Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жидачівська громада
Añadido 06 ene. 2025

Жидачівська громада

@zhydachivska_hromada
Número de suscriptores: 1 256
Fotos: 5,300
Videos: 455
Enlaces: 1,800
Descripción:
Інформаційний (новини, оголошення, оперативна інформація)
Fuente

Жидачівська громада | 15 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жидачівська громада Жидачівська громада @zhydachivska_hromada
502 Vistas/Alcance 2026-03-13 18:06 Mensaje №8400
15 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ Щиро вітаю колективи Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства та міського комунального підприємства «Жидачівводоканал», а також представників підприємницьких структур з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Комунальні блага навіть у непростих умовах сьогодення вже стали звичними, тож ми навіть не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці, парки і сквери. На плечах наших комунальників лежить величезна відповідальність за забезпечення життєдіяльності громади. Вдень і вночі, завдяки фаховості та відданості своїй справі, їм вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення міста і громади. Особливо непросто це було зробити в складних погодних умовах цьогорічної зими, а також при доволі частих відключеннях електроенергії через ворожі обстріли об”єктів енергетичної інфраструктури. Але і в цій непростій ситуації наші комунальники спрацювали добре, доклавши чимало зусиль і праці. Напередодні відзначення професійного свята дякую працівникам комунальної сфери громади за нелегку працю й щиро бажаю всім Вам міцного здоров’я, добробуту, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди Вашим родинам!Жидачівський міський голова Володимир ЛЕВКО