Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЗЛА МАВКА
Añadido 06 dic. 2025

ЗЛА МАВКА

@zlaya_mavka
Número de suscriptores: 14 096
Fotos: 3,590
Videos: 638
Enlaces: 296
Descripción:
Жіночий ненасильницький рух опору на тимчасово окупованих територіях України💙💛 💻 https://zlamavka.com 📍https://instagram.com/zlamavka 💌 [email protected] Чат-бот @partizankabot https://whatsapp.com/channel/0029VamLdODCMY0AwaWoEN45
Fuente

ЗЛА МАВКА | 26 березня 2026Крим, Україна Щось у нас тут назріває в Криму неспокійн...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЗЛА МАВКА ЗЛА МАВКА @zlaya_mavka
5 400 Vistas/Alcance 2026-03-26 12:26 Mensaje №4493
26 березня 2026Крим, Україна Щось у нас тут назріває в Криму неспокійне. Про це не сильно знайдеш в місцевих новинах, але місцеві все добре знають і одне одному передають. По-перше, прильоти зачастили, хоч про це і не говорять ввідкриту, але всі все знають, і все менше хочуть «працювати там чи поруч». Не можу сказати, що нас особисто особливо притискали раніше – в кого не було особливих статків чи видимих бізнесів, чи не був активістом чи татарином, тих сильно не чіпали. Ми собі жили тихе життя, ходили на роботу, їздили в скромну відпустку до родичів, ну банківські системи помінялися і телебачення, але в нас своя бібліотека, то ми і не дуже телевізор вмикали. Але в нас нема дітей шкільного віку, ми живемо непомітне життя, тому може не так сильно відчували. Але ми живемо поруч татарського району і останні півроку десь, прямо видно як стали за ними дуже прискіпливо спостерігати. Я не дуже знаю, що в них там і як, але точно живуть переважно жінки з дітьми, і дідушка старенький з ними. Більше чоловіків не видно, раз на місяць мабуть брат чийсь привозить продукти. Діти дуже виховані. І от бачимо, що приїжджали до них служби вже пару раз і одну з жінок забрали, бо діти дуже кричали і плакали. Ми з мамою прийшли спитати, чим можем допомогти, але вони закрилися і, думаю, злякалися. Ми пару раз принесли дітям печиво і фрукти, дітям в радість, а старші, мені здається, бояться. Так нам і не в дивовижу, самі такі перелякані. Вибачте, якщо погано пишу українською, я з перекладачем, бо ми в побуті не говорили ніколи, а от сусідські діти нас підштовхнули, не хотіли по російськи говорити. Татарські діти. Іронія така. На старості років з мамою пробуємо.#щоденникиМавок