Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дмитро Разумков_Офіційно
Додано 14 лип 2024

Дмитро Разумков_Офіційно

@Dmytro_Razumkov_official
Кількість підписників: 10 308
Фото: 3,100
Відео: 1,200
Посилання: 204
Опис:
Офіційний канал Голови Верховної Ради України (2019-2021), народного депутата Дмитра Разумкова Facebook — https://www.facebook.com/dmytro.razumkov Instagram — https://www.instagram.com/dmytro.razumkov

👥 Кількість підписників

10 308
Середній/День:: +21
Середній/Тиждень:: -10
Середній/Місяць:: +1312

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 034
Середній/День:: 2,780
Середній/Тиждень:: 1,619
ERR: 19.73%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 1.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

У відставку має піти весь уряд, а не лише два міністри! Сьогоднішній Кабмін — це ті самі люди, які роками були дотичні до корупції в енергетиці. Ті ж Галущенко і Гринчук, чиї імена сьогодні звучать у розслідуваннях антикорупційних органів, працювали ще за прем’єрства Шмигаля. Він не бачив, що відбувається у власному уряді і як перед його очима розкрадався бюджет?! Нагадаю, що саме тоді, за його прем'єрства запрацював закон №8067, який відкрив шлях до масштабних зловживань в енергетичній сфері.Формальна зміна уряду влітку нічого не змінила. Це було не оновлення і не перезавантаження, а перепризначення тих самих людей на інші посади. Днями я звернувся до прем’єр-міністра Свириденко з вимогою негайно внести до Парламенту подання про звільнення Галущенка і Гринчук. Такі документи вже є, але цього недостатньо. Бо проблема — не в просто окремих прізвищах, а в системі, яка повністю прогнила.До того ж, варто розуміти, що цей уряд давно не приймає рішень сам. Він абсолютно несуб’єктний і призначений Офісом президента і його оточенням. Тому цей Кабмін має піти у відставку. Країні потрібен уряд професіоналів, налаштований на аудит всього, що відбувалося протягом усіх цих років. Який працюватиме не на ОП, а на український народ!
Ламаємо «шлагбаум Галущенка» – зареєстрували законопроєкт, який прибере корупційні інструменти в енергетиціЙдеться про ліквідацію схеми, якою користувалися колишній міністр енергетики (а зараз міністр юстиції) Галущенко, нинішня очільниця Міненерго Гринчук, Кабмін, Енергоатом і всі причетні. Це свідомо збудована система, на якій наживалися, і в якій кожен «заносив» вище і вище.Як це працювало? Ще у 2022 році був прийнятий закон №8067, який наша команда «Розумної Політики» не підтримувала. Документ дозволив «Енергоатому» виплачувати борги підрядникам не одразу, а «після війни» або «в розстрочку». Формально – щоб компанія не збанкрутувала. Реально – щоб створити корупційну годівницю. Коли підрядники хотіли отримати оплату за роботи з відновлення енергооб’єктів, у «Енергоатомі» з них вимагали 10-15% відкату.Ось так кошти, які мали йти на захист критичної інфраструктури, ремонти підстанцій, енергетичну безпеку, осідали у кишенях посадовців.Це — корупція, яка вбиває. Бо коли через ці схеми без світла залишались лікарні, школи, оборонні заводи, то когось не змогли врятувати через вимкнене обладнання, а хтось не отримав дрони і боєприпаси на фронті! Наш законопроєкт №14206 виводить «Енергоатом» з-під дії мораторію на виконавчі провадження, щоб припинити цю схему. Я сподіваюся, керівництво Парламенту не буде блокувати процес розгляду і ухвалення нашого проєкту, а президент швидко його підпише. Інакше відразу буде видно – хто в долі!
Українцям потрібні не подачки у вигляді чергової "Вовиної тисячі", а світло й тепло в домівки!На вулиці стає холодніше і українці все більше турбуються про те, як зберегти світло і тепло вдома та можливість працювати й заробляти. А якщо люди та бізнес вимушено перейдуть на генератори, електрика їм коштуватиме у кілька разів дорожче.Хто це оплатить? Чи компенсує щось бізнесу держава? Ні. Заплатимо ми всі — у кафе, магазині, перукарні. Тож коли влада знову роздає «Вовину тисячу», то водночас забирає значно більше. Бо замість того, щоб будувати захист енергосистеми — витрачала мільярди на «своє».Ми з командою «Розумної Політики» пропонуємо не імітацію турботи, а реальні рішення:🔹Скасувати популістичний «національний кешбек» і передбачені на це кошти спрямувати на компенсацію громадянам та бізнесу при купівлі генераторів і зарядних станцій. Відповідний законопроєкт №14188 вже зареєстрований.🔹14,8 млрд грн з політичних партій, телемарафону, забезпечення Офісу президента і уряду – направити на відновлення об'єктів критичної інфраструктури, які постраждали від обстрілів ворога. 🔹Паралельно з військовими облігаціями – запустити енергетичні облігації, щоб залучити додаткові кошти для ремонту енергетики прямо зараз.Сьогодні потрібно не гаяти час на непотрібні закони, а ухвалювати те, що дійсно допоможе людям і країні!
Виступив на Першому Прогресивному саміті Україна – ЄС. Говорили про демократію, соціальну справедливість і про те, якою має бути Україна — зараз і після війни.Україна воює за те, щоб тут не було росії – не лише у вигляді присутності її військ, а й проти її ідеології авторитаризму, безправ’я і зневаги до людини. Ми стоїмо за демократичні цінності: за свободу, права громадян, державу, де інституції служать людям, а не навпаки. Демократія – це не формальність і не красива декларація. Це про відповідальність влади перед суспільством. Вона не володар, а найманий працівник народу — і має про це пам’ятати щодня.Вибори — невід’ємна частина демократії. Але вони мають бути прозорими, чесними і доступними для всіх: військових, переселенців, українців, які вимушено перебувають за кордоном. Це стане можливим лише тоді, коли буде мир, а не просто припинення вогню. Бо так це перетворюється на перепризначення чи коронацію. В Україні жодна диктатура ніколи не приживалась. І кожен, хто спробує узурпувати владу, має пам’ятати, чим завершились подібні спроби в історії.Ми вистоїмо. І обов’язково збудуємо країну, де головною цінністю залишатиметься людина, а не влада над нею.
Багатомільярдні борги залізниці і 3000 кілометрів популізму Вчора у Верховну Раду прийшов блогер Банкової і за сумісництвом – член наглядової ради Укрзалізниці Лещенко. Виступив 5 хв і пішов, не дочекавшись запитань народних депутатів. А питань багато. Наприклад, яка в нього зарплата – скільки сотень тисяч гривень? Як він почувається, коли середня зарплата залізничника – 14,5 тисяч? Коли між діджейськими сетами в нічних клубах він встигає підпрацьовувати в ОП і УЗ? І як у нього з математикою, якщо при боргах компанії у 60 мільярдів гривень він переконує, що “3 тисячі кілометрів Зеленського” ніяк не вплинуть на фінансову ситуацію?Кілька місяців тому керівництво УЗ разом з Урядом благали виділити додаткові кошти, щоб хоч якось втримати залізницю, що перевозить і людей, і вантажі для ЗСУ. 8 мільярдів з бюджету Києва забрали саме під приводом того, щоб УЗ не зупинилася! А що тепер? Гроші раптом знайшли? Десь під рейками? Тоді повертайте туди, звідки забрали! Чи просто треба виконувати виборчі фантазії?!
3000 кілометрів порожнечі Українцям пообіцяли “безкоштовні 3 тисячі кілометрів Укрзалізницею”. Але є нюанс: для бюджету це точно не безкоштовно.Проста математика. Візьмемо, наприклад, квитки з Харкова до Ужгорода і назад, які коштують 2 374 грн. Помножимо на 30 млн українців, які, за даними Держстату проживають у державі, і отримаємо понад 71 млрд грн. Саме стільки може коштувати бюджету “безкоштовність”.Але це не все. Нам готують ще один “подарунок” — “Вовина тисяча 2.0”. Ще 30 млрд грн, якщо нею скористається кожен українець. Бо ці гроші може взяти і президент, і народний депутат, і міністр. Замість того, щоб ці кошти спрямувати на підвищення пенсій, реальне збільшення зарплат учителям, медикам і нашим захисникам!При цьому, за даними Мінсоцполітики, 660 тисяч малозабезпечених українських родин потребують допомоги від держави. На це потрібно 4,3 млрд грн. Де ці кошти в бюджеті на наступний рік? Про це хоч раз згадав профільний міністр чи прем’єр?!А що влада збирається робити з інфляцією і бізнесом, який вмирає? Ціна електроенергії для підприємців зросте в 2,5 рази, якщо вони працюватимуть на генераторах!То нам справді зараз потрібні «3000 км від Зеленського» і його «тисяча»? Чи все-таки — енергетична безпека, реальна підтримка армії, бізнесу та людей, які дійсно потребують допомоги?Час переходити від піару до відповідальності. І робити те, що справді потрібно українцям та державі!
Що таке політичне скотство⁉️Це — коли влада на словах “піклується” про військових, освітян і медиків, а на ділі забирає в них останнє.Коли з трибуни кричать про підвищення зарплат учителям, у яких середній дохід — 14 тис грн, а паралельно піднімають військовий збір. З кишені кожного вчителя це — мінус 6 тисяч на рік. А кошти, за які можна було б підвищити зарплати освітянам на 20%, віддають на “Вовину тисячу”.Роблять це фіскали, які своїми «реформами» знищили 260 тисяч українських ФОПів за минулий рік. І ще 62 тисячі — лише за січень цього року. Сьогодні ці горе-реформатори вигадують податки на вживані речі, аби зібрати з людей 14 млрд грн і забезпечити цим Кабінет міністрів, на який закладено 13,5 млрд грн на наступний рік. Це ті ж люди, які влітку підвищували зарплати в чотирьох міністерствах. У Мінцифри середня зарплата — понад 70 тис грн, у Мінфіні — 63,8 тис, Секретаріаті Кабміну – 66,6 тис грн, Державному управлінні справами – 63 тис грн. В Антимонопольному комітеті – 91 тисяча грн на місяць.У “Нафтогазі” станом ще на 2023 рік керівник отримував понад 1,7 млн гривень, у той час як середня зарплата по галузі — 18 тисяч. У держпідприємстві “Ліси України” — мільйон в очільника проти середніх 14 тисяч у співробітників. Це в рази більше, ніж середня зарплата в економіці!Сьогодні у владі заговорили про обмеження зарплат чиновникам на рівні 10 мінімалок. Ми з Командою "Розумної Політики" зробили це ще в квітні 2023 року. І все, що потрібно зараз — щоб монобільшість просто припинила блокувати закон, де ця норма вже є.До речі — ця ж наша правка повертає 30 тисяч виплат захисникам. Сьогодні “мінімалка” для військових так і залишається на рівні 20100 грн!Заявляти про «турботу» — легко. Але справжня турбота про громадян починається не з гасел, а з конкретних дій: щоб люди не ставали біднішими, поки чиновники багатіють за їх рахунок!
Проєкт бюджету-2026 ще раз підтверджує: влада не вміє рахувати і не розуміє пріоритетів країни!Цього разу навіть голова Бюджетного комітету і міністр фінансів визнали, що державний кошторис на 2026 рік з імовірністю «90%» буде переглядатися. А насправді – така ймовірність 100%, бо цей документ знову необрахований, і до середини наступного року армії знову не вистачатиме грошей. Дивно, що самі автори не бачать у цьому нічого страшного! Де взяти кошти? Вони є. Заберіть 5,5 мільярдів з Єдиного марафону разом зі стратегічними комунікаціями, понад 5 мільярдів з Офісу президента і ДУС, яке його забезпечує, 900 мільйонів із фінансування партій. Себе влада обмежувати не збирається, а для українців вигадує нові податки. Торік ініціатива «великих реформаторів» із підвищення військового збору провалилася: зібрали 10 млрд замість запланованих 59. А скільки втратили, коли сотні тисяч ФОПів після цього закрилося? На цей раз людей вирішили обкласти податком на продаж вживаних речей через інтернет-платформи. Країна біднішає, люди продають старі речі, щоб трохи заробити, а влада думає, як на цьому поживитися.Не бюджет, а ганьба!
Бюджетна дірка 800 млрд: Влада б’є рекорд безвідповідальності перед армією! Рік тому, коли ухвалювали бюджет на 2025-й, ми з командою «Розумної Політики» попереджали: цей документ нічого під собою не має. І не помилились. Дірка в бюджеті вже сягнула 800 мільярдів гривень.Сьогодні Верховна Рада вже втретє за цей рік голосувала за виділення додаткових коштів на ЗСУ, бо знову військові ризикували залишитися без виплат. Зате «єдиний марафон», захмарні зарплати чиновникам, фінансування партій — усе це працює без збоїв. На це грошей завжди вистачає, на відміну від армії.Ми з командою подавали альтернативний законопроєкт, який передбачав декілька важливих пропозицій.- Виконати нарешті норму, що вже була прийнята 10 квітня 2023 року в законі, який досі заблокований владою. Ідеться про обмеження зарплат чиновників до 80 тис грн на період воєнного стану. - Спрямувати кошти з державного фінансування партій на Збройні Сили України. - Забрати кошти з пропагандистського телемарафону. Сьогодні кожна гривня має працювати не на піар влади, а на оборону країни!
Кількість СЗЧ зростає з кожним днем. Це не статистика – це вирок системі! В Україні кількість кримінальних справ за самовільне залишення частини і дезертирство, за офіційними даними, становить 290 тисяч. Півтора мільйона людей – у розшуку. Це – наслідок політики влади і тієї бусификації, у яку вона перетворила мобілізаційний процес.Коли біля військкоматів стояли черги бажаючих служити, – їм казали йти додому бо людей вистачає. За роки повномасштабної війни влада замість якісної, прозорої системи мобілізації побудувала систему заробітку на людях. Корупція в ТЦК сягнула колосальних масштабів: за різними оцінками, там осідає понад 100 мільярдів гривень.У Верховній Раді вже давно лежать законопроєкти «Розумної Політики», які створили б систему стимулів для служби в ЗСУ: про терміни служби, ротацію, контрактну армію, підвищення грошового забезпечення, подвійну відпустку після другого року служби. Але влада їх навіть не розглядає. Бо їй не потрібна система, де працює справедливість. Їм потрібна система, де можна далі заробляти!Але чим довше влада займається бусифікацією і корупцією, тим гірша ситуація на фронті і всередині країни. Якщо цей безлад і дурість в управлінні державою продовжиться, ми втратимо дуже багато!