Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 серпня) Путін регулярно і на весь світ розпо...
235 Vistas/Alcance
2024-08-05 10:10
Mensaje №1352
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 серпня) Путін регулярно і на весь світ розповідає, що Україну в 1918 році створили штучно — німці разом із Леніним. Під час німецької окупації. Після підписання із більшовиками Брестського миру. Це брехня. Ось що каже про ці події, саме коли німці були в Україні, Герман Гуммерус (1877–1948). Відомий фінський історик, громадський та політичний діяч. Був на посаді повіреного у справах Фінляндії в Києві 1918 – 1919 рр. В часи Гетьманату, правління Гетьмана Скоропадського. "Перед урядом [Скоропадського] стояло дуже важке завдання. Перш за все необхідно було створити власні збройні сили, які б викликали повагу до себе. Без них уряд не мав би авторитету ані у себе в країні, ані за її межами. Але до того часу всі пропозиції Скоропадського, з цього приводу, зустрічали стійкий опір німців. Крім того, для заспокоєння села, необхідно було розв'язати земельне питання. Україна була своєрідною державою, яка через декілька місяців після свого народження врятувалася від загибелі, завдяки німецькій окупації й продовжувала існувати під опікою свого рятівника. Україна Скоропадського була васальною державою і, щодо цього, не можна було сперечатись. Безумовно, вона мала власне Міністерство закордонних справ, але про незалежну зовнішню політику не могло бути й мови". Як бачимо, Україна вже існувала до приходу Німців. Але була слабкою. І, дійсно, за допомогою німців підтримувала свою державність. Яку пізніше втратила. Але існувала. І ніякі німці, чи ще хтось, її не створювали. Її створила, за підтримки народу, Українська Центральна Рада — після лютневої революції в Російській імперії у 1917 році. Німцям можна завдячувати в тому, що вони захистили державність України. Їм було вигідно підтримати нову державу, яка ще до них сформувалась. Так, незалежності не було, але державність була. Бреше Путін! Переможемо. ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"