Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Збройовий Канал Віталія Педченка
Añadido 25 dic. 2021

Збройовий Канал Віталія Педченка

@zbroya
Número de suscriptores: 11 487
Fotos: 1,960
Videos: 214
Enlaces: 923
Descripción:
Канал Віталія Педченка про зброю та стрільбу. Контакт: @vitalypedchenko Група з анонсами тренувань: https://t.me/shootingtraining ! Я не прошу гроші через Телеграм, то шахраї ! ➡️ В коментарях вітається українська. Образи, срачі, рекламу - видаляю.
Fuente

Збройовий Канал Віталія Педченка | Винесу з коментарів реальний досвід, дуже цікаво було почитати:Костянт...

Logotipo de la comunidad de telegram - Збройовий Канал Збройовий Канал Віталія Педченка @zbroya
4 500 Vistas/Alcance 2025-04-21 19:01 Mensaje №2483
Винесу з коментарів реальний досвід, дуже цікаво було почитати:Костянтин:Всім вітання.Маємо Ґрот на штатному озброєнні у підрозділі. Пам'ятаю, коли у 22-му замість старих "калашів" нам видали новенькі (ну майже) Ґроти, табір розділився, що і не дивно. З одного боку маємо м'який, особливо у порівнянні з АК, спуск, двосторонні механізми керування, телескопічний приклад і досить зручні механічні прицільні, а з іншого дійсно як у відео, що дививися Віталій, коли розбирав: "Нічого не загубіть". Розбірка/збірка видавалася жахом, особливо у польових умовах, але як показав досвід, в цьому не було необхідності. Він дійсно витримує без проблем великий настріл. Головне не розплавити ствол)) Сам я мінометник, тому працював з нього тільки на стрільбищах (дяка богам), але хлопці з рот були здивовані його витривалістю. Багато хто боявся, що швидко заб'ється брудом, але ніт. Звісно і затримки були, і різні моменти були, але загалом скажу, тест Донбасом у - 20 і дощами з глиною Ґрот пройшов. За пісок бачили самі)) Єдине що ще додам - бережіть "голку")) Особисто мені карабін "зайшов". Особливо з ACOG))[на фото забитий ДГК] Стандартна ситуація заходу/виходу)) Це десь на четвертий день на позиції звернув увагу на забитий ДГК. Була ідея шмальнуть, подивитися, що з того буде)) І якраз згадав ще одну проблему (можливо її вже вирішили): якщо починає іржавіти, то все. Чисти не чисти, тільки консервуватиНу і, звісно, після виїзду обов'язкова медитаціяХто ще не дивився відео, воно тут: https://youtu.be/_A7W4to8A5I