Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 287
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov
Джерело

Дмитро Разумков_Офіційно | Якщо влада хоче запрошувати іноземців — нехай вони замінять наших війс...

Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно Дмитро Разумков_Офіційно @Dmytro_Razumkov_official
2 280 Охват/переглядів 2026-05-23 09:01 Повідомлення №4829
Якщо влада хоче запрошувати іноземців — нехай вони замінять наших військових на фронті‼️Коли чуєш розмови про те, що в Україну треба масово привозити трудових мігрантів, виникає просте запитання: а влада взагалі пам’ятає про мільйони українців, які були змушені виїхати за кордон через війну?Замість того, щоб думати, як повернути своїх людей додому, створити для них нормальні умови, роботу, безпеку і справедливі правила — країну планують заселяти іноземцями. Ми поважаємо всі національності, але Україні потрібна не заміна своїх громадян, а їх повернення.Але якщо українці й далі бачитимуть корупцію, хаос, свавілля ТЦК і байдужість влади – шансів на масове повернення буде все менше. Складається враження, що владі значно простіше привезти працівників з інших країн, ніж зробити так, щоб власні громадяни хотіли жити й працювати тут. І тут виникає ще одне питання. Чому влада не реалізує свій же план із залучення іноземців до армії? Нехай вони отримують обіцяні Зеленським майже 10 тисяч доларів і замінять наших захисників на фронті. А українські військові нарешті повернуться додому – до своїх родин, до нормального життя і до відбудови власної держави. Тоді й сотні тисяч українців, які сьогодні перебувають у тіні через бусифікацію та корупційну систему ТЦК, зможуть нормально працювати на економіку країни, а не жити в постійному страху бути схопленими просто на вулиці!