Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 287
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Кількість підписників

10 287
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +1287

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 056
Середній/День:: 2,460
Середній/Тиждень:: 1,674
ERR: 19.99%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

ТЦК треба розформувати, а мобілізацію будувати на мотивації та справедливості‼️ Якщо влада досі думає, що людей можна батогом заганяти в підрозділи – це ні до чого нормального не приведе. Це лише збільшує кількість СЗЧ, множить недовіру і руйнує мотивацію тих, хто готовий служити.Мобілізація має триматися не на страху і бусифікації, а на справедливості, мотивації й чесних правилах. Саме тому система потребує повного перезавантаження.Ми з командою часто їздимо на фронт і спілкуємося з військовими. І самі захисники говорять, що ситуацію можна змінити через фінансову мотивацію і чіткі терміни служби. Саме тому команда «Розумної Політики» ще минулого року зареєструвала законопроєкт про виплату 1 млн грн при підписанні першого контракту. Але він досі лежить без розгляду в комітеті. Так само влада вже три роки блокує закон із нашою правкою про повернення доплат 30 тис грн усім захисникам.Ще у 2024 році, коли приймався закон про посилення мобілізації, влада викинула з нього норму про терміни служби й пообіцяла окремий законопроєкт до 18 грудня 2024 року. Минуло вже майже півтора року – закону від влади досі немає. Натомість законопроєкт нашої команди № 11217 про терміни служби лежить у профільному комітеті ще з весни 2024 року.Так само зареєстровані наші законопроєкти про ротації, додаткові відпустки та поступовий перехід до контрактної системи армії.Не менш важливо врегулювати питання служби чоловіків віком 55+. Багато з них мають величезний досвід і можуть бути корисними як водії, механіки, технічні спеціалісти чи працювати в забезпеченні. Але сьогодні їх часто відправляють на передову навіть тоді, коли стан здоров’я цього не дозволяє. Наш законопроєкт № 13623 дає можливість людям старше 55 років служити на передовій виключно добровільно.І окрема тема – ТЦК. Цю структуру треба розформувати. Її вже неможливо перейменувати чи реформувати, настільки вона себе дискредитувала. Поки одні роками воюють на передовій без ротацій і термінів служби, інші демонструють «героїзм» у тилу: побиття людей, газові балончики, бусифікація і повна безкарність. Якщо вони такі «бойові» - нехай показують свій героїзм не проти цивільних на вулицях, а проти ворога на фронті!
Економіка країни скоро опиниться там, звідки брали пісок для «Династії» — на кладовищі❗️ Бюджет на 2026 рік сьогодні не просто дірявий – він розірваний на шматки. Коли його приймали, нам розповідали, що «все буде добре», що гроші від партнерів точно будуть, що всі «фартові» і все вирішать. А тепер просте питання: де 90 мільярдів від європейських партнерів? Де гроші від МВФ, які Парламент уже мав би спрямувати на потреби армії та підтримку малозахищених українців? Натомість нам знову пропонують піднімати податки для бізнесу. Замість того, щоб підтримати тих, хто ще тримає економіку країни, влада хоче добити їх остаточно. Бо, мабуть, комусь дуже заважає український бізнес, який ще працює, дає людям роботу і забезпечує армію своїми податками.  І поки економіка сиплеться, ніхто не хоче відповідати й на інші питання. Що відбувається з медициною, освітою? Де обіцяна реформа ТЦК, які продовжують перекривати дороги і ловити людей на вулицях. Ходять у повному екіпіруванні – так, що їх можна одразу відправляти ближче до передової! На цьому тижні Верховна Рада мала почати наводити лад у цій системі і розглянути законопроєкти «Розумної Політики» №15115 та №15116 про виключення жінок з незаконного обліку та штрафи у 170 тисяч гривень для винних у цьому працівників ТЦК. Керівництво Парламенту і монобільшості обіцяли, що їх винесуть у зал. У результаті – їх немає ні в комітеті, ні в порядку денному!
Коли монобільшість шукає винних у проблемах країни, головне – не вийти на самих себе‼️Перш за все, висловлюю співчуття всім, хто втратив близьких і постраждав від чергової масованої російської атаки.Після таких важких ночей особливо боляче дивитися на те, що відбувається у Верховній Раді. Бо поки люди живуть під сиренами та чекають реальних рішень, Парламент часто демонструє повну відірваність від проблем країни.Соромно і за кількість депутатів у залі, і за «роботу», коли в порядку денному всього 6 питань, які можна розглянути за годину!І особливо цинічно виглядає «щире здивування» представників монобільшості: «чому досі немає закону про демобілізацію?», «де підняття зарплат військовим?», «а чому не підвищують пенсії, зарплати медикам і вчителям?», «де відповідальність ТЦК?»Усе це лежить роками в комітетах, які очолюють саме представники «Слуги народу»!Законопроєкт «Розумної Політики» про терміни служби для військових № 11217 зареєстрований уже два роки і застряг у комітеті. Правка «Розумної Політики» №48 до закону № 8312 про повернення 30 тисяч доплат військовим і обмеження зарплат чиновників була підтримана ще у 2023 році. Але влада її блокує вже третій рік поспіль.Ми подавали правки до бюджету-2026 про підвищення зарплат вчителям і медикам. Навіть у монобільшості вистачало людей, які це підтримували. Але ці правки збив Кабмін, який призначали ті ж «слуги народу»!А законопроєкт № 13214 про підвищення мінімальних пенсій для 1,7 млн українців уже рік лежить без руху в комітеті. Те саме і з відповідальністю ТЦК. Хочете навести порядок? Прийміть наші законопроєкти про кримінальну та адміністративну відповідальність працівників ТЦК! Навіть попри обіцянку керівництва Верховної Ради і «Слуги народу», у порядку денному немає наших законопроєктів № 15115 і № 15116 про зняття з військового обліку жінок, які, були поставлені туди незаконно, і про штрафи у 170 тис грн для посадовців ТЦК, які допустили такі «помилки»!У монобільшості люблять скаржитися на проблеми країни. Але коли справа доходить конкретних рішень – усе чомусь гальмується їхньою ж владою!
⚡️Парламент підтримав наш законопроєкт про створення спецфонду бюджету для ЗСУ‼️ Прийняття його в цілому заблокували депутати від “Голосу”‼️Щойно Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт нашої команди №15167. “ЗА” – 226 депутатів. Документ передбачає створення окремого фонду держбюджету, куди будуть іти кошти з 5% військового збору. Ми добиваємося цього рішення вже не один рік, бо кошти з податку, який має назву «військовий збір», повинні мати цільове використання і йти саме на потреби армії, а не телемарафон, утримання Офісу президента, уряду чи будь-які інші видатки! Законопроєкт мав бути прийнятий відразу за основу і в цілому – як це і рекомендував комітет. Але це заблокували депутати від “Голосу”. Це саме та фракція, яка ще три роки тому заблокувала закон із правкою «Розумної Політики» про виплати 30 тис грн військовим і обмеження максимальних зарплат чиновникам!!І тепер через цих же депутатів гроші з військового збору продовжать витрачатися на телемарафон, кешбеки та інші піар-видатки влади! Будемо уважно стежити, щоб проєкт пройшов друге читання якомога оперативніше!
Кооператив «Династія» і пісок з кладовища. Все, що відбувається, нагадує поховання державності❗️Вчора вся країна, м’яко кажучи, дивувалася новинам із Вищого антикорупційного суду та новим фактам у справі будівництва кооперативу «Династія».Не думав, що після угоди про надра в Україні вже настільки все погано з ресурсами, що пісок для будівництва доводиться брати прямо з кладовища. Страшно навіть уявити, з чого в тих будинках планували робити паркет і з якого мармуру чи граніту – сходи. Після таких подробиць хочеться порадити колегам обережніше ставитися навіть до цукерок у високих кабінетах, бо незрозуміло звідки вони там беруться, особливо після Великодніх свят. Після всього почутого виникає лише одне питання: ми вже остаточно пробили дно чи ще ні?!Соромно за те, до чого довели інститути влади. Сьогодні все це б’є не лише по президенту як по інституції, не лише по Верховній Раді, Кабінету міністрів чи РНБО. Це б’є по моральному стану армії, яка змушена не тільки стримувати ворога, а ще й дивитися на весь цей абсурд всередині країни.Це б’є по міжнародній підтримці України. Можна скільки завгодно приймати «євроінтеграційних» законів, але це вже не допоможе, якщо партнери почнуть уважно читати все те, що сьогодні обговорює країна!Те, що сьогодні відбувається, все більше нагадує поховання української державності.
Голова Нацбанку звітуватиме в Парламенті про фінансову вседозволеність наглядових рад‼️ Депутати підтримали мою ініціативу168 народних депутатів проголосували за виклик до Верховної Ради голови НБУ Андрія Пишного. Завтра о 12:00 він має прийти і пояснити рішення, яке викликає дуже багато запитань. Я піднімаю цю тему вже не перший пленарний тиждень. Бо з 1 травня Нацбанк дозволив купувати валюту в необмеженій кількості для виплати зарплат наглядовим радам. Більше того, їм можна безперешкодно виводити ці кошти за кордон!Сьогодні звичайні громадяни України не можуть вільно розпоряджатися власними грошима: діють ліміти, обмеження на перекази та зняття коштів. Тому голова НБУ має прийти і публічно пояснити: чому для простих українців всюди чекають обмеження і заборони, а «обраним» з наглядових рад дозволено все?! Крім того, я пропонував запровадити порядок виступу запрошених на доповідь у Верховну Раду. Не просто формальний звіт на кілька хвилин, а повноцінна процедура з запитаннями народних депутатів і відповідями доповідача – так, як це зокрема відбувається під час призначення міністрів. Але ця ініціатива не набрала необхідної кількості голосів. Мабуть, для більшості депутатів важливіше швидко заслухати чергову формальну доповідь і розійтися, ніж реально отримати відповіді на питання, які сьогодні хвилюють українців!
Військовий збір — тільки на армію, а зарплати захисників мають зрости вже зараз! Будемо наполягати на цьому пленарному тижні‼️Уже на цьому пленарному тижні Верховна Рада має проголосувати законопроєкт «Розумної Політики» №15167 про створення спеціального фонду державного бюджету, куди будуть зараховуватися кошти з військового збору.Це питання справедливості. Ми вже не один рік наполягаємо: військовий збір має йти виключно на армію. Бо сьогодні ці кошти можуть витрачатися на що завгодно: зарплати і перельоти чиновників, телемарафон та інші піар-програми влади.Нагадаю, що влада взагалі хотіла зробити цей податок пожиттєвим. Ми цього не дозволили. У результаті його продовжили на три роки після завершення війни. Але якщо українці платять ці 5%, то мають чітко знати: кожна гривня йде на потреби сектору безпеки й оборони! Наш законопроєкт підтримали Мінфін, Міністерство оборони. Профільний комітет, рекомендував ухвалити його за основу і в цілому. Сподіваюся, що в сесійній залі так і відбудеться, ніхто не почне його блокувати, щоб до другого читання внести туди свої «шкурні» правки.А паралельно ми будемо подавати альтернативний урядовому законопроєкт про зміни до державного бюджету. У проєкті Кабміну є правильні речі – додаткові кошти на сили безпеки і оборони. Але разом із цим влада знову закладає мільярди в резервний фонд, звідки фінансуються «Вовині тисячі», «Єбачки» та інші «кешбеки». Ми ж у своєму документі будемо закладати збільшення виплат військовим. Бо крім гучних заяв президента про підвищення зарплат захисникам, які з’явилися після нових плівок Міндіча, ми поки так і не побачили жодного конкретного рішення чи законопроєкту!
Багаті платять, а бідні воюють⁉️ «Реформа» мобілізації від влади Серед ініціатив влади щодо «реформи» мобілізації з’являються вже зовсім абсурдні і небезпечні речі. Фактично нам пропонують узаконити можливість відкупитися від служби.  Тобто логіка така: якщо маєш гроші – можеш не воювати. А якщо не маєш – ідеш на фронт. Історія таке вже бачила в Середньовіччі. І сьогодні нам намагаються продати ту саму модель під виглядом «реформи». Але це точно не про справедливість. Це про країну, де бідні воюють, а багаті живуть своїм життям далі. Більше того, це дуже нагадує рекет. Спочатку створити проблему, а потім запропонувати вирішити її за гроші. І всі прекрасно розуміють, що ця система вже давно працює в тіні. Ті, хто раніше платив вчорну, просто почнуть платити офіційно. А якщо правила знову змінять, то люди підуть по новому колу. У підсумку це перетворюється на нескінченний механізм заробітку. Але не для держави й армії, а для тіньового бюджету ТЦК. За різними оцінками, сьогодні він уже сягає 3 мільярдів євро на рік – це близько 160 млрд грн. Влада взагалі планує боротися з цією корупцією?! Якби ці кошти реально працювали на державу, вони могли б піти на підтримку армії та мотивацію людей служити. Наприклад, на виплату мільйона гривень при підписанні першого контракту. Відповідний законопроєкт № 13623 команда «Розумної Політики» подала ще минулого року. Але замість того, щоб створювати чесні стимули для служби, нам знову пропонують схеми, які лише збільшують тіньові потоки і несправедливість у суспільстві! А ще тут виникає дуже просте питання. Я впевнений, що багато наших захисників теж готові заплатити, щоб повернутися додому до родин. Якщо влада хоче вводити «тариф» за право не йти на фронт, то чи буде така можливість у військових, які вже роками воюють? Вони свій обов’язок перед державою вже виконали і як ніхто заслуговують на відпочинок!
Удар по людях з інвалідністю та скасування офіційних бронювань: замість боротьби зі схемами влада хоче вирішувати проблеми з мобілізацією за рахунок звичайних українців‼️ Від деяких депутатів монобільшості останнім часом звучать просто «геніальні» ідеї, як вирішити проблеми з мобілізацією. Наприклад, пропонують йти на підприємства і спершу відправляти на фронт тих, хто має бронювання, бо до них «легше дотягнутися», ніж до людей, які ховаються вдома. Тобто замість того, щоб навести лад у системі, влада хоче забрати тих, хто працює, платить податки, з яких фінансується армія, і тримає економіку країни! Тоді люди, які отримали законне бронювання і працюють на критичних підприємствах, мають повне право поставити зустрічне запитання: а чи не забагато заброньованих у Верховній Раді, Кабміні, Офісі президента, наглядових радах? Чому вкотре проблему, яку створила сама влада, намагаються вирішити за рахунок звичайних українців? Наступні заяви – ще цікавіші. Нам розповідають, що 98% довідок про інвалідність – куплені. Але тоді давайте чесно: якщо є фейкові довідки, то їх хтось продавав. Чому ніхто не говорить про відповідальність тих, хто будував ці схеми і заробляв на них?  Бо в результаті ті, хто дійсно купив довідку і має гроші – знову «вирішать питання». А ті, хто реально має інвалідність – опиняться під ударом. І таким людям буде простіше виїхати за кордон, ніж доводити очевидне!  А ще хочеться нагадати, що серед тих, хто має довідку про інвалідність, величезна кількість наших захисників, які отримали травми на фронті. Тому перш ніж кидатися такими заявами, нехай автори цих абсурдних ідей спробують сказати це військовим в очі!
Після нових плівок Міндіча влада раптово «знайшла» гроші для військових‼️Президент раптом згадав, що в армії потрібно підвищувати зарплати. І сталося це саме тоді, коли владі треба було перебити публікацію нових плівок Міндіча. Виявляється, щоб знайти гроші на захисників, достатньо було гучного корупційного скандалу?! Бо ще у 2023 році Парламент підтримав правку «Розумної Політики» №48 — про повернення 30 тисяч грн виплат військовим і обмеження зарплат чиновників на рівні 10 мінімалок. І саме президентська фракція «Слуга народу» це рішення блокує вже три роки! Весь цей час нам розповідали, що «грошей немає» і підвищувати зарплати військовим це «популізм». Але при цьому щоразу в бюджеті гроші знаходились: на «Єдиний марафон», на утримання Офісу президента, Кабміну, на захмарні зарплати чиновників і наглядових рад.Те саме і з контрактною армією. Наш законопроєкт № 13624 лежить у Верховній Раді з минулого року. І тільки зараз влада починає говорити про зміну підходів і відмову від бусифікації.Тому треба нарешті визнати: проблема була не у відсутності грошей. А в тому, що влада їх просто не хотіла спрямовувати на військових!