Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 287
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Кількість підписників

10 287
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +1287

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 056
Середній/День:: 2,460
Середній/Тиждень:: 1,674
ERR: 19.99%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Свавілля ТЦК. Скільки ще Парламент займатиме позицію страуса і буде робити вигляд, що проблеми не існує⁉️Історія Вадима Рудюка, 55-річного пожежного з Костянтинівки, який має інвалідність ІІІ групи, — лише одна з тисяч подібних. ТЦК його насильно затримали в Харкові, побили, зв’язали скотчем, а коли дізналися, що він учасник бойових дій, то просто викинули на вулицю. Людина, яка 25 років рятувала інших, отримала інвалідність під час служби державі, заслуговує на таке ставлення?! На його місці сьогодні може опинитися кожен! Нещодавно Уповановажений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець оприлюднив жахливі кадри Ужгородського ТЦК, які нагадують концтабір. Людей тримають в умовах, гірших за місця позбавлення волі, без жодних на те законних підстав! Після такого ставлення ми ще дивуємося, чому падає довіра і зростає напруга в суспільстві. Чи будуть ці люди після всього нормально служити чи навпаки шукатимуть найпершу можливість піти в СЗЧ?Ще одна історія – вже від військового омбудсмана, яка розповіла про випадок із 2 тисячами непридатних до служби мобілізованих, які опинилися в одній з військових частин. Як вони туди потрапили і хто понесе за це відповідальність?!  ТЦК сьогодні дозволено все: силоміць затягувати в бус, задувати газовим балоном, бити, відбирати телефони, незаконно утримувати в нелюдських умовах. Навіть великі видання вже пишуть про те, що корупція в ТЦК складає від 2 до 3 мільярдів євро на рік! Влада ще довго буде закривати на це очі?! Команда «Розумної Політики» вже зареєструвала три ключові законопроєкти, які допоможуть боротися з беззаконням.  🔹№15116 щодо виключення з реєстру «ухилянтів» і зняття з розшуку жінок, які були внесені туди незаконно, за їх заявою. Автоматично анулюється і штраф 17 тис грн. 🔹№15115 передбачає відповідальність працівників ТЦК за незаконну постановку жінок на військовий облік – штраф у 170 тис грн. 🔹№15114, який зобов’яже ДБР розслідувати кожен факт незаконної бусифікації.    Наполягаю на терміновому ухваленні цих ініціатив! Якщо влада і Верховна Рада займають позицію страуса і нічого не роблять з цими кричущими проблемами, це виглядає як пособництво злочинам!
ТЦК чи концтабір⁉️ Беззаконня щодо українців потрібно зупиняти‼️Щодня ми бачимо нові приклади незаконної бусифікації та кричущого порушення прав людей представниками Територіальних центрів комплектування. А днями омбудсмен за результатами офіційної перевірки шокував умовами утримання людей в Ужгородському ТЦК. Чоловіків там тримають у нелюдських умовах, у повній антисанітарії і ще й без належних підстав – навіть тих, хто має відстрочку, інвалідність або є учасниками бойових дій!Коли читаєш такі звіти і бачиш фото від Уповноваженого з прав людини, складається враження, що мова йде про концтабори минулого століття. Але це відбувається сьогодні, у сучасній Україні! І навіть з’являється думка, невже сьогодні потрапити до тюрми – комфортніше, ніж до ТЦК?! Там принаймні у кожного є ліжко, посуд і чітко визначені строки перебування. А тут – кілька кружок і тарілок, один туалет і душ на десятки людей і утримання тижнями без жодних законних підстав! Якби подібне скоїв будь-хто інший – це були б багаторічні строки ув’язнення за незаконне позбавлення волі і знущання з людей. Але коли це відбувається під прикриттям системи, то робиться вигляд, що все нормально. Бо працівники ТЦК сьогодні перетворилися на нову касту недоторканних у нашій державі! Чи саме це мав на увазі президент, коли говорив, що у нас «Конституція на паузі»?!До речі, українці чомусь досі не почули реакцію на ці факти від Верховного Головнокомандувача, який несе відповідальність за те, що відбувається в цій системі. Бо мовчання в таких ситуаціях – це теж позиція!
Місяць паливної кризи і «Єбак» замість рішень‼️Від початку паливної кризи минуло вже більше місяця, а влада досі не може пояснити українцям, чому ціни на пальне зросли, і чи була змова на ринку. Замість того, щоб розбиратися в проблемі, шукати механізми стабілізації цін і допомагати тим, хто реально цього потребує, нам запропонували програму «Єбак». Ідея, яка не є адресною, не вирішує проблеми високих цін і є лише перекладанням грошей з однієї кишені в іншу! Влада не запропонувала жодного системного рішення. Вона залишає в силі авансові платежі на прибуток, які обілечують кожну заправку на 60 тис грн щомісяця. АЗС, у свою чергу, перекладають ці витрати на споживачів, підвищуючи ціни. Так само залишаються 20% ПДВ та акцизи, які під час повномасштабної війни підвищили Зеленський з Гетманцевим, хоча ми попереджали про негативні наслідки. У результаті маємо те, що до 47% від ціни на стелі – це податки, які забирає держава. А платити змушені прості українці, бізнес і Збройні Сили. Антимонопольний комітет вже місяць не може дати чіткої відповіді: різке зростання цін – це змова чи ринкові процеси? Але причина не їх «нефаховості». А в тому, що «зверху» прийшла команда не розбиратися. А це означає, що хтось продовжує непогано заробляти на українцях!
Мільярди «змилися» разом із дорогами «Великого будівництва». Де обіцяні гарантії на ремонт?! Прийшла весна, і українські дороги зійшли разом зі снігом. Ті самі дороги «Великого будівництва», які нам презентували як якісні, сучасні і «назавжди». Але, схоже, це «назавжди» закінчилося разом із першими серйозними морозами і снігопадами. Так, зима була непроста. Але такі ж зими були і в Польщі, і в інших країнах Європейського Союзу. І там дороги залишилися. А де виникали проблеми, то їх швидко ремонтували.  У нас же – інша реальність. Станом на сьогодні на відновлення пошкоджених доріг потрібно 32,5 мільярди гривень. Це величезні кошти, яких у бюджеті немає. Але хочеться нагадати, що під час «Великого будівництва» нам обіцяли: якщо з дорогами щось станеться – підрядники відновлять їх за власний кошт. Проте на мій запит Міністерство розвитку громад та територій і Агентство відновлення відповіли, що не далеко всі дороги підпадають під гарантії, не всі підрядники залишилися, а деякі компанії взагалі вже не працюють. Якщо перекласти людською мовою, виходить що гроші змили в каналізацію разом з асфальтом! Так бути не може! Якщо витрачені бюджетні кошти – має бути і відповідальність. Починати потрібно з профільного міністерства, яке сьогодні не виконує свої функції. Інакше історія буде повторюватися щоразу. А платити за це знову доведеться людям!
Жінок незаконно записують в «ухилянтки» і штрафують. Ми внесли законопроєкти, щоб захистити їх і покарати винних з ТЦК‼️ У Верховній Раді вже зареєстровано законопроєкти «Розумної Політики», які мають захистити жінок від безпідставного внесення до реєстрів військовозобов’язаних і «ухилянтів» та запровадити відповідальність для винних. Сьогодні вже відомо про десятки таких випадків. Жінки, які не є військовозобов’язаними, не мають медичної освіти і ніколи не стояли на обліку, раптом опиняються в розшуку ТЦК. А разом із цим отримують штраф 17 000 гривень. Коли вони приходять до ТЦК, щоб виправити очевидну помилку, то чують відповідь, що «немає технічної можливості». І відновити справедливість може тільки суд.  Це ненормальна ситуація, і її потрібно змінювати.  Наш законопроєкт № 15116 дає чіткий механізм захисту. Якщо жінку внесено до реєстру незаконно – ТЦК буде зобов’язане виключити її за заявою. Автоматично анулюється і штраф у 17 тисяч гривень, який був накладений безпідставно. Пов’язаний законопроєкт №15115 передбачає відповідальність для тих, хто вніс жінку до реєстру. Бо в кожної такої «проблеми» є конкретний винуватець! І таких посадовців ми пропонуємо штрафувати на 170 000 гривень — у десять разів більше, ніж сьогодні змушують платити постраждалих жінок. Коли в ТЦК почнуть нести реальну відповідальність, бажання створювати «помилки» зникне дуже швидко!
Законопроєкт про покарання ТЦК за злочинну бусифікацію вже у Раді! Потрібно зупинити касту недоторканних‼️Дії окремих представників ТЦК дедалі частіше нагадують кримінальну хроніку 90-х років. Побиття, збиття автівками, силові затримання і викрадення людей на вулицях. За такі речі має бути відповідальність! Саме тому ми з командою «Розумної Політики» вже зареєстрували законопроєкт №15114, який зобов’яже ДБР відкривати кримінальні провадження за фактами незаконних дій ТЦК, які зафіксовані на відео. Його суть проста: якщо у мережі чи ЗМІ з’являється відео насильницької мобілізації – ДБР зобов’язане внести відомості до ЄРДР і розпочати розслідування. Не «за бажанням», а обов’язково! У державі не може існувати «каста недоторканних». Закон має бути один для всіх! Сьогодні ж постраждалі від незаконних дій ТЦК не можуть добитися справедливості. Поліція не оформлює справи про ДТП чи викрадення, пояснюючи це тим, що «немає заяви від потерпілого». Але як людина може її написати, якщо її схопили на вулиці, відправили на ВЛК, до навчального центру, а згодом – на фронт? Ці зміни потрібні не лише для захисту громадян. Вони потрібні і для армії. Бо силові методи та безкарність не додають мотивації до служби, а лише її руйнують!
Криза у владі – це наслідок ручного управління державою! Причина сьогоднішньої кризи у владі – не у Верховній Раді як інституції. Проблема – в підходах до управління державою і відсутності реальної співпраці президента з Парламентом і урядом. Зараз обговорюють різні варіанти виходу з цієї кризи і поліпшення ситуації. Зокрема – переформатування уряду. Але чи може цей крок дійсно допомогти?Теоретично — так. Але тільки якщо це буде не просто чергова зміна одних на інших, а справжнє перезавантаження уряду, куди прийдуть професіонали, здатні працювати на результат. А для цього в Парламенті має з’явитися справжня коаліція, яка матиме реальний вплив на формування уряду. Де депутати не просто натискатимуть кнопки, а братимуть на себе відповідальність за кожне рішення і призначення. Але я не вірю, що президент на це піде. Він просто не знає як працювати у такому форматі. Після початку повномасштабної війни ми бачимо одну й ту ж модель: коли рішення приймаються в Офісі президента, а потім адаптуються і технічно приймаються на рівні Парламенту й уряду. Але держава не може ефективно функціонувати в режимі постійного ручного управління. Вона має працювати за Конституцією – коли є баланс, відповідальність і справжня командна робота!
Коли заводи будують «за спиною держави» — це не зрада від бізнесу. Це вирок політиці влади!  Український бізнес продовжує тікати з країни. І, на жаль, серед таких компаній і оборонні заводи, про що нещодавно гнівно заявив Зеленський. Але бізнес не тікає від хорошого життя. Він тікає тоді, коли його до цього змушують. І саме «реформи» влади до цього призвели! Сьогодні сектор оборонної промисловості – один із ключових для нашої держави. Це і забезпечення фронту, і фундамент відновлення економіки після війни. Але замість того, щоб створювати умови для розвитку, влада роками заганяла його у глухий кут. Ми три роки говорили про необхідність дати українським виробникам можливість працювати не лише на внутрішній ринок, а й експортувати надлишок своєї продукції за кордон. Влада цього не робила, бо тоді втрачала б корупційні можливості.  Коли немає можливості експорту – бізнес замкнений лише на внутрішньому ринку. І тоді обов’язково з’являються чиновники, які починають вирішувати, у кого купувати, за якою ціною і з якою корупційною «надбавкою». Бізнес змушений або погоджуватися на такі кабальні умови, або взагалі втрачає можливість продавати свою продукцію, і вона замість того, щоб працювати на оборону і економіку, припадає пилом на складах! У результаті залишається лише один шлях – шукати можливості за кордоном і будувати виробництва там, щоб вижити і розвиватися. Так, це проблема для держави. Бо разом із заводами з України виїжджають технології, інвестиції і робочі місця. А головне – країна втрачає людей з досвідом, знаннями і розумом, які могли б працювати тут, на Україну. Але це питання не до бізнесу. Це питання до влади, яка створила умови, за яких працювати в Україні стає дедалі складніше. Корупція, підняття податків, неможливість нормального діалогу між владою та бізнесом, повна відсутність плану по розбудові українського ВПК!  Якщо підходи влади надалі не зміняться, то країна ризикує зіткнутися з економічним колапсом, який вдарить і по Збройних силах України, і по державі в цілому!
Уряд зливає мільярди на «кешбеки» і «відоси» замість реальної допомоги людям! Сьогодні під час Години запитань до уряду поставив міністрам питання – як саме витрачаються державні кошти. Бо коли країна воює, кожна гривня має працювати на оборону, а фінансова допомога перш за все повинна доходити до малозахищених українців.У міністра економіки запитав про кешбек на пальне, який у суспільстві вже прозвали «Єбак» чи «Єбачок». Скільки реально коштує ця програма і чи є в ній справжня адресність, щоб допомогу отримували саме ті, хто її потребує? Бюджету програма коштує 20 мільйонів гривень на день. Тобто приблизно 600 мільйонів на місяць. Фактично – десятки мільйонів щодня вилітають з бюджету – без жодної адресності! Де тут справедливість? Чому однакову «допомогу» сьогодні може отримати як переселенець на старенькому «Ланосі», так і людина на дорогому авто?У профільному міністерстві замість чітких розрахунків і продуманих механізмів ми почули поради поспілкуватися з якимись «друзями на Майбахах»! Мабуть, в урядовців на їх посадах і з’явилися такі знайомі, але державна політика не може будуватися на здогадках чи сподіваннях, що заможні люди самі відмовляться від бюджетних грошей! Завдання уряду – створювати чіткі правила і запобіжники, щоб підтримка доходила саме до тих, кому вона дійсно потрібна! Ще одне питання стосувалося 4 мільярдів гривень на створення «1000 годин контенту». Справді важко зрозуміти: невже сьогодні немає більш важливих напрямків, куди можна спрямувати ці кошти?Коли дорожчає пальне і продукти харчування. Коли бізнес ледве виживає. Коли людям потрібна реальна підтримка!Бо без «відосів» держава проживе. А без пального, роботи і доходів — ні!
«Помилки» ТЦК, які коштують людям занадто дорого‼️Це потрібно припиняти: ініціюємо штрафи і кримінальну відповідальність за злочинну мобілізацію і порушення Закону❗️  Ми дожилися до ситуації, про яку попереджали ще рік тому – фактично до спроб мобілізувати вже й жінок. Сьогодні жінки, які ніколи не служили, не мають військово-облікової спеціальності і не є медиками, раптом опиняються в розшуку ТЦК, в реєстрі «ухилянтів» і отримують штрафи у 17 тисяч гривень. І такі випадки вже далеко не поодинокі. Але найгірше те, що швидко виправити таку «помилку» практично неможливо. Жінки звертаються до ТЦК, пишуть заяви, щоб їх виключили з реєстру, а у відповідь чують: «механізму немає». У підсумку жінка змушена йти до суду, витрачати власні гроші, час і нерви. Якщо у ТЦК «немає механізмів» виправляти власні помилки – ці механізми потрібно створити на рівні закону. Саме тому разом із колегами з команди «Розумної Політики» ми ініціюємо законопроєкт: якщо жінка потрапила до реєстру помилково – її мають автоматично звідти виключити після її заяви і скасувати штраф у 17 тисяч гривень.  Але будь-яка «помилка» має відповідального. Бо в реєстр жінки потрапляють не самі – їх туди вносять конкретні посадові особи або ті, хто створив недосконалу систему. І якщо людині можуть виставити штраф 17 тисяч гривень ні за що, то той, хто допустив таку «помилку», також має нести відповідальність. І вона повинна бути відчутною – штраф у десятикратному розмірі – 170 тис грн!  Але проблема «помилок» ТЦК не обмежується лише незаконним розшуком жінок. Потрібно припиняти незаконну мобілізацію! Коли людей хапають на вулицях, коли мобілізують тих, хто має законні підстави для відстрочки, інвалідність, багатодітних, заброньованих. Їх відправляють на навчання, витрачають бюджетні гроші на підготовку, а вже після цього з’ясовується, що сталася «помилка» і людина списується. Але такі «помилки» коштують людям занадто дорого!  Саме тому ми з командою «Розумної Політики» реєструємо ще одну ініціативу: якщо відео незаконних дій ТЦК з’являється в інтернеті чи медіа, ДБР повинне не «мати право», а бути зобов’язаним автоматично відкривати провадження і розслідувати такі випадки. Цю ганьбу треба завершувати негайно. Бо якщо й далі заплющувати очі на бусифікацію, на «помилки» ТЦК і робити вигляд, що все нормально, — ми власними руками дискредитуємо українську армію. А ворог тільки цього й чекає!