Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ZNOLEGKOHIST
Añadido 06 ene. 2025

ZNOLEGKOHIST

@znolegkohist
Número de suscriptores: 1 574
Fotos: 634
Videos: 89
Enlaces: 90
Descripción:
Я Лєо і в нас легко про НМТ з історії!

👥 Número de suscriptores

1 574
Promedio/Día:: -36
Promedio/Tiempo:: -287
Promedio/Mes:: +206

📊 Mensajes por Día

6.3
Último día: 5
Promedio semanal: 5
Promedio por día: 6.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 229 25-09-02 11:44
Короче, шановні. Буду вам жалітись, а ви скажете, що б ви зробили і чи прав я (реально цікаво).Ситуація:Йду біля дому.Підходить жінка й каже: «Молодой человек, помогите, пожалуйста».Я питаю: «Що таке?»Вона відповідає: «Тут человеку плохо, вызовите такси».Я кажу: «Так навіщо йому таксі? Йому ж швидку треба, якщо йому погано». (Позаду неї лежить якийсь убуханий мужик.)Вона каже: «А что скорая сделает?»Я відповідаю: «Ну, якщо йому реально хєрово — покладуть і прокапають».Вона каже: «Он напился, ему надо домой».Я: «Супер».Підходжу до нього, питаю: «Як тебе звати, воїн?»Він каже: «Антон».Я: «Тоша, тобі швидку треба?»Тоша відповідає: «Нє, мені таксі».Кажу жінці: «Якщо хочете — викликайте».Вона: «Я не можу».Я: «І я не можу».Вона: «От ви б хотіли так лежати, щоб вам було погано?»Я: «Якби мені було реально погано, я б викликав швидку».Вона: «А что скорая, скорая только хуже сделает».Піднімає цього мужика і починає щось кричати. Чую, що я ухилянт та під….Не думаючи, пішов додому, а у відповідь чую її крики й побажання, щоб таке сталось зі мною.Кароче, слухаю вашу думку в коментах
👁 391 25-05-08 09:19
8 травня 1945 року світ почув довгоочікувану звістку — нацистська Німеччина капітулювала. Закінчилася найстрашніша війна в історії Європи.Друга світова війна забрала життя понад 75 мільйонів людей. Україна втратила від 15 до 18% свого населення. Лише за один тиждень у Києві було вбито понад 150 тисяч євреїв та українців. Це були жертви, які не обирали своєї долі.Ми маємо пам’ятати: ця війна не почалася 22 червня 1941 року. Вона почалася 1 вересня 1939-го. Вже того дня німецькі бомби падали на Львів. З цього розпочалась доба жаху, яка накрила всю Європу.Сьогодні ми схиляємо голови перед кожним, хто загинув у цій війні. Перед тими, хто пройшов крізь концтабори, фронти, окупацію, голод і руїну. Ми пам’ятаємо.У чому найбільша різниця між нами і ними? Ми пам’ятаємо біль. Вони ж кричать: «Можем повторить». Для них — це про тріумф. Для нас — «ніколи знову».Жоден із нас не обирав війни. Але вона знову прийшла в наш дім.Сьогодні нові міста-герої — Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка.Та найбільші герої — це наші Збройні сили. Ми часто забуваємо про це. А дарма. Бо живемо лише тому, що стоять вони. І якщо їх не буде — не буде й нас.Ми пам’ятаємо кожного, хто загинув від рук нацизму. І славимо тих, хто сьогодні стримує рашизм.