Fuente
Зелена Україна | Ось як у різних українських містах використовують опале листя:🍁В Одесі...
172 Vistas/Alcance
2024-10-24 08:14
Mensaje №3617
Ось як у різних українських містах використовують опале листя:🍁В Одесі та Запоріжжі не згрібають листя з-під дерев та чагарників в лісопарках, скверах та інших зелених зонах, оскільки це призводить до винесення органічних добрив та зменшення ізоляційного шару для ґрунту.🍁В Сумах листя утилізують на тимчасових майданчиках для складування рослинних відходів.🍁В Тернополі, Луцьку та Рівному частина опалого листя використовується на цвинтарях для запобігання промерзання ґрунту.🍁А у Івано-Франківську мульчують ним на території парків та скверів для захисту рослин від зимових морозів.🍁Компостують опале листя в Черкасах, Житомирі, Луцьку, Києві, Чернівцях, Львові, Миколаєві, Хмельницькому, Івано-Франківську, Чернівцях та Рівному, Вознесенську та Дружківці.Отриманий біогумус використовують у теплицях (Житомир) та підживлення місць висадки зелених насаджень (Рівне), або продають сільгоспгосподарствам (Львів).🍁В Луцьку застосовуються кілька способів утилізації листя: звозять на кладовища і в приватні домоволодіннях для перешкоджання промерзанню ґрунту, для потреб Луцького зоопарку, і, звісно, компостують.#Еко_лайфхак