Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 жовтня) Знову опитування. І знову маніпуляці...
209 Vistas/Alcance
2024-10-17 10:47
Mensaje №1440
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 жовтня) Знову опитування. І знову маніпуляція. КМІС провів чергове опитування. Основний результат — 59% українців підтримують Зеленського. А 37% — висловлюють недовіру. Довіра до Прем'єр-міністра — становить 24%. До уряду — 20%. До Верховної Ради — 11%. Тобто маємо два варіанти: а) результати опитування підтасовуються; б) не підтасовуються. На те, що підтасовуються результати, вказує повна невідповідність результатів довіри Президенту та іншим владним центрам: Прем'єру, уряду, Верховній Раді. Відомо, що абсолютна вся влада знаходиться в руках Президента Зеленського та його Офісу. Тобто — і Прем'єр, і уряд, і Рада роблять те, що хоче і вимагає Офіс Президента. Тоді як можна довіряти голові, але одночасно — не довіряти рукам та ногам? Це означає, що наші громадяни або геть нетямущі, або опитування велось саме серед нетямущих! Влада в Україні єдина. І вже давно єдина. Все контролює виключно Офіс Президента. Не має значення, підтасовані результати — чи насправді передають реальне розуміння громадян. Все одно — будь-які опитування є маніпуляцією. Бачимо, що відкрито чи приховано, але всі, потихеньку, готуються до виборів. Але більшість виборців не зможуть проголосувати. Для тих, хто залишиться, створюють паралельну ілюзію. Вживлюючи її через Марафон, Телеграм. Підсовуючи ось такі опитування. І тут спрацьовує ефект, якщо з усіх шпарин кажуть, що чорне — то біле, то людина, несвідомо, повторює за всіма. Перед виборами треба промацати пересічних громадян. Вести підготовку можна довго, допоки не буде видно, що момент — настав. А поки що можна і далі підсмажувати жабку на маленькому вогні. До готовності. Дивлячись — яка реакція буде на ось такі опитування. А там, може, й росіяни капітулюють. А пересічні будуть настільки налякані, що виберуть кого треба. Демократія кермує! Олігархія кермує! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"