Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 287
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Кількість підписників

10 287
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: +39
Середній/Місяць:: +1287

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 056
Середній/День:: 2,460
Середній/Тиждень:: 1,674
ERR: 19.99%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Знищена економіка і порожній Пенсійний фонд. Влада хоче виправити свої провали через підвищення пенсійного віку?!Сьогодні мільйони українських пенсіонерів рахують кожну гривню і ледь виживають. Виплат, які вони отримують, часто не вистачає, щоб навіть купити найнеобхідніші продукти, ліки і оплатити комуналку.  У цьому році пенсія збільшилась «аж» на 234 гривні! Це близько 8 гривень на день! Сума, за яку не купиш навіть порожній пакет! Тепер урядовці почали розповідати, що "мінімалка" має бути не менше 6 тисяч гривень. Це дуже добре, але чи готовий уряд показати, де візьме кошти?! Коли минулого року команда «Розумної Політики» пропонувала підняти мінімальну пенсію вдвічі – до 4722 гривень, влада розповідала, що грошей немає!Паралельно сьогодні починають з’являтися розмови про підвищення пенсійного віку до 67 років. Може влада хоче, щоб літні люди взагалі не дочекалися пенсії?! Проблема не в тому, що українці «надто рано» виходять на пенсію, а в тому, що через політику влади в Україні стрімко скорочується кількість людей, які офіційно працюють. Мільйони виїхали за кордон. Частина бізнесу закрилася або пішла в тінь. Тисячі людей уникають офіційного працевлаштування, бо бояться потрапити на радари ТЦК. У результаті держава недоотримує податки та внески до Пенсійного фонду.Сьогодні на одного пенсіонера припадає менше одного працюючого. А для нормальної роботи системи має бути щонайменше двоє.Тож замість того, щоб шукати найпростіше рішення і перекладати проблеми на літніх людей, влада має відповісти що зроблено для створення робочих місць? Для повернення українців додому, для розвитку економіки? Щоб люди могли офіційно працювати і наповнювати Пенсійний фонд!Бо підняти пенсійний вік – найлегше. Значно складніше визнати власні помилки і почати їх виправляти!
Перегляд бронювань: Уряд вирішив кошмарити тих, хто чесно працює‼️Після постанови Кабінету міністрів про перегляд бронювань та статусу критично важливих підприємств під удар можуть потрапити саме ті, хто сьогодні чесно працює, платить податки, утримує економіку і допомагає країні вистояти.Влада пішла шляхом найменшого супротиву: тих, хто знаходиться в розшуку, вирішили не чіпати, бо все рівно не можуть їх знайти. А от тих, хто працює офіційно, показує усіх своїх працівників, сплачує зарплати та податки, можна знову перевіряти, переглядати, забирати статуси критичності і раптово змінювати правила!За різними оцінками, такі рішення влади призведуть до зменшення на 15% кількості заброньованих. Це шлях до подальшої тінізації економіки. Люди, які досі ще працювали офіційно, почнуть йти в тінь, щоб потрапити на радари ТЦК. А зменшення кількості робочих місць призведе до скорочення податків, які наповнюють державний бюджет. А паралельно від урядовців звучать ідеї про масовий перегляд бронювань не лише для бізнесу, а й для тих, хто не працює в оборонній сфері. А це і вчителі, і медики, і енергетики, і комунальники – люди, без яких країна просто не зможе функціонувати!Складається враження, що влада живе за логікою «що гірше – то краще». Чим закінчуються такі експерименти – відомо заздалегідь: більше тіні, більше корупції, менше робочих місць і менше грошей у бюджеті!
«Кого легше схопити – того й відправимо на передову»⁉️ Так мобілізація працювати не може❗️На початку повномасштабного вторгнення чоловіків старше 50 років часто відправляли з військкоматів додому, бо казали, що вони «занадто дорослі» і «людей вистачає». А зараз їх мобілізують і відправляють у підрозділи так, ніби всі однаково можуть воювати на передовій.Але в когось проблеми зі здоров’ям, хронічні хвороби, а хтось просто фізично вже не витримає бойових завдань на «нулі». І коли таких людей відправляють на фронт – це часто закінчується СЗЧ або трагедіями.Саме тому команда «Розумної Політики» ще в минулому році зареєструвала законопроєкт №13623. Ми пропонуємо дозволити людям старше 55 років служити на передовій лише добровільно – якщо вони мають сили, бажання і готові до цього. А якщо ні – вони можуть бути корисними там, де потрібен їхній досвід і професійні навички: водіями, механіками, техніками, логістами, інженерами.Сьогодні ж система часто працює за іншим принципом: «хто повільніше бігає і кого легше схопити – того й відправили на фронт». І про наслідки таких підходів ніхто думати не хоче!
Сильна держава – це не про виживання. Це про розвиток, майбутнє і можливості для людей жити, працювати та будувати плани у своїй країні.Виступив на панельній дискусії «Від пішака до ферзя: що визначає велику державу?» в рамках Black Sea Security Forum в Одесі. Сьогодні Україна стоїть на роздоріжжі. Ми можемо намагатися відновити те, що було до 2022 року. А можемо побудувати нову економіку – сильну, сучасну і конкурентну. І перший вибір – це шлях у нікуди. Він не поверне мільйони українців додому і не створить країну, в якій захочеться жити нашим дітям.Україна має робити ставку на промисловість, енергетику, глибоку переробку в аграрному секторі. Бо сильна економіка – це не продаж сировини. Це виробництво, технології, інвестиції, робочі місця і додана вартість тут, в Україні.Окремий напрямок – оборонна промисловість. Сьогодні українська оборонка вже стала однією з найсильніших у світі. Це досвід, за який ми щодня платимо надто високу ціну на фронті. Але саме ці технології можуть стати не лише гарантією безпеки, а й одним із фундаментів майбутньої української економіки.Але найголовніше – це наші люди. Без українців не буде сильної України. Тому замість розмов про масове завезення трудових мігрантів влада мала б думати, як повернути додому мільйони наших громадян. А якщо ми й говоримо про залучення іноземців, то в першу чергу – до лав Збройних Сил України, щоб вивільнити українців для відбудови держави та економіки.І варто пам’ятати, що жодні інвестиції, розвиток і успішне майбутнє неможливі без верховенства права, свободи слова і демократії. Україна не може залишитися «пішаком», яким грають інші. Ми маємо пройти цей важкий шлях і стати гравцем, ферзем на цій шахівниці. Країною, яка сама визначає своє майбутнє.
Тупість породжує бідність. Це про той деструктив, який відбувається у Верховній Раді❗️ Поки влада шукає голоси і розповідає про необхідність ухвалення законів для МВФ та програми Ukraine Facility, від яких залежить отримання Україною 3,5 млрд євро допомоги, окремі представники монобільшості роблять усе, щоб ці рішення не набирали голосів у залі. Голови комітетів з питань правоохоронної діяльності та нацбезпеки Іонушас і Завітневич продовжують блокувати законопроєкти опозиції. І йдеться не про якісь політичні забаганки, а про ініціативи, яких чекають військові та суспільство: про захист жінок від незаконного внесення до реєстрів військовозобов’язаних і відповідальність ТЦК за незаконні дії! І таким чином вони фактично «вимикають» голоси опозиційних депутатів за інші законопроєкти в залі! Тому що не можна шукати підтримки депутатів, при цьому систематично гальмуючи їхні ініціативи!  Таке враження, що в «Слузі народу» завелася п’ята колона, яка вирішила працювати проти своєї ж влади і залишити країну без 3,5 млрд євро фінансування!  Тому керівництву Парламенту та монобільшості варто було б поставити питання про заміну таких «ефективних» голів комітетів. Щоб нарешті зрушити з місця законопроєкти, який чекає армія і все суспільство! А ще було б непогано забрати гроші з утримання цих комітетів і направити їх на потреби Збройних Сил України. Користі для держави точно було б більше!
Поки ТЦК займаються свавіллям, влада воює із законопроєктами опозиції‼️Близько місяця тому керівництво Верховної Ради та монобільшості пообіцяли винести в зал законопроєкти команди «Розумної Політики» №15115 і №15116 — про механізм виключення жінок з незаконного військового обліку та про штрафи для працівників ТЦК. Минуло вже декілька пленарних тижнів після цієї обіцянки, але наших проєктів у порядку денному так і немає.Фактично їх саботують два парламентські комітети. Більшість членів правоохоронного комітету підтримала зняття з розгляду нашого законопроєкту про штрафи у 170 тисяч гривень для працівників територіальних центрів комплектування за незаконне внесення жінок до реєстру військовозобов’язаних. Тобто комітет фактично вирішив: нехай ТЦК і далі знущаються з людей, порушують закон і не несуть за це жодної відповідальності! Нам розповідають про якийсь «комітетський» законопроєкт, який не можуть ухвалити вже два роки. Бо для них головне — не захистити людей, а отримати політичну «медальку» і не допустити ухвалення законопроєкту опозиції. Але фактично це покривання безкарності ТЦК! Паралельно Комітет з питань нацбезпеки, оборони та розвідки проштовхує власний законопроєкт про зняття жінок з незаконного військового обліку. Для команди «Розумної Політики» немає значення, чиє прізвище стоїть під документом. Але їхній варіант значно гірший і створює для жінок складніший механізм вирішення проблеми. Та для них головне — щоб не пройшла ініціатива опозиції.І це той самий комітет, який роками не розглядає законопроєкти нашої команди про демобілізацію і ротації. Їх влаштовує, що військові роками без чітких термінів служби? Їх влаштовують зарплати військових, умови мобілізації?!Саме цей комітет свого часу відхилив наші правки про обов’язкові бодікамери для працівників ТЦК, обов’язкове пред’явлення ними документів і заборону закривати обличчя. Сьогодні маємо наслідки: людей хапають на вулицях, б’ють, запихають у буси, а відповідальності за це немає.Комітети з питань нацбезпеки та правоохоронної діяльності своїми рішеннями показали, що їх усе влаштовує. І таким чином вони стають посібниками системи свавілля ТЦК!
Замість боротьби з корупцією – нові податки⁉️ Рада не дала запровадити побори на міжнародні посилки‼️Сьогодні Верховній Раді, на щастя, вдалося зламати плани «талановитого» комітету Гетманцева, який примудрився запхати у нормальний законопроєкт про митні органи шкурнякові правки про оподаткування посилок з-за кордону.Під виглядом «виконання зобов’язань перед міжнародними партнерами» влада фактично хотіла закласти механізм, через який українці платили б за свої покупки на 30-80% більше. Але нашим партнерам потрібні не нові побори для людей, а реальна боротьба з корупцією на митниці та в податковій!Українці замовляють товари на маркетплейсах не від хорошого життя. А тому що це дешевше. Для багатьох це чи не єдина можливість купити нормальні речі за адекватною вартістю в умовах нинішніх зарплат і цін. Натомість влада хотіла додати до вартості посилок 20% ПДВ і 10% мита – це вже плюс 30%. Тоді люди просто перестали б напряму замовляти товари й були б змушені купувати їх через українські компанії. Але проблема в тому, що ці компанії не виробляють товари в Україні – вони так само везуть їх з Китаю, США чи інших країн. І, звісно, додають свою націнку через витрати на логістику і доставку.А далі починається українська реальність: митниця, податкова та їх «націнки», які теж відобразяться на ціні товару. У результаті посилка, яка коштувала 100 доларів, для могла б обходитися вже у 160-180.Влада не хоче боротися з корупцією у митних органах та в податковій. Їй простіше зробити так, щоб звичайний українець платив більше!
Для влади політичні ігри важливіші за захист людей від свавілля ТЦК‼️ Згідно з обіцянкою керівництва Верховної Ради та монобільшості, ще на минулому пленарному тижні мали бути винесені на розгляд Парламенту законопроєкти команди «Розумної Політики» №15115 і №15116 про зняття жінок з незаконного військового обліку відповідальність для винних у цьому працівників ТЦК.  Але в результаті один законопроєкт профільний комітет ще взагалі не розглядав, а інший – про штрафи у 170 тисяч гривень для посадовців ТЦК – на Комітеті з питань правоохоронної діяльності просто заблокували. Пропозицію депутата Бужанського зняти з розгляду засідання комітету наш законопроєкт №15115 підтримали здебільшого «слуги народу». Були члени комітету, які проголосували проти або утримались, але більшість комітету фактично дала сигнал: ТЦК і далі можуть робити що завгодно та не нести за це жодної відповідальності! А тим часом на вулицях продовжують бити людей, запихати у буси, застосовувати силу навіть до військових. Нещодавно у Києві працівники ТЦК побили ветерана, який втратив обидві ноги на фронті, застосували силу до його дружини. І саме позиція влади та її монобільшості і створює повну безкарність! Бо коли навіть законопроєкти про адміністративну відповідальність для ТЦК блокуються через політичні ігри – це вже точно не про справедливість. Це черговий приклад небажання влади реально захищати людей!
Якщо влада хоче запрошувати іноземців — нехай вони замінять наших військових на фронті‼️Коли чуєш розмови про те, що в Україну треба масово привозити трудових мігрантів, виникає просте запитання: а влада взагалі пам’ятає про мільйони українців, які були змушені виїхати за кордон через війну?Замість того, щоб думати, як повернути своїх людей додому, створити для них нормальні умови, роботу, безпеку і справедливі правила — країну планують заселяти іноземцями. Ми поважаємо всі національності, але Україні потрібна не заміна своїх громадян, а їх повернення.Але якщо українці й далі бачитимуть корупцію, хаос, свавілля ТЦК і байдужість влади – шансів на масове повернення буде все менше. Складається враження, що владі значно простіше привезти працівників з інших країн, ніж зробити так, щоб власні громадяни хотіли жити й працювати тут. І тут виникає ще одне питання. Чому влада не реалізує свій же план із залучення іноземців до армії? Нехай вони отримують обіцяні Зеленським майже 10 тисяч доларів і замінять наших захисників на фронті. А українські військові нарешті повернуться додому – до своїх родин, до нормального життя і до відбудови власної держави. Тоді й сотні тисяч українців, які сьогодні перебувають у тіні через бусифікацію та корупційну систему ТЦК, зможуть нормально працювати на економіку країни, а не жити в постійному страху бути схопленими просто на вулиці!
Влада хоче залишити Україну без лікарів Якщо в Кабміні всерйоз думають про те, щоб знімати бронювання з медиків, то нехай спочатку повернуть в Україну своїх дітей, родини і близьких, які живуть і лікуються у Відні, Лондоні чи інших європейських містах. Нехай користуються тією медициною, яка через них залишиться без лікарів! Сьогодні в українських лікарнях і так катастрофічний дефіцит кадрів. І бронювання для багатьох медиків – це один із небагатьох стимулів залишатися працювати, а не виїжджати чи змінювати професію. І якщо міністр охорони здоров’я все-таки вирішить масово розбронювати лікарів, це вдарить не лише по цивільних українцях, а й по військових. Бо сьогодні наших захисників рятують не тільки у шпиталях чи стабпунктах. У цивільних лікарнях проводять складні операції, реабілітацію і буквально повертають військових до життя.Те, що МОЗ давно живе у паралельній реальності, стало зрозуміло ще тоді, коли медиків почали відправляти на фронт не за фахом, а фактично як піхоту. Можливо, це наслідки кадрових рішень, які ухвалюються не здоровим глуздом, а за порадами ворожок і феншуїв?!Тому перш ніж простягати руки до лікарів, владі варто почати із себе. Нехай спочатку розбронюють своє міністерство, чиновників, які роками розповідають країні, як правильно жити, але самі чомусь не поспішають показувати власний приклад!