Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Telegram: Contact @zhynkanal
Añadido 06 dic. 2025

Telegram: Contact @zhynkanal

@zhynkanal
Fotos: 2,470
Videos: 942
Enlaces: 434
Descripción:
Ги-ги га-га. 18+
Fuente

Telegram: Contact @zhynkanal | Чому в мене немає стосунків.1. Мені подобаються дуже мало дівчат.2. Я ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жінканал Telegram: Contact @zhynkanal @zhynkanal
96 Vistas/Alcance 2025-12-16 07:52 Mensaje №4497
Чому в мене немає стосунків.1. Мені подобаються дуже мало дівчат.2. Я подобаюсь дуже маленькій кількості дівчат.Тому для того щоб в мене зʼявились відносини, мені потрібно:1. Знайти дівчат які мені подобається.2. З тих хто мені подобається мені треба знайти тих, кому подобаюсь я. Це дуже дуже дуже сильно зменшує коло «доступних» дівчат, бо окрім моєї зовнішності я повинен ще подобатись як людина. А зовнішньо я подобаюсь ультра маленькій кількості дівчат. А людські якості в мене не найкращі (за словами тих самих дівчат). До того ж я не хочу одружуватись і не хочу дітей, а це відлякує багатьох дівчат.3. З тих хто лишився треба знайти ВІЛЬНУ дівчину (яка не в стосунках).Опустимо той факт, що мені самому потрібно захотіти мати стосунки.Щоб знайти таких дівчат, в мене повинно бути знайомих дівчат 200-500.А де їх шукати, якщо ці дівчата не хочуть знайомитись (за їх же словами)?- На вулиці? Відсоток відмов 96-98.- На івентах? На ті івенти які мені подобаються ходять 95% чоловіків і 4% страшних як сама смерть дівчат. А ходити на івенти які мені не подобаються чисто заради знайомств з дівчатами я вважаю марною тратою часу.- Знайти клуб по інтересам? В мене немає інтересів, для яких були б клуби, та ще й з симпатичними дівчатами.До того ж я вважаю що стосунки потрібно шукати лише тоді, коли в тебе є близький друг. Бо потребу в стосунках можна дуже легко переплутати з потребою в близькому дружньому спілкуванні (незалежно від статі друга).Тому я схиляюсь до того, що я все життя буду самотнім і самотнім і помру.Я щиро не розумію як у людей можуть стосунки, бо для мене знайти «підходящу» людину – це щось з області фантастики.