Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЗЕ_БГ✙ 🏴
Añadido 06 dic. 2025

ЗЕ_БГ✙ 🏴

@ze_bg1920
Número de suscriptores: 11 151
Fotos: 4,640
Videos: 1,240
Enlaces: 1,170
Descripción:
Чорноморське козацтво XXI століття🏴‍☠️ Канал YouTube https://www.youtube.com/@HardGardgroup Зворотній зв‘язок @Bugskiy_bot
Fuente

ЗЕ_БГ✙ 🏴 | Фінальна частина: Чому я написав, що битва за Херсонщину почалась? Бо ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЗЕ_БГ✙ 🏴 ЗЕ_БГ✙ 🏴 @ze_bg1920
1 570 Vistas/Alcance 2026-02-24 20:16 Mensaje №7015
Фінальна частина: Чому я написав, що битва за Херсонщину почалась? Бо ми тоді не були в курсі всіх обставин, не володіли інформацією, що насправді битва почалась за всю Україну, що підари лізуть з усіх сторін!‎‎Добравшись до Одрадівки, до своєї роти. Нам, всій роті, надали наказ висуватися до морпіхів та ДПСУ в район Чаплинки. По дорозі нам траплялися вже розбиті різні підрозділи (суміжники), ми своїх всіх збирали, хоча місця вже буквально не було, тільки в ЗІЛу ми їхали з всіма, вже були один на одному, як в Тетрісі, приблизно 35-40 чоловік, плюс амуніція та різна зброя. Не доїжджаючи буквально три, чотири км. до Чаплинки, ми вже бачили густі клуби чорного диму, та чули поодинокі постріли, вибухи. Нам чудом повезло. Нам на зустріч вибігла жіночка з дитиною (хлопчиком років з три) на дорогу, перекриваючи шлях і попередила з сльозами "-Хлопці, рідненькі, не їдьте туди. Там уже русскіе, они там наших уже разбілі, добівають" Та вказала нам шлях, як і кудою нам можна ще проскочити повз них. Але на останок добавила зі сльозами на очах "-Хлопці, побіцяйте, шо ви верньотесь, і освободіте нас?!"‎Дорослі чоловіки з мокрими очима, комом в горлі, тримтячими губами, пообіцяли що ще повернемось, обов'язково повернемось! Вийшли на зв'язок з командуванням пояснивши ситуацію, нам надали новий наказ прориватись до Запорізької області. Ми вирушили далі. Та вся звитяга, як ми всі прорвались цілими та неушкодженими між боями на Запоріжжя, це все завдяки нашим місцевим людям (українцям), котрі не ждуни, не зрадили Державу, не зрадили нас, а допомогли нам околицями різних населеними пунктами, підпіллям, вирватись з того пекла! Низький уклін нашому народові за допомогу!🫡 І тільки тоді, пізніше, ми дізналися що війна йде по всім фронтам.‎До чого ця розповідь? Ця розповідь про те, що ми не маємо права зрадити всіх наших людей, хто віддав своє життя за Україну та її народ!‎‎Ця розповідь про те, як я зустрів з козаками повномасштабний наступ.‎Дякую за увагу, бережіть себе рідні!!!‎‎Слава Україні!!!🇺🇦‎Героям Слава!!!💪🏼‎Смерть Ворогам!!!💀🇷🇺‎Україна понад усе!!!🫡🫂