Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Зейгарнік Ефект
Añadido 25 ene. 2022

Зейгарнік Ефект

@zeigarnikeffect
Número de suscriptores: 2 519
Fotos: 2,920
Videos: 185
Enlaces: 3,540
Descripción:
Культура, що зникає швидше ніж з’являється, але саме тому залишається у пам’яті назавжди. Відібрана культура України та світу. Канал народився у Харкові (Залізобетон!). По всім питанням @igorheid
Fuente

Зейгарнік Ефект | У виданні Хвильового окрім ілюстрацій важливе значення має сам текст. ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Зейгарнік Ефект Зейгарнік Ефект @zeigarnikeffect
368 Vistas/Alcance 2025-12-15 08:20 Mensaje №5988
У виданні Хвильового окрім ілюстрацій важливе значення має сам текст. Тепер я розумію до чого був окремий допис Ярини Цимбал про різні версії тексту "Я (Романтика)", бо саме пані Ярина виступила науковою редакторкою цього видання. Мені вперше в житті знадобився текст «Я (Романтики)» Хвильового. Знадобився для публікації. Треба було обрати, за чим друкувати, — за першодруком (збірка «Осінь», 1924) чи за останнім прижиттєвим виданням («Вибрані твори. Том 1», 1932). Виявилося, що тексти відрізняються![...]📌Було: День і ніч я пропадаю в «чека».Стало: День і ніч я в трибуналі.📌 Було: — я — чекіст, але я й людина.Стало: — я — суддя, але я і людина.📌 Було: Чорний трибунал в повному складі.Стало: Трибунал у повному складі.📌 Було: З дальніх покоїв виходять льокаї і також, як і перед князями, схиляються, чітко дивляться на новий синедріон...Стало: З дальніх покоїв виходять льокаї і також, як і перед князями, схиляються, чітко дивляться на нас...📌 Було: Андрюшу, мого бідного Андрюшу, призначив сюди цей неможливий ревком сюди, в чека, проти його кволої волі.Стало: Андрюшу, мого бідного Андрюшу, призначено сюди проти його кволої волі.📌 Було: Це ж йому, цьому вартовому чорного трибуналу комуни в моменти великого напруження я складав гімни.Стало: Це ж йому, цьому вартовому в моменти великого напруження я складав гімни.📌 Було: ...і вже нікуди вміщати цей винний і майже невинний обивательський хлам.Стало: ...і вже нікуди вміщати цей обивательський хлам.📌 Було: Але він, цей дегенерат, завше був салдатом революції...Стало: Але він завше був салдатом революції...📌 Було: Так якого ж ви чорта, мать вашу перетак, не зробите цього Месію з «чека»?Стало: Так якого ж ви чорта, мать вашу перетак, не зробите цього Месію з нас?