Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини з офіційного порталу Києва
Додано 18 сер 2021

Новини з офіційного порталу Києва

@KyivCityChannel
Кількість підписників: 27
Фото: 6,780
Посилання: 25,800
Опис:
Новини з офіційного порталу Києва: https://kyivcity.gov.ua. Усі права на публікації належать джерелу, яке вказане у кожному повідомленні. Неофіційний канал.

👥 Кількість підписників

27
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4
Середній/День:: 4
Середній/Тиждень:: 5
ERR: 14.81%

📊 Кількість повідомлень на день

6.7
Останній день: 14
Середнє за тиждень: 7.3
Середнє за день: 6.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

20–21 серпня в Києві та області триватиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки – Укргідрометцентр20–21 серпня в Києві та області утримуватиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Про це попереджає Український гідрометцентр. Закликаємо киян і гостей столиці бути обачними під час відпочинку на природі, не розводити вогнища в не пристосованих для цього місцях, не використовувати несправне чи пошкоджене електрообладнання, дотримуватись правил протипожежної безпеки. Також нагадуємо про заборону відвідувати в умовах воєнного стану ліси та лісопаркові території – як під час піших прогулянок, так і на транспорті. Відповідне рішення Ради оборони міста Києва продовжує бути чинним. Наголошуємо, що на території України діє жорстка заборона палити сухостій, за порушення якої передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу: — для громадян – від 6 120 до 12 240 грн; — для посадових осіб – від 21 420 до 30 600 грн. Водночас повідомляємо, що відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за розпалювання багаття в недозволених місцях передбачений штраф від 340 до 1 360 грн.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_2021_serpnya_v_kiyevi_ta_oblasti_trivatime_nadzvichayniy_riven_pozhezhno_nebezpeki__ukrgidromettsentr/#Київ_та_міська_влада
Кияни заборгували за опалення та гарячу воду близько 6,5 млрд грн – «Київтеплоенерго»Загальний борг населення Києва за спожиті послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання на сьогодні складає 6,5 млрд грн. Загалом у столиці налічується понад 100 тис. квартир, мешканці або власники яких не здійснили жодної оплати за опалення протягом минулого опалювального сезону. Рівень оплати за послуги безпосередньо впливає на технічну й кадрову спроможність теплопостачальних підприємств, тому до системних боржників комунальне підприємство «Київтеплоенерго» змушене застосовувати штрафні санкції та позиватися до суду. Про це сьогодні, 18 серпня, під час пресбрифінгу в пресцентрі «Київінформ» повідомив директор структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін. Він зазначив, що в Києві ситуація із заборгованістю за опалення та гаряче водопостачання лишається складною. За понад чотири місяці після завершення опалювального сезону борг киян скоротився лише на 7%. Наразі він становить 6,5 млрд грн, з них 3,7 млрд грн – за опалення та 2,8 млрд грн – за гаряче водопостачання. «Близько 150 тис. клієнтів «Київтеплоенерго» є системними боржниками, які свідомо ігнорують платіжки й вимогу закону щодо оплати послуг. Більше, ніж пів року ці клієнти не зробили жодного платежу за опалення і не звернулись за консультацією чи допомогою. Ще 106 тис. клієнтів – жодного разу не платили за тепло з жовтня минулого року. «Парадоксальним є те, що такими «хронічними» боржниками, зазвичай, виявляються власники елітної нерухомості або й кількох квартир у центральних районах Києва. Так, власник квартири на бульв. Лесі Українки, 7-А (180 м2) за 7 років не здійснив жодної оплати за тепло. А на вул. Золотоустівській, 50 (164 м2) – понад 5 років», – навів приклади Костянтин Лопатін. У «Київтеплоенерго» підкреслюють: навмисна несплата рахунків та накопичення боргів шкодить і клієнтам, і самому підприємству, яке змушене стимулювати розрахуватись за отримані послуги. «Ми застосовуємо всі передбачені й доступні нам методи діалогу з клієнтами: інформування, нагадування, автодозвони, повідомлення у платіжках та особистих кабінетах тощо. Якщо ж лояльна комунікація не переконує боржників, ми змушені вдаватись до штрафних санкцій та передавати справу до суду. «Київтеплоенерго» посилено готується до наступного опалювального сезону, вже виконавши основний фронт робіт – ремонт і тестування мереж та обладнання, виконаний колосальний обсяг заходів з відновлення енергетики після ворожих атак, має й надалі забезпечувати стабільну оплату праці енергетиків. «Київтеплоенерго» посилено готується до наступного опалювального сезону. Уже виконані основні роботи з ремонту й тестування мереж та обладнання, проведений значний обсяг робіт із відновлення енергетики після ворожих атак. Крім того, підприємство має й надалі забезпечувати стабільну оплату праці енергетиків», – зазначив Костянтин Лопатін. У «Київтеплоенерго» назвали найбільших боржників, які винні понад пів мільйона гривень. Власник елітної квартири площею 168 м2 у ЖК «Паркове місто» (вул. Вишгородська, 44/1-Б) заборгував 542 тис. грн. Власник житла преміум-класу на Оболоні площею 158 м2 на вул. Левка Лук’яненка, 21 має борг 507 тис. грн. А власник квартири 135 м2 у новобудові в Шевченківському районі (вул. Татарська, 27/4) заборгував 505 тис. грн. Костянтин Лопатін наголосив, що наслідками в такому випадку для споживача буде примусове стягнення боргу через суд, а також збільшення суми, яку зрештою треба виплатити.Читайте продовження статті за посиланням нижче. Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/kiyani_zaborguvali_za_opalennya_ta_garyachu_vodu_blizko_65_mlrd_grn__kivteploenergo/#Київ_та_міська_влада
17 серпня у Києві очікуються грози – УкргідрометцентрЗавтра, 17 серпня, в Києві та області очікуються грози (I рівень небезпечності, жовтий). Також вдень в окремих районах Київської області очікуються град і шквали 15-20 м/с. Про це попереджає Український гідрометцентр. Синоптики прогнозують у столиці хмарність з проясненнями, короткочасний дощ, грозу. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 17-19°, вдень 26-28°. Фахівці нагадують, що під час грози слід зачинити вікна і не підходити до них, не чіпати металеві вхідні двері, уникати перебування поблизу дерев, не паркувати автотранспорт поруч із деревами. При підтопленні проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської КК «Київавтодор»: (044) 284-74-19. Якщо впало дерево чи зламалися гілки – телефонуйте до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд»: (044) 272-40-18. Також коли падіння дерев чи гілок загрожує життю, звертайтесь до рятувальників: 101 або (044) 430-37-13 (телефон КАРС). При травмуванні людей негайно телефонуйте 103. При несправності світлофорних об’єктів чи дорожніх знаків телефонуйте за номерами: 050-387-35-42 (телефон ЦОДР).Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_17_serpnya_u_kiyevi_ochikuyutsya_grozi__ukrgidromettsentr/#Київ_та_міська_влада
На мосту через річку Десенку триває черговий етап ремонтних робіт із збереженням руху транспорту (+відео)На мосту через річку Десенку триває черговий етап ремонту. Роботи виконуються поетапно, окремими ділянками на смугах руху, щоб забезпечити безперервне транспортне сполучення лівого берега з правим. Про це повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. У 2023 році на замовлення КП «Київавтошляхміст» розпочався ремонт штучної споруди. Він передбачає заміну верхнього та нижнього шарів асфальтобетону, влаштування гідроізоляції та заміну балок прогонових будов на окремих ділянках. У 2024 році роботи продовжилися на інших смугах руху. Наразі фахівці виконують наступну чергу ремонту, яку планується завершити до кінця цього року. У Департаменті звертають увагу, що роботи виконують поступово, охоплюючи різні ділянки мосту. Повне перекриття мосту для одночасного ремонту всіх смуг неможливе, адже він є важливою транспортною артерією міста. Крім того, технологічні процеси – укладання гідроізоляції, ремонт балок та влаштування покриття – потребують дотримання певних термінів та погодних умов. Для зменшення заторів у години пік на мосту впровадили реверсний рух: вранці працюють 3 смуги в напрямку до правого берега, а 1 – до лівого. У вечірні години – навпаки. Така схема враховує інтенсивність транспортних потоків у різний час доби та дозволяє зменшити навантаження на ділянку, де тривають роботи. Як наголошують у Департаменті, після завершення ремонту міст через річку Десенку відповідатиме сучасним стандартам безпеки, комфорту та довговічності.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/na_mostu_cherez_richku_desenku_trivaye_chergoviy_etap_remontnikh_robit_iz_zberezhennyam_rukhu_transportu_video/#Київ_та_міська_влада
У столиці облаштовують безбар’єрний підхід до Головного військового госпіталя на вул. НовогоспітальнійУ столиці триває облаштування безбар’єрного підходу до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» на вул. Новогоспітальній. Ця ділянка є частиною Центрального безбар’єрного маршруту. Про це повідомляють у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. Наразі виконали більше половини запланованих робіт. Фахівці КП ШЕУ Печерського району, зокрема: — понизили бортовий камінь на двох пішохідних переходах; — частково влаштували тактильну навігацію. Для забезпечення комфортного і безпечного руху пішоходів на вул. Новогоспітальній впровадять нову схему організації дорожнього руху, розроблену в КП «Центр організації дорожнього руху». Зокрема, відповідно до неї фахівці КП ШЕУ Печерського району облаштують 3 паркувальні кишені, що дозволить звільнити тротуари від припаркованих авто. Після завершення ремонту фахівці КК «Київавтодор» нанесуть нову дорожню розмітку. У Департаменті зазначають, що до кінця цього року планують облаштувати 28 безбар’єрних підходів, 17 з яких вже зроблено.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_oblashtovuyut_bezbaryerniy_pidkhid_do_golovnogo_viyskovogo_gospitalya_na_vul_novogospitalniy/#Безбар'єрність
Усе починається з гігієни: як уникнути харчових отруєнь (+інфографіка)У спеку ризик харчових отруєнь та кишково-шлункових інфекцій зростає в рази. Щоб запобігти таким захворюванням, варто особливо уважно дотримуватися правил гігієни та стежити за якістю продуктів. В Україні у 2024 році зареєстровано понад 60 тис. випадків гострих кишкових інфекцій, що на 10,4% більше, ніж у 2023-му. У 2025 році тенденція зберігається – лише за перший квартал зафіксовано понад 11 тис. випадків, зокрема на 32% більше випадків ротавірусної інфекції серед дітей. До гострих кишкових інфекцій належать дизентерія, сальмонельоз, гастроентерит, вірусний гепатит A, харчові токсикоінфекції, черевний тиф і паратифи. Інфікування зазвичай відбувається через вживання продуктів, які містять велику кількість збудника або його токсинів. Недуга розвивається, коли бактерія, вірус або токсин потрапляє до ротової порожнини – і найчастішою причиною цього є брудні руки. Основні шляхи передачі: — контактно-побутовий – через брудні руки, предмети побуту, іграшки тощо; — харчовий – через заражені продукти (м’ясо, молоко, яйця, салати з майонезом, кондитерські вироби з кремом); — водний – через вживання для пиття, миття рук, фруктів та овочів води з відкритих водойм, талої води, неочищеної води з колодязів. Від моменту попадання збудника в організм до появи симптомів захворювання може пройти від кількох годин до 7 днів. Як уберегтися від харчового отруєння 1. Дотримуйтесь гігієни: — мийте руки з милом перед приготуванням та вживанням їжі; — використовуйте окремі ножі та дошки для сирих і готових продуктів; — ретельно мийте овочі та фрукти під проточною водою. 2. Зберігайте продукти правильно: — м’ясо, рибу, молоко та інші швидкопсувні продукти не можна зберігати в теплі, необхідно одразу класти їх до холодильника; — не залишайте готові страви при кімнатній температурі більше, ніж на 2 години; — зберігайте продукти в закритому посуді, окремо сирі та готові; — температура в холодильнику має бути нижче +5℃; — навіть у холодильнику продукти не варто зберігати тривалий час – деякі мікроорганізми здатні розмножуватись навіть при низьких температурах. 3. Термічна обробка – найкращий захист: — за температури +70℃ гинуть майже всі небезпечні мікроорганізми; — добре проварюйте та прожарюйте м’ясо, рибу, птицю до готовності; — особливо ретельно готуйте м’ясний фарш, рулети, великі шматки м’яса і цілі тушки птиці; — не вживайте продукти, які мають підозрілий запах, смак або вигляд. 4. Обережно з водою: — якщо немає доступу до бутильованої води, використовуйте воду з бюветів або колодязів – обов’язково прокип’ятіть її перед вживанням; — не використовуйте воду з відкритих водойм для миття посуду або овочів. У разі появи симптомів кишкової інфекції (нудота, блювання, діарея, біль у животі, підвищена температура) негайно звертайтесь до сімейного лікаря, педіатра або інфекціоніста. Дотримання простих правил гігієни, ретельне приготування їжі та контроль якості води – ефективні заходи профілактики, які можуть зберегти ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких. Матеріали інформаційної кампанії зі зміцнення здоров’я населення, раннього виявлення захворювань та формування навичок здорового способу життя розроблені Міністерством охорони здоров’я та поширені Міністерством культури та стратегічних комунікацій.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/use_pochinayetsya_z_gigiyeni_yak_uniknuti_kharchovikh_otruyen_infografika/#Лікарні_та_медицина
У столиці стартував набір на безкоштовний курс «Оператор/операторка верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК)»У столиці стартував набір на безкоштовний курс «Оператор/операторка верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК)». До навчання запрошують ветеранів, ветеранок і жінок. Курс спрямований на їх професійну перекваліфікацію. Його мета – забезпечити учасників та учасниць практичними навичками роботи на сучасному обладнанні з числовим програмним керуванням. Це сприятиме  працевлаштуванню та посиленню економічної спроможності ветеранів, ветеранок і жінок, а також розвитку економічної безбар’єрності у столиці. Оператор ЧПК – це фахівець, який працює з високоточним обладнанням для обробки металів та інших матеріалів за допомогою комп’ютерних програм. Це перспективна технічна професія, затребувана на сучасних виробництвах в Україні. На курсі учасники й учасниці можуть опанувати: — основи металообробки; — програмування та роботу з ЧПК-верстатами; — читання технічної документації та креслень; — практичні навички роботи на сучасному обладнанні. Після завершення навчання всі учасники отримують сертифікат державного зразка та допомогу у працевлаштуванні. Старт курсу – 8 вересня. Тривалість – півтора місяці. Навчання проходитиме в очній формі в Києві (ст. м. «Берестейська»). Реєстрація на курс – за посиланням — https://bit.ly/453xZy5 (для жінок); — http://bit.ly/4lJyyEu (для ветеранів і ветеранок). Проєкт реалізується в межах міжнародної ініціативи Reskilling Ukraine за підтримки шведських партнерів. Ініціатива спрямована на відновлення людського потенціалу в Україні шляхом надання якісної професійної освіти, адаптованої до потреб сучасного ринку праці.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/u_stolitsi_startuvav_nabir_na_bezkoshtovniy_kurs_operatoroperatorka_verstativ_z_chislovim_programnim_keruvannyam_chpk/#Безбар'єрність
Вячеслав Непоп до Дня будівельника: Ми будуємо не тільки стіни. Ми будуємо впевненість у майбутньомуСьогодні, у День будівельника, заступник голови Київської міської державної адміністрації Вячеслав Непоп привітав усіх причетних до галузі та подякував тим, хто щодня працює над відновленням столиці після ворожих обстрілів. «У мирний час ми зводили нові квартали. Тепер повертаємо до життя ті, що ворог намагався стерти з лиця Києва. Ми заходимо туди, де ще вчора був дим і пил. І працюємо, щоб у вікнах знову світилися вогні, щоб у під’їздах лунав дитячий сміх. Щоб люди швидше повернулися у свої домівки. Разом із мером Віталієм Кличком ми бачимо результат – Київ швидко зцілює рани. Дім за домом. Вулиця за вулицею. Ми будуємо не тільки стіни. Ми будуємо впевненість у майбутньому. Низький уклін всім, хто сьогодні відновлює і будує!» – наголосив Вячеслав Непоп. За його словами, відновлення пошкоджених внаслідок ворожих атак будинків – один із ключових пріоритетів міської влади. Київ постійно залучає фахівців і ресурси, щоб якомога швидше повернути мешканців до їхніх осель і відновити нормальне життя в районах столиці.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/vyacheslav_nepop_do_dnya_budivelnika_mi_buduyemo_ne_tilki_stini_mi_buduyemo_vpevnenist_u_maybutnomu/#Містобудування_та_земельні_ділянки
9 серпня – Міжнародний день корінних народів світу: Україна підтримує кримських татар, караїмів і кримчаків у боротьбі за право бути вдомаЩороку 9 серпня у світі відзначають Міжнародний день корінних народів, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 1994 році для привернення уваги до прав, культур і внеску корінних народів. Для України ця подія має особливе значення – в контексті боротьби кримських татар, караїмів і кримчаків за своє право жити на рідній землі, в українському Криму. Корінні народи Криму є носіями унікальної культурної, мовної та релігійної спадщини. Попри історичні переслідування – депортації, репресії та знищення – вони зберегли ідентичність і віру в майбутнє. Кримські татари, зокрема, стали активними учасниками українського державотворення й надалі відіграють важливу роль у суспільно-політичному житті країни. Із початку тимчасової окупації Криму у 2014 році рф посилила політику асиміляції, культурного витіснення та репресій. Сьогодні на півострові переслідують активістів, журналістів, релігійних діячів, фабрикують політично вмотивовані справи. Станом на червень 2025 року 220 українських громадян перебувають в ув’язненні, 133 із них є представниками кримськотатарського народу. Сьогодні корінні народи України продовжують чинити спротив окупації: зберігають мову, традиції, ведуть культурну боротьбу й служать у лавах Збройних Сил України. Міжнародний день корінних народів – це нагода ще раз нагадати: Крим – це Україна. А кримські татари, караїми і кримчаки – невіддільна частина української нації.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_9_serpnya__mizhnarodniy_den_korinnikh_narodiv_svitu_ukrana_pidtrimuye_krimskikh_tatar_karamiv_i_krimchakiv_u_borotbi_za_pravo_buti_vdoma/#Київ_та_міська_влада
8-10 серпня для горили Тоні з КиївЗоо влаштують іменинні пікніки на честь 51-річчя (+фото)8 серпня горилі Тоні з КиївЗоо виповнюється 51 рік. Як повідомляють у КП «Київський зоопарк», на честь цієї події влаштують іменинний пікнік. За людськими мірками Тоні понад 90 років. Він – одна з найстаріших горил Європи. Завдяки щоденній турботі команди зоологів і ветеринарів, збалансованому раціону та спеціальним фізичним вправам Тоні має все необхідне, аби почуватися добре і залишатися активним – у своєму спокійному, розміреному ритмі. Більше про життєвий шлях горили Тоні – за посиланням: https://e.surl.li/vxfwlp. Показові пікніки для Тоні проводитимуть 8, 9 та 10 серпня об 11:00 на літньому майданчику горили на Острові звірів. У КиївЗоо запрошують привітати іменинника, побачити його ранковий вітамінний сніданок та отримати позитивні емоції. Нагадаємо, що вхід у зоопарк – до 17:00, перебування на території – до 18:30. Час роботи квиткових кас: пн – з 12:00 до 17:00, вт–нд – з 10:00 до 17:00. Закликаємо містян пам’ятати про власну безпеку, бути обачними та під час сигналу повітряної тривоги переходити в укриття.Джерело:https://kyivcity.gov.ua/news/News_8-10_serpnya_dlya_gorili_toni_z_kivzoo_vlashtuyut_imeninni_pikniki_na_chest_51-richchya_foto/#Київ_та_міська_влада