Fuente
Поліція Житомирської області | За нетверезе керування – штраф від 17 000 гривень: патрульні продовжую...
200 Vistas/Alcance
2024-07-24 14:01
Mensaje №8483
За нетверезе керування – штраф від 17 000 гривень: патрульні продовжують виявляти нетверезих водіїв 😡 Вдень 23 липня патрульні через порушення Правил дорожнього руху зупинили водія «Chevrolet Lacetti». 40-річний керманич, здійснюючи маневр повороту, не увімкнув світловий покажчик. У ході перевірки документів інспектори відчули від чоловіка різкий запах алкоголю. Результат перевірки на стан сп'яніння підтвердив його нетверезий стан – 3,52 проміле алкоголю в крові. Цього ж дня інший екіпаж патрульних поліцейських склав адмінпротокол ще на одного водія. 38-річний містянин, керував автомобілем з технічними несправностями. Патрульні помітили у водія ознаки сп’яніння, однак від проходження медичного освідування той відмовився. Після півночі інспектори зупинили автомобіль «Skoda Fabia» під керування 45-річного жителя району. Поліцейські нагадали керманичу про встановлені обмеження пересування під час комендантської години. У ході перевірки документів водія, патрульні помітили у нього зовнішні ознаки сп’яніння. Згодом за результатами медичного освідування, у чоловіка зафіксовано 0,43 проміле алкоголю в крові. Детальніше ℹhttp://surl.li/qooqeg #поліція #новини #Бердичів