Fuente
<Команданте ЗЕгевара> | Сергій ПогребецькийДосить проводити флеш-моб "Повернення орденів"! Зуп...
571 Vistas/Alcance
2026-06-21 07:23
Mensaje №42113
📣 Сергій ПогребецькийДосить проводити флеш-моб "Повернення орденів"! Зупиніться! Рішення Новроцького не набуло ще чинності! Ще має бути віза Прем'єр-міністра Туска. Навіщо нагнітати обстановку? Сібіга, ви ж професійний дипломат, Ваш колега міністр Сікорський виступив проти дії Навроцького. Ви, посол у Польщі, Буданов – не "обіженки-брошенки", як потім Ви вестимете переговори з Польщею? Бажаєте, щоб вони повністю закрили експорт нашої продукції? Хочете, щоб вони закрили транспортні хаби з постачання нам озброєння? Продуктів харчування? Да всього! Ви про народ України думаєте хоч інколи? Про армію?! У нас у Польщі потужне лоббі, їдьте та розмовляєте! А ми псуємо відносини з Польщею починаючи з контрабанди сільгосппродукцією на нашому (!)державному рівні, яке організував Єрмак і поляки вимагали його припинити ще з весни 2023 року. Навроцькі, Зеленські приходять та йдуть, а нам жити й надалі. Чому посол не вирішував питання? Чому Сібіга не їде Польщу, що робив у Польщі Буданов? Кидання орденами чистої води популізм. Зробіть так, щоби цього не треба було робити!Думайте!