Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Жидачівська громада
Añadido 06 ene. 2025

Жидачівська громада

@zhydachivska_hromada
Número de suscriptores: 1 256
Fotos: 5,300
Videos: 455
Enlaces: 1,800
Descripción:
Інформаційний (новини, оголошення, оперативна інформація)
Fuente

Жидачівська громада | ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ПРИЙМАЄ ДІТЕЙ ІЗ СУМЩИНИ 17 липня Жидачівська гром...

Logotipo de la comunidad de telegram - Жидачівська громада Жидачівська громада @zhydachivska_hromada
156 Vistas/Alcance 2025-07-17 14:14 Mensaje №6320
ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА ПРИЙМАЄ ДІТЕЙ ІЗ СУМЩИНИ 17 липня Жидачівська громада, на основі Меморандуму про співробітництво в рамках національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», прийняла 16 дітей та 2 їхніх наставників із прифронтової Білопільської громади Сумської області. Діти з Сумщини відпочиватимуть на Львівщині 10 днів. На час їх перебування заплановано низку цікавих пізнавальних заходів, зокрема, ознайомлення з Жидачівською громадою, Львівщиною та сусідньою Івано-Франківщиною. Заплановано також відвідування музеїв, екскурсію у місто Львів, відпочинкові та спортивні заходи, екскурсійну поїздку в Карпати та багато інших подій і заходів. Найголовнішим є те, що цей відпочинок дасть можливість дітям перепочити від щоденних тривог і ворожих обстрілів. Сьогодні, 17 липня, діти з Білопільської громади мали зустріч із Жидачівським міським головою Володимиром Левком, який спілкувався з нашими гостями. Міський голова розповів про Жидачівську громаду, про її історію та сучасний розвиток, згадав про наших Героїв, які сьогодні боронять рідну землю від російської агресії, а також відповів на запитання юнаків і дівчат з Білопільської громади, з якими обговорили та узгодили основну програму перебування на Львівщині. Наші гості подарували Жидачівському міському голові Володимиру Левку сувенірний герб Білопілля і Жидачева. Їх виготовили талановиті майстри з Білопільської громади. Володимир Левко побажав вихованцям і викладачам Білопільської ДЮСШ імені Юрія Білонога добре відпочити на Львівщині, а також цікавих зустрічей і приємних вражень. Щоб було бажання знову і знову повернутися у наш чудовий край. Щоб на зраненій війною українській землі запанував мир.