Fuente
Збройовий Канал Віталія Педченка | Провів тренінг у Львові, у Муніципальному тирі «Стрільниця» - і хочу п...
4 680 Vistas/Alcance
2026-03-19 10:23
Mensaje №2904
Провів тренінг у Львові, у Муніципальному тирі «Стрільниця» - і хочу поділитися враженнями.Це новий, сучасний тир, у якому справді приємно знаходитися. Зручна локація, продуманий простір і, що для мене особливо важливо, професійні інструктори з ССК "Parabellum", яких я знаю вже багато років.Провів майстер-клас для 12 учасників - відпрацювали, як базові навички, так і спробували більш складні елементи, як стрільба у русі.Окрема подяка українському виробнику STS за надані безкоштовно патрони - це внесок у розвиток стрілецької культури.Тренування проходило за донати, які будуть спрямовані на придбання антидронової рушниці. Тобто ми не лише навчалися, а й робили корисну справу.Записуйтесь на тренування, ССК "Parabellum": https://www.instagram.com/parabellum.lvivСтрільниця: https://www.instagram.com/municipal_shooting_range/Більше інформації про набої STS: https://t.me/STSAlphaViyДякую організаторам за наданий тир та допомогу у проведенні! Радий долучатися до таких ініціатив і популяризувати збройову культуру. Бо володіти зброєю і не тренуватись... це як мати авто і ходити пішки )