Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЗЕ_БГ✙ 🏴
Añadido 06 dic. 2025

ЗЕ_БГ✙ 🏴

@ze_bg1920
Número de suscriptores: 11 151
Fotos: 4,640
Videos: 1,240
Enlaces: 1,170
Descripción:
Чорноморське козацтво XXI століття🏴‍☠️ Канал YouTube https://www.youtube.com/@HardGardgroup Зворотній зв‘язок @Bugskiy_bot
Fuente

ЗЕ_БГ✙ 🏴 | Не війни постВсе ж радію що до-воєнні справи не гальмують , а знаходят...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЗЕ_БГ✙ 🏴 ЗЕ_БГ✙ 🏴 @ze_bg1920
2 230 Vistas/Alcance 2025-12-16 16:46 Mensaje №6702
Не війни постВсе ж радію що до-воєнні справи не гальмують , а знаходять в собі продовження, тим паче в дітях16 грудня 2025 року у спортивній залі Миколаївського ліцею №55 проведено обласні змагання «Миколаївська шкільна ліга з регбі-5 — Кубок Святого Миколая» серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області у 2025/2026 навчальному році. У змаганнях взяли участь команди:- Єланецької селищної ради; - Благодарівського ліцею Нечаянської сільської ради;- Миколаївського спортивного ліцею;- РК "Вогник" міста Миколаєва;- Миколаївської гімназії №57 імені Т. Г. Шевченка;- Миколаївського ліцею №55. Переможці змагань:І місце — команда Єланецької селищної ради;ІІ місце — команда Миколаївської гімназії №57;ІІІ місце — команда Миколаївського ліцею №55. На заході були присутні почесні гості: - директор Миколаївського ліцею №55 Миколаївської міської ради - Дмитро Васильков; - начальник управління масового спорту у Миколаївській області - Євген Фішман; - голова федерації регбі Миколаївської області, учасник бойових дій російсько-української війни - Данило Шамонін; - член президії федерації регбі Миколаївської області - Артем Головач;- голова федерації регбі міста Миколаєва - Євген Константінов; - начальник учнівського відділу управління масового спорту у Миколаївській області - Олена Мошків. Змагання проведено в рамках підготовки до участі у проєкті "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги", які стали ще одним кроком у розвитку шкільного спорту й популяризації регбі-5 на Миколаївщині!Всі команди отримали заохочувальні призи у вигляді регбійних мʼячів від Navysportua та солодощів від бійців нашого підрозділу