Fuente
Збройовий Канал Віталія Педченка | Поки маю трошки часу на вихідних, активно шукаю інформацію про те, як ...
1 200 Vistas/Alcance
2023-07-22 19:47
Mensaje №1490
Поки маю трошки часу на вихідних, активно шукаю інформацію про те, як саме вчать стріляти військових у зарубіжних арміях світу. Бо проблема ця всюди однакова - потрібно за найкоротший проміжок часу навчити велику кількість абсолютно різних людей влучно стріляти, причому витрачаючи на це мінімум матеріальних та людських ресурсів.Звісно, найбільше інфи - про США. Трапляються цікаві знахідки та одкровення. Деякими буду з вами ділитись у наступних постах.Але - будьмо відвертими - моя вам порада: поки маєте можливість, вчіться стріляти ще "на гражданці". Поки ви цивільний, ви маєте розкіш, приміром, мати власного індивідуального тренера. А ваш час та настріл на стрільбищі/у тирі обмежені лише вашими часовими та фінансовими показниками.У армії такої розкоші у вас не буде. Тому що у армії вам потрібно буде швидко навчитись ще безлічі інших навичок, дуже потрібних для виживання та виконання завдань у складі підрозділу. А вчитись влучно стріляти здебільшого просто не вистачає часу та умов - навіть коли на це і виділяється певна кількість патронів.На мою думку, вміти стріляти для сучасного українця - хоча б з того ж АК - це приблизно так само потрібно, як і вміти водити авто. Безвідносно до того, чи є у вас власна зброя/автівка. Це майже обов'язкові навички для нашого часу та історичних умов, у яких ми нині живемо.