових незручностей.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_z_5_lipnya_vvoditimut_obmezhennya_rukhu_vantazhivok_u_zvyazku_zi_spekoyu/#Київ_та_міська_влада
На столичних ярмарках із 4 до 31 липня тимчасово припинена реалізація швидкопсувних продуктівІз 4 до 31 липня на столичних сільськогосподарських та сезонних ярмарках тимчасово припинять реалізацію харчових продуктів, що швидко псуються. Йдеться про свіже м’ясо, м’ясопродукти та ковбасні вироби, живу та свіжоморожену рибу, морепродукти, молоко і молочну продукцію, кондитерські вироби з кремом тощо. Як повідомляє Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА, таке рішення прийняли під час наради щодо організації та проведення сезонних і сільськогосподарських ярмарків у столиці. Тимчасова заборона стосується ярмарків, організаторами яких є комунальні підприємства «Світоч» і «Київська спадщина», що підпорядковані Департаменту. Окрім того, під час проведення ярмарків організатори повинні допускати до реалізації продукцію лише після проведення ветеринарно-санітарної експертизи та за наявності відповідних документів про її проходження. Як повідомляли раніше, Держпродспоживслужба посилила контроль за продовольчою продукцією на ярмарках і ринках у Києві. Такі заходи здійснюються на виконання протоколів Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА у зв’язку з подіями в Херсонської області внаслідок підриву Каховської ГЕС.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/na_stolichnikh_yarmarkakh_iz_4_do_31_lipnya_timchasovo_pripinena_realizatsiya_shvidkopsuvnikh_produktiv/#Ярмарки
2 липня вдень у Києві очікується гроза – УкргідрометцентрУдень 2 липня в Києві очікується гроза (І рівень небезпечності, жовтий). Про це повідомляє Український гідрометцентр. У неділю синоптики також прогнозують мінливу хмарність, вночі без опадів, вітер переважно південно-західний , 5-10 м/с, температура вночі 17-19°, вдень – 27-29°. Фахівці рекомендують під час грози зачиняти вікна і не підходити до них, не братися за металеві вхідні двері, а в разі сильного вітру – триматися подалі від рекламних щитів та дерев, а також не паркувати поруч із ними автівки. У разі підтоплень проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської «Київавтодору»: 044-284-74-19. Якщо впало дерево чи зламалися гілки, можна телефонувати до аварійно-диспетчерської служби «Київзеленбуду»: 044-272-40-18; 044-483-40-45. Також при падінні дерев чи гілок можна викликати рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон КАРС). При травмуванні людей негайно телефонуйте 103.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_2_lipnya_vden_u_kiyevi_ochikuyetsya_groza__ukrgidromettsentr/#Київ_та_міська_влада
У Києві планують збільшити фонд захисних споруд за рахунок підземних об’єктівУ Києві працюють над збільшенням фонду захисних споруд. Зокрема, одним із шляхів розширення кількості укриттів та сховищ для громадян є огляд підземних приміщень та просторів, що можуть бути придатними для цих цілей. Усі власники, управителі, балансоутримувачі будівель та споруд, де наявні такі підвальні, напівпідвальні, цокольні та інші приміщення тощо, що за своїми технічними характеристиками та захисними властивостями можуть слугувати для захисту людей, мають подати відповідну інформацію до районних управлінь Держслужби з надзвичайних ситуацій України в м. Києві. Таке рішення сьогодні прийнято під час засідання Ради оборони міста Києва. Йдеться про надання в оперативному порядку інформації щодо наявності та готовності таких приміщень до використання як захисних. Районні адміністрації мають забезпечити організаційну та координаційну роботу з власниками, управителями й балансоутримувачами, а також забезпечити регулярне інформування про стан виконання виконавчий орган Київської міської ради.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_planuyut_zbilshiti_fond_zakhisnikh_sporud_za_rakhunok_pidzemnikh_obyektiv/#Захисні_споруди_цивільного_захисту
Vcentri HUB: Оболонь став соціальним і культурним осередком для тимчасово переміщених мешканців БахмутаДепартамент суспільних комунікацій КМДА, КНП «Центр комунікації» та Бахмутська міська рада підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає, що на базі відкритих громадських просторів Vcentrі HUB тимчасово переміщені жителі Бахмута зможуть реалізовувати спільні проєкти та ініціативи, просвітницькі заходи, долучатися до реалізації міських політик тощо. Підписання меморандуму лише посилить фактичну співпрацю, яка почалася в березні 2023 року. Із того часу Vcentri HUB: Оболонь надає приміщення для діяльності відповідного Центру підтримки, а команда Vcentrі HUB постійно допомагає з організацією та проведенням різних заходів спільно із працівниками Управління освіти та Управління культури Бахмутської міської ради. «Я радий тому, що наш проєкт Vcentri HUB став у нагоді мешканцям незламного Бахмута, які вимушені були покинути домівки й переїхали у столицю. Разом із Бахмутською міською радою та її підрозділами з березня ми вже провели 35 спільних заходів. І в подальшому готові надавати наші майданчики, долучатися організаційно, інформаційно підтримувати внутрішньо переміщених осіб із Бахмуту, ділитися своїм досвідом. Будемо також самі ініціювати різні спільні формати участі вимушених переселенців, зважаючи їхні потреби», – підкреслив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. Наразі у Vcentri HUB Оболонського району регулярно проводять майстер-класи для дорослих і дітей, різні заходи мистецьких шкіл Бахмута, презентації вишів, педагогічні наради та відкриті звітні концерти. Тут школярі готувалися до ЗНО, а першачки – до школи. Також був організований літній табір. Окрім того, на базі Vcentri HUB: Оболонь мешканці Бахмута зможуть провести день свого міста. Таким чином, відкритий громадський простір став соціальним і культурним осередком для вимушених переселенців з цього міста. «Ми підписали меморандум про співпрацю, адже в Києві нині перебуває понад 7 тисяч мешканців Бахмута. Завдяки нашій співпраці з владою Києва внутрішньо переміщені особи можуть спілкуватися, відвідувати різноманітні заходи. Їм надається психологічна підтримка, яка дуже важлива для переселенців. Меморандум дасть нам потужну підтримку для втілення нових проєктів, які ми готуємося реалізовувати», – зазначила секретарка Бахмутської міської ради Ганна Петриєнко-Полухіна. У Vcentri HUB вимушені переселенці також отримують консультації щодо вирішення питань працевлаштування, пенсійного забезпечення, відновлення документів, компенсації за втрачене житло. Окрім того, постійно відбуваються психологічні лекції і тренінги, на які Центр підтримки запрошує спеціалістів із різних організацій.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/Vcentri_HUB_obolon_stav_sotsialnim_i_kulturnim_oseredkom_dlya_timchasovo_peremischenikh_meshkantsiv_bakhmuta/#Київ_та_міська_влада
У столиці сьогодні очікується гроза – УкргідрометцентрУ найближчу годину з утриманням до кінця доби 24 червня у столиці очікується гроза, пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпеки, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр. У вівторок синоптики також прогнозують мінливу хмарність, вітер північно-західний, 5-10 м/с, температуру вночі 16-18°, вдень – 26-28°. Фахівці рекомендують під час грози зачиняти вікна і не підходити до них, не братися за металеві вхідні двері, а в разі сильного вітру – триматися подалі від рекламних щитів та дерев, а також не паркувати поруч із ними автівки. У разі підтоплень проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської «Київавтодору»: 044-284-74-19. Якщо впало дерево чи зламалися гілки, можна телефонувати до аварійно-диспетчерської служби «Київзеленбуду»: 044-272-40-18; 044-483-40-45. Також при падінні дерев чи гілок можна викликати рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон КАРС). При травмуванні людей негайно телефонуйте 103.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_sogodni_ochikuyetsya_groza__ukrgidromettsentr_985530/#Навколишнє_середовище_міста
Закупівля електростанцій Департаментом муніципальної безпеки КМДА проведена без порушень і кошти у розмірі 1,8 млн грн повернуті до бюджетуСьогодні директору Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роману Ткачуку вручено другу за два дні підозру. Київська міська прокуратура звинувачує Романа Ткачука у нібито розкраданні бюджетних коштів, спираючись на висновок Державної аудиторської служби. Однак в акті перевірки Північного офісу Держаудитслужби зауважень до зазначених закупівель не виявлено. Більше того, кошти ПДВ у розмірі 1,8 млн грн у процесі закупівель, на які вказує обвинувачення, були повернуті до бюджету міста комерційною структурою. Закупівля Департаментом муніципальної безпеки КМДА обладнання для електропостачання здійснювалось відповідно до вимог чинного законодавства в період дії воєнного стану: на виконання протоколу Ради оборони Києва та за кошти резервного фонду бюджету міста Києва. Зазначене обладнання дало змогу забезпечити електропостачанням низку об'єктів критичної інфраструктури. Більше того, закупівля пройшла повну перевірку Північного офісу Державної аудиторської служби України, що зафіксовано у відповідному акті. Окрім того, кошти, що в процесі закупівель комерційною структурою були визначені як ПДВ, за ініціативи та зусиллями Департаменту муніципальної безпеки на сьогодні повернуті до міського бюджету. І про це було повідомлено офіційним листом відповідні державні органи, зокрема й правоохоронні. Однак, ігноруючи ці факти, що також відображені в офіційних документах, доступ до яких є в органів прокуратури, директору Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роману Ткачуку Київська міська прокуратура вручила підозру в цій справі. Учора суд обрав Роману Ткачуку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на підставі врученої раніше підозри, тим самим позбавивши його можливості брати участь у ліквідації надзвичайних ситуацій у місті. Департамент муніципальної безпеки закликає правоохоронні органи та прокуратуру до всебічного неупередженого та справедливого розслідування, де немає місця політичному впливу.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/zakupivlya_elektrostantsiy_departamentom_munitsipalno_bezpeki_kmda_provedena_bez_porushen_i_koshti_u_rozmiri_18_mln_grn_povernuti_do_byudzhetu/#Київ_та_міська_влада