Джерело
Дмитро Разумков_Офіційно | Країна в темряві, а «Слуга народу» отримала 1,9 млрд грн з бюджету! Ук...
3 000 Охват/переглядів
2025-12-27 16:24
Повідомлення №4592
Країна в темряві, а «Слуга народу» отримала 1,9 млрд грн з бюджету! Українці сидять без світла не лише через удари росії, а й через корупційні схеми друзів влади в енергетиці. Армія чекає рішень про ротацію, демобілізацію та підвищення виплат. ФОПів душать новими податками.У цей час на роботу виходить близько 50-60 народних депутатів. Мабуть, перевтомилися більше, ніж ЗСУ, які на службі 24/7.Зате є структура, якій живеться добре – партія влади. «Слуга народу» разом з уже ексголовою Шуляк з 2022 року отримали з бюджету 1,9 млрд грн. Це гроші, які могли б піти на армію. Це 10% від суми, необхідної, щоб удвічі підвищити мінімальну пенсію. Але головне «досягнення» для них – відкриття 134 нових партійних офісів. І вони ще й публічно цим пишаються!Їм так дуже зручно. Зручно розпилювати бюджетні кошти й друкувати партійні газетки. Зручно не ходити на роботу. Не голосувати за демобілізацію і ротацію. Не підвищувати мінімальну зарплату військовим, яка майже чотири роки залишається на рівні 20 100 грн. Зручно і перекладати борговий тягар, що скоро перевищить 100% ВВП, — на українців, підвищувати їм податки і тиснути на підприємців.Влада не забуває профінансувати себе. Не забуває про мільярди на Єдиний телемарафон, про збільшення утримання Офісу президента та Кабміну.А от пропозицію «Розумної Політики» - хоча б на час війни відмовитися від партійного фінансування на користь армії – роками відхиляють. І це дуже чіткий показник, що вони працюють не на державу, а на своє політичне майбутнє. От тільки цього майбутнього у них немає!