Fuente
Збройовий Канал Віталія Педченка | Зараз дуже класна знижка на зимові тактичні куртки Frontier, тому коро...
3 750 Vistas/Alcance
2025-11-20 15:14
Mensaje №2744
Зараз дуже класна знижка на зимові тактичні куртки Frontier, тому коротко напишу про свої враження.В ній я відбігав майже всю минулу зиму і на зйомках, і на тренуваннях. Коли виїжджаєш на стрільбище зранку й повертаєшся під вечір, головне не перемерзнути і не захворіти. Тому з першими холодами я вже повернувся до цієї куртки. Поки ще немає морозів, вдягаю її на термуху й тонку фліску і цього більш ніж достатньо.Вона легка, не сковує рухів і не боїться полігонного використання. Її не боїшся пошкодити частинами зброї: тканина міцна, спокійно пережила стрільбу лежачи, постійні переміщення і все, що зазвичай відбувається під час тренувань та зйомок. 1000 пострілів з Grota вона теж пережила )Плюс, вона мембранна, тобто не парить, але тримає дощ і сніг. Водовідштовхувальне покриття теж виручає, особливо коли погода погіршується. Але я ще не відмінив через цю причину жодного тренування. Ті, хто займався у мене, добре знають фразу: “If it’s not raining, it’s not a training!” :)Подробиці можна глянути на сайті: https://ibis.li/AOBHKГляньте також фліску та теплі штани з мікрофлісом (їх я безпосередньо тестував минулою зимою, ще до виходу в серію)