Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Кількість підписників

27
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4
Середній/День:: 4
Середній/Тиждень:: 5
ERR: 14.81%

📊 Кількість повідомлень на день

6.5
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

У столиці перейменували ще 26 міських об’єктів, назви яких пов’язані з росією та її сателітамиУ столиці перейменували ще 26 міських об’єктів, назви яких пов’язані з росією та її сателітами. Такі рішення щодо перейменувань були прийняті сьогодні, 18 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів. За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, країна-агресор роками працювала над знищенням пам’яті про нашу історію, нав’язуючи українцям чужі топоніми, які возвеличували радянський союз та російську імперію. «Вже понад рік міська влада спільно з громадськістю провадить масштабний процес дерусифікації міських об’єктів у столиці. Це стосується зокрема перейменування вулиць, провулків, площ, бульварів, узвозів, а також станцій київського метрополітену. Так, сьогодні було підтримано рішення про перейменування станції «Площа Льва Толстого» на «Площу Українських Героїв», а станції «Дружби народів» - на «Звіринецьку». Загалом сьогодні перейменовано 26 міських об’єктів. У столиці більше немає місця ворожим наративам, які нам десятиліттями нав’язував кремль», – наголосив Володимир Бондаренко. У столиці перейменовано низку міських об’єктів. Станції Київського метрополітену: — станція «Дружби народів» – станція «Звіринецька»; — станція «Площа Льва Толстого» – станція «Площа Українських Героїв»; — проєктна станція «Проспект Правди» – станція «Варшавська». Голосіївський район: — вулиця Генерала Матикіна – вулиця Конча-Заспинська; — вулиця Юрія Смолича – вулиця Докії Гуменної; — провулок Ржевський – провулок Станіслава Лема; — вулиця Володі Дубініна – вулиця Рея Бредбері; — провулок Левітана – провулок Миколи Бурачека; — вулицю Пролетарська – вулиця Наталії Лотоцької; — провулок Пролетарський провулок Наталії Лотоцької; — вулиця Марії Боровиченко – вулиця Віри Ґедройць. Святошинський район: — провулок Кулібіна – провулок Антоніни Смереки; — вулиця Ріхарда Зорге – вулиця Василя Єрошенка; — провулок Червонозаводський – провулок Анатолія Базилевича. Дніпровський район: — вулиця Академіка Бутлерова – вулиця Роберта Лісовського; — вулиця Станюковича – вулиця Любові Малої. Деснянський район: — вулиця Червоноткацька – вулиця Вінстона Черчилля; — вулиця Некрасова – вулиця Зінаїди Тулуб; — вулиця Матросова – вулиця Опанаса Заливахи. Шевченківський район: — провулок Орловського – провулок Джорджа Орвелла. Дарницький район: — вулиця Чкалова – вулиця Сергія Світославського; — провулок Лермонтова 5-го – провулок Дмитра Цвітковського; — провулок Волго-Донський – провулок Надії Світличної; — провулок Суворова – провулок Ніни Строкатої. Солом’янський район: — вулиця Олександра Пироговського – вулиця Григорія Кочура. Печерський район: — Петрівська алея – алея Магдебурзького права.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_pereymenuvali_sche_26_miskikh_obyektiv_nazvi_yakikh_povyazani_z_rosiyeyu_ta__satelitami/#Київ_та_міська_влада
Рятувальники КАРС знову виявили залишки від боєприпасів «Град» у Святошинському лісництві: у разі виявлення уламків ракет, вибухонебезпечних предметів просимо телефонувати 101 та 102Залишки від боєприпасу реактивної системи залпового вогню «Град» знову виявили піротехніки комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» під час обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів території Святошинського лісництва. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА. Сьогодні підрозділ піротехнічних робіт КАРС «Київська служба порятунку» продовжив роботи з обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів території Святошинського лісництва, що в Святошинському районі столиці. Під час проведення робіт у ґрунті було виявлено небойову частину від боєприпасу РСЗВ «Град». Нагадаємо, це не перша знахідка в цьому лісі, на початку травня піротехніки КАРС вже знаходили в цьому лісництві схожі предмети. Загалом протягом дня 4 піротехніки КАРС «Київська служба порятунку» обстежили близько 0,3 га території Святошинського лісництва. Крім цього, протягом тижня піротехнічний підрозділ проводить обстеження й Межигірського лісництва, яке розташоване в Оболонському районі міста. За три дні на наявність вибухонебезпечних предметів перевірено понад 1,0 га угідь. Департамент зауважує, що після нещодавніх масованих обстрілів столиці ворогом, можливо, деталі та рештки від збитих ракет знаходитимуть і мешканці столиці, хоча рятувальники ретельно обстежують місця так званих «прильотів». При виявленні уламків ракет, вибухонебезпечних пристроїв треба обов'язково телефонувати на номери «101» та «102». Нагадуємо, чого не можна робити: — у жодному разі не торкайтеся знахідок власноруч і не дозволяйте це робити іншим; — не переміщуйте предмети, не намагайтеся розібрати їх, заносити у приміщення; закопувати у землю, кидати у водойми тощо; — не фотографуйте та не публікуйте знімки у мережі інтернет. Що варто зробити: — позначте місце знахідки; — відійдіть від підозрілого предмета якомога далі; — негайно повідомте про знахідку підрозділи ДСНС — 101 та поліції — 102; — дочекайтеся приїзду фахівців та вкажіть місце розташування підозрілої знахідки. У випадку надзвичайних ситуацій телефонуйте до Київської служби порятунку цілодобово за номером: (044) 430 37 13.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/ryatuvalniki_kars_znovu_viyavili_zalishki_vid_boyepripasiv_grad_u_svyatoshinskomu_lisnitstvi_u_razi_viyavlennya_ulamkiv_raket_vibukhonebezpechnikh_predmetiv_prosimo_telefonuvati_101_ta_102/#Безпека_та_правопорядок
На базі VcentrіHUB відбудуться тренінги з психологічної підтримки та основ надання першої домедичної допомогиІз червня на базі громадських просторів VcentrіHUB розпочинаються тренінги, де всіх охочих навчатимуть надавати психологічну підтримку людям, які опинилися у кризових ситуаціях. Також передбачені лекції із домедичної допомоги, після проходження яких учасники отримають сертифікати про базову домедичну підготовку. Про це інформує Департамент суспільних комунікацій КМДА. Тренінги з основ надання першої домедичної допомоги відбудуться: Vcentri HUB: Шевченківський (вул. Володимирська, 51-Б) 05.07.2023, 10:00 09.08.2023, 10:00 Vcentri Hub: Оболонь (просп. Оболонський, 22-А) 07.06.2023, 10:00 19.07.2023, 10:00 16.08.2023, 10:00 Vcentri HUB: Голосіїв (вул. Велика Китаївська, 83) 21.06.2023, 10:00 26.07.2023, 10:00 30.08.2023, 10:00. Тренінги з психологічної допомоги: Vcentri HUB: Шевченківський (вул. Володимирська, 51-Б) 03.07.2023, 10:00 07.08.2023, 10:00 Vcentri Hub: Оболонь (просп. Оболонський, 22-А) 05.06.2023, 10:00 17.07.2023, 10:00 14.08.2023, 10:00 Vcentri HUB: Голосіїв (вул. Велика Китаївська, 83) 19.06.2023, 10:00 31.07.2023, 10:00 28.08.2023, 10:00. Щоб пройти обраний тренінг, необхідно заповнити анкету учасника: https://bit.ly/455ltgB. Звертаємо увагу, що кількість учасників на кожну лекцію обмежена. За умови набору групи, реєстрація на відповідну дату закривається. Проєкт реалізується у рамках конкурсу «Black Sea Trust for Regional Cooperation» за фінансової підтримки німецького фонду Маршала.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/na_bazi_VcentriHUB_vidbudutsya_treningi_z_psikhologichno_pidtrimki_ta_osnov_nadannya_persho_domedichno_dopomogi/#Київ_та_міська_влада
«Київ Незламний»: у столиці відбувся другий етап спортивних змагань для ветеранів та їхніх родинСьогодні для ветеранів та їхніх родин у київському парку «Муромець» вдруге відбувся комплексний спортивний захід із силових та адаптивних видів спорту «Київ Незламний». Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. «Місто активно сприяє реабілітації ветеранів через фізичну культуру і спорт. Працюємо над розвитком ефективної спортивної реабілітації учасників бойових дій, що містить елементи мотивації до систематичних занять спортом. Зокрема, організовуємо відкриті тренування в найкращих спортивних клубах столиці, змагання з різних видів спорту, майстер-класи та лекції. Для ветеранів заняття спортом та участь у змаганнях є не тільки корисним відпочинком, а й важливою складовою ефективної реабілітації. Участь у змаганнях додає мотивації до тренувань, допомагає покращити результати, знайти нових друзів та отримати підтримку від однодумців», – зазначила Марина Хонда. Учасники взяли участь у змаганнях із наступних видів спорту: — інвастронг (змагання зі стронгмену для атлетів з інвалідністю); — стрільба з лука (дистанція – 18 метрів, 10 пострілів); — веслування на тренажері (дистанції – 1 і 4 хв) та в командах; — тяга штанги 100х100; — жим лежачи (дисципліни – на максимум і на рази); — відкритий кубок Києва зі стронгмену (абсолютна вагова категорія, 5 вправ). Для родин ветеранів провели майстер-класи з фітнесу від найкращих тренерів Києва. Окрім фізичних вправ, учасники також отримали консультації від професійних спортсменів і досвідчених тренерів щодо формування збалансованого щоденного раціону та дізнались як правильно підібрати харчування.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_nezlamniy_u_stolitsi_vidbuvsya_drugiy_etap_sportivnikh_zmagan_dlya_veteraniv_ta_khnikh_rodin/#Київ_та_міська_влада
До Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у зоопарку влаштували квест та творчі майстерні для багатодітних сімей, родин військовослужбовців та переміщених осіб (+фото)До Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у зоопарку влаштували квест та творчі майстерні для багатодітних сімей, родин військовослужбовців та переміщених осіб. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. «Такі заходи дуже важливі для психологічного розвантаження в умовах війни як для дітей, так і для батьків. Важливо в такий непростий час дарувати близьким позитивні емоції та тішити їх. Сім’я – це завжди про підтримку, про допомогу, про стійкість. Дуже чекаємо на той день, коли всі роз’єднані сім’ї якнайшвидше возз’єднаються під мирним українським небом. Так приємно бачити дитячі усмішки», – зазначила Марина Хонда. Батьки та діти долучилися до сімейного квесту «Родинні пригоди у зоопарку», створили дерево сімейних побажань, склали суперпазл України, спробували себе у традиційних українських ремеслах та виготовили родинний оберіг. На локаціях також діяли творчі майстерні, де можна було взяти участь у майстер-класах із флористики та рогозоплетіння, аквагриму, розпису хною, декору пряників, плетіння патріотичних браслетів, виготовлення ювелірних шпильок та прикрас зі шкіри, блокноту та ляльки-мотанки, патріотичних сувенірів та подарунків, вітальних листівок. Захід «Щаслива родина – вільна Україна!» організували Служба у справах дітей та сім’ї КМДА спільно з Київським зоопарком, Київським міським центром соціальних служб, Київським міським центром сім’ї «Родинний дім». Під час заходу можна було отримати детальну інформацію щодо соціальних послуг, які надаються мережею Центрів соціальних служб столиці. А психологи та фахівці Київського міського центру соціальних служб проводили для всіх охочих консультації щодо виховання дітей та підвищенню стресостійкості членів сім’ї. Також на заході вручили Подяки 10 матерям та нагородили Преміями Київського міського голови одиноких батьків та одиноких матерів, які самі виховують дітей, а також відзначили 3 київські родини, які прожили у шлюбі більше 45 років. Участь взяли 400 людей із числа отримувачів соціальних послуг мережі Центрів соціальних служб міста Києва, зокрема, багатодітні сім’ї, родини військовослужбовців та сім’ї ВПО.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/do_dnya_materi_ta_mizhnarodnogo_dnya_sim_u_zooparku_vlashtuvali_kvest_ta_tvorchi_maysterni_dlya_bagatoditnikh_simey_rodin_viyskovosluzhbovtsiv_ta_peremischenikh_osib_foto/#Київ_та_міська_влада
У німецькому місті Лейпцигу відкрили фотовиставку «Київ – незламне серце Європи»Лейпциг став п’ятим німецьким містом, де відкрилася виставка «Київ – незламне серце Європи», яку підготував Департамент суспільних комунікацій КМДА. На фотографіях зображено життя мешканців столиці та приміських містечок в умовах російської агресії. Основна увага приділяється не руйнуванням Києва та області, а продовженню життя в цих регіонах, попри руйнування. Як повідомляє Департамент, експозиція розміщена у Stadtbüro (відкритий громадський простір) міста. Виставка організована за сприяння муніципалітету Лейпцига та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). «Сьогодні дуже важливо вести боротьбу з агресором і на інформаційному фронті, демонструвати правду про злочини проти людяності, які коїть росія на території України. Наша мета – показати за допомогою цієї виставки Київ як уособлення головного форпосту боротьби за незалежність у війні з рф. Показати, що війна просто зараз триває в самому серці Європи, тому маємо разом докладати зусиль для нашої спільної перемоги», – наголосив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк. Виставку вже побачили у багатьох країнах Європи та світу, зокрема у Чехії, Словенії, Мексиці, Німеччині, Польщі, Канаді й Угорщині. В Україна вона була розміщена на залізничних вокзалах Києва та Львова. Також в травні експозицію презентують у столиці Франції. У виставці використано роботи Дениса Копилова, Олексія Самсонова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_nimetskomu_misti_leyptsigu_vidkrili_fotovistavku_kiv__nezlamne_sertse_yevropi/#Київ_та_міська_влада
Департамент транспортної інфраструктури планує закрити автобусні маршрути в режимі маршрутного таксі №№ 599, 600Департамент транспортної інфраструктури розриває договори із недобросовісним перевізником, що працює на автобусних маршрутах №№ 150, 205, 599, 600. Маршрути №№ 599, 600 планують закрити, оскільки вони на окремих ділянках дублюються комунальним транспортом. Натомість кількість рухомого складу на маршрутах КП «Київпастранс» буде збільшено. Йдеться, зокрема, про наступні маршрути КП «Київпастранс»: автобуси № 44, тролейбуси №№ 29, 50, трамваї №№ 22, 28, 33 (дублюють на окремих ділянках автобусний маршрут в режимі маршрутного таксі № 600); автобуси №№ 87, 108 (дублюють № 599). Маршрути №№ 150 і 205 обслуговуватиме інший перевізник, якого оберуть на прозорому конкурсі відповідно до вимог законодавства. У Департаменті зазначили, що на всіх чотирьох автобусних маршрутах працював один недобросовісний перевізник – ТОВ «Транс-Сіті». Нагадаємо, на початку травня перевірку роботи автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі здійснювала міжвідомча територіальна робоча група з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень. Перевірка, зокрема, встановила, що автоперевізник використовує на маршруті № 150 транспортні засоби, які не відповідають основним вимогам конкурсу.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/departament_transportno_infrastrukturi_planuye_zakriti_avtobusni_marshruti_v_rezhimi_marshrutnogo_taksi_599_600/#Міський_транспорт
Рятувальники КАРС завершили розбір аварійних конструкцій багатоповерхівки у Святошинському районі, що постраждала через нічну ворожу атаку 8 травня (+фото)9 травня рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» продовжили і завершили роботи з розбору аварійних конструкцій багатоповерхівки у Святошинському районі Києва, у яку 8 травня влучили уламки збитого ворожого безпілотника. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА. Зокрема, за допомогою бронтоліфта, наданого Головним управлінням ДСНС України в місті Києві, рятувальники демонтували зовнішні пошкоджені панелі вентильованого фасаду на висоті 10-12 поверхів для подальшого їх відновлення. До робіт від КАРС «Київська служба порятунку» було залучено 5 рятувальників та 1 одиницю техніки. Розпочали роботи об 11:00 і тривали вони понад три години. Нагадаємо, що вчора, 8 травня, рятувальники розпочали роботи з розбору аварійних конструкцій пошкодженого будинку, зокрема, у внутрішній його частині.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/ryatuvalniki_kars_zavershili_rozbir_avariynikh_konstruktsiy_bagatopoverkhivki_u_svyatoshinskomu_rayoni_scho_postrazhdala_cherez_nichnu_vorozhu_ataku_8_travnya_foto/#Київ_та_міська_влада
Рятувальники КАРС розбирають аварійні конструкції у багатоповерхівці у Святошинському районі, що постраждала через нічні атаки ворогом8 травня о 13:30 рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» розпочали обстеження та виконали роботи з розбору аварійних конструкцій багатоповерхівки у Святошинському районі Києва, в яку вночі влучили уламки збитого ворожого безпілотника (БПЛА). Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА. Зокрема, о 14:15 рятувальники розпочали розбір внутрішніх аварійних конструкцій на двох поверхах пошкодженого житлового будинку. До робіт було залучено 5 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» та 1 одиницю техніки. Роботи тривали дві з половиною години. Завтра рятувальники продовжать роботи, зокрема, планують провести демонтаж пошкодженої ділянки вентильованого фасаду будинку. Для цього буде використано спецтехніку. Нагадаємо, що вночі на Київ було здійснено наймасовішу атаку дронами за весь час з початку війни. Уламки кількох дронів пошкодили деякі соціальні об’єкти та житловий багатоповерховий будинок у Святошинському районі. Обійшлося без жертв, проте п’ятеро людей отримали поранення, троє з них – у цій багатоповерхівці.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/ryatuvalniki_kars_rozbirayut_avariyni_konstruktsi_u_bagatopoverkhivtsi_u_svyatoshinskomu_rayoni_scho_postrazhdala_cherez_nichni_ataki_vorogom/#Київ_та_міська_влада
Пошкодження тепломережі на Великій Васильківській локалізованоСьогодні, 6 травня близько 11:10 під час проведення гідравлічних випробувань тепломереж у зоні обслуговування ТЕЦ-5 на вул. Великій Васильківській сталось пошкодження трубопроводу з витоком назовні. Провалля площею 1,5х1,5 м на місці пошкодження огороджене, постраждалих наразі немає. Про це повідомляє КП  «Київтеплоенерго». Тепломережа діаметром 300 мм була введена в експлуатацію в 1982 році. Одразу після повідомлення про витік аварійна бригада «Київтеплоенерго» перекрила подачу води та локалізувала пошкодження. Розпочато підготовку до проведення ремонтних робіт, на місце прибуває спецтехніка та оперативний персонал. Нагадаємо, наразі у Києві триває другий етап гідравлічних випробувань. Труби перевіряють на щільність та міцність, щоб мінімізувати виникнення аварійних ситуацій під час проходження опалювального сезону. Гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки до опалювального сезону (визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378).Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/poshkodzhennya_teplomerezhi_na_velikiy_vasilkivskiy_lokalizovano/#Київ_та_міська_влада